Kislev

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Dimmu
Chuck Norris
Posty: 469
Lokalizacja: Bydgoszcz

Kislev

Post autor: Dimmu »

Mam pytanka odnośnie wystawiania armii kislevu na turniejach

1. Czy wogóle można
2. Czy mozna wystawiac Borisa i Ice Queen ( z braku innych lordów)
3. Czy posiadajac armie w pełni z kislevu mazna dobrac sobie jednostki z imperium typu magów i moździeże??
4. Czy Griffon Legion liczy sie jako 0-1 (teraz ogólnie nie ma juz zadnych oddziałów tego typu)

Awatar użytkownika
Shakin' Dudi
Masakrator
Posty: 2633
Lokalizacja: Moria - Lublin

Post autor: Shakin' Dudi »

1. zaleznie od organizatora
2. hmm nie bardzo
3. no to nie lepiej wziasc armie imperium i dobrac do tego kontygnent kislevu? Na jedno wyjdzie...
4. ...wszelkie swarmy, censerzy chyba, dzwonek, casket of souls oj troche by sie tego znalazło myśle ;)

Dimmu
Chuck Norris
Posty: 469
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Dimmu »

Wlasnie nie wyjdzie na jedno bo kontyngent jest procentowo dobierany do armii standardowej

Awatar użytkownika
Kubcio
Oszukista
Posty: 810
Lokalizacja: Nemezis

Post autor: Kubcio »

Armii kislevu w ogóle juz nie ma. A nawet jak jakis org wyrazi zgodę to zapewne nie, nie możesz dobierać rzeczy z innych armii grajac czystym kislevem, to tak jakbyć chciał w armii imperium wystawiać np krasnoludy. Kiedyś grałem kislevem i nie dostałem pozowolenia na wystawienie w nim armii imperium. To było jeszcze jak byl w ogóle kontyntegentem i miał ten smieszny white dwarfowy army book, a co dopiero teraz jak jest niczym. Ale temat o kislevie chyba juz zaistaniał na tym forum.

Awatar użytkownika
shabovy
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189
Lokalizacja: Y.M.F.B.

Post autor: shabovy »

Kislev jest jak najbardziej legalny na turniejach, grałem nim chociażby na masterze w Krakowie, a od tej pory nic się nie zmieniło w podręcznikach. Musisz po prostu wystawić Kislev na zasadach kontyngentu czyli odpada opcja grania czystą armią. Ice Queen i car Borys są spiecial characterami więc ich prawie nigdy nie wystawisz. Legion oczywiscie jest 0-1.

Na ostatniej stronie PDFu z BP+R jest lista legalnych armii.

ODPOWIEDZ