BP - R wersja 1.03 opublikowana

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Re: BP - R wersja 1.03 opublikowana

Post autor: The Miz »

Bestie nie są jakieś super mocne więc te marki mogą być tańsze... Żeby więcej ich pojawiało się na turniejach a nie tak jak jest teraz połowa to VC,DE,DOCH a druga połowa to reszta ;/

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

i sądzisz ze po tym zabiegu ludzie rzucą się na bestie jak na odgrzewane bułeczki w osiedlowym sklepiku, niestety ale taka prawda ze osoby grające bestiami będą musiały jeszcze trochę poczekać żeby wyjść z ukrycia

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

co racja to racja, ale musisz przyznać że małe udogodnienie by nikomu nie zaszkodziło a bestiom pomogło ;)

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

ale czy to jest naprawdę konieczne , bo ja nie mam nic przeciwko tylko bawimy się w pisanie własnych zasad narażając się na polską mentalność w postaci "bestie dostały to ja chce..." a tak naprawdę czy to coś pomoże spętanemu króliczkowi który to ostatkiem sił się miota szarpie i gryzie ale nic to mu nie pomoże bo pasztet z niego przedni jest :wink:

Awatar użytkownika
The Miz
Chuck Norris
Posty: 507
Lokalizacja: WWE

Post autor: The Miz »

Ale przykład podałeś :D :D Może masz racje jak bestie dostaną to gracze orkowi powiedzą to ja chcę też i potem następni aż dojdzie do tego że demony będą chciały mieć bonusy ;) :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

Nie nie,...akurat te 2 armie potrzebują pomocy choć akurat orki mają fajną magię...
Bestiom i orkom sie nalezy pomoc a demonom to sie nalezy w pape...VC udało się przyciąć do standardu reszty nie wiem czemu z Demonami jest taki problem(choć jesli Harpie są 0-3 to furie powinny byc 0-2...)

Awatar użytkownika
morgan10005
Falubaz
Posty: 1001
Lokalizacja: MSWiA Stare Babice

Post autor: morgan10005 »

Na zasadach EURO, na którymś turnieju w W-wie O&G walczyły na pierwszych stołach, a demony plewiły na końcu.

Może EURO jest lepsze od BPR

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

BPR sciska vc bardzo ładnie, tylko z demonami tego nie robi...

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Rzymek pisze:VC udało się przyciąć do standardu
po czym to wnioskujesz? po naszych mistrzowsko obsadzonych w tej armii lokalach czy moze po Draconie gdzie nie bylo Zbyszka i Holana a Furion grał inną armią?

co do demonow to sobie obrzynajcie co chcecie, ja tylko poprosze o to zeby LS przy kazdej zmianie ktora wymusza zmiane kregoslupu mojej armii dawala mi kase na figurki i malarza :mrgreen:

Awatar użytkownika
Grand Admiral Thrawn
Falubaz
Posty: 1258
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: Grand Admiral Thrawn »

Można dodać, że gifty się nie mogą powtarzać za wyjątkiem spell breaker'a. Zawsze to coś, może niewiele ale jednak.

Awatar użytkownika
RAFIX
Falubaz
Posty: 1272
Lokalizacja: WAWA Przyczółek Inkwizytorów

Post autor: RAFIX »

a których to giftów widziałeś więcej niż raz poza oczywiście tymi 0-1

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

po czym to wnioskujesz? po naszych mistrzowsko obsadzonych w tej armii lokalach czy moze po Draconie gdzie nie bylo Zbyszka i Holana a Furion grał inną armią?
Moze po tym ze z takimi przycięciami da sie juz grać i nie ma tak przypalonej magii i sa pociete najbardziej bolesne kombosy? I nie przypominam sobie zebys lamentował o kasie i malowaniu jak czołg stawał sie 0-1 ;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Rzymek pisze:I nie przypominam sobie zebys lamentował o kasie i malowaniu jak czołg stawał sie 0-1 ;)
bo wiecej rycerzy i helke i tak kazdy ma :mrgreen:

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

z tą różnicą ze przy 0-1 czołgu trzeba nową armie;)

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Rzymek pisze:z tą różnicą ze przy 0-1 czołgu trzeba nową armie;)
fakt :mrgreen:

Awatar użytkownika
Aveer
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Aveer »

A nie myślleliście żeby zamiast War Altara zajmującego slot special dać ograniczenie armat 0-2? Myślę że to by było bardziej fair wobec innych armii, bo brak jednej armaty dość słabo zrekompensuje 2 czołgi, a i rozpiski by były ciekawsze. Mówię to jako Imperialsta.

Awatar użytkownika
Shino
Nerd Forumowy
Posty: 13990
Lokalizacja: Ordin Warszawa

Post autor: Shino »

myslisz, ze jest potrzebne ogranieczenie 0-2 armat jak niektore armie maja lataczyw core'ach?

Awatar użytkownika
Tutajec
Postownik Niepospolity
Posty: 5344

Post autor: Tutajec »

nie niektóre tylko 2 nie wyolbrzymiaj

Awatar użytkownika
Aveer
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Aveer »

Shino pisze:myslisz, ze jest potrzebne ogranieczenie 0-2 armat jak niektore armie maja lataczyw core'ach?
Mi tam zawsze tych 3 lataczy udawało się ubić nim dolecieli. Ewentualnie 1 wpadał. Zresztą to tylko propozycja.

Awatar użytkownika
Rzymek
Kretozord
Posty: 1545
Lokalizacja: Gdansk

Post autor: Rzymek »

no tylko 2..inni mają je w specialach których i tak do maxa raczej nie używają :wink: tak czy siak nie ma nigdy wiecej niz 3 działa a nie wiem czy jak bedzie zajmował special to nie bedzie ich nawet 2(podejrzewam ze nawet jak nie bedzie zajmowal speciala to wkrotce wszyscy bedą mieli po 2 działa bo szkoda zachodu z chronieniem 3...) Mówie to jako imperialista :wink:

ODPOWIEDZ