Balancing Patch v 1.5

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Balancing Patch v 1.5

Post autor: Arbaal »

1) Właśnie o to mi chodzi żeby było w rarach więcej opcji.
2) Fakt zostały by akurat dwa sloty na psiury. nurglingi i screamery są trochę słabe. Za to inaczej jest z seekerkami. Oddział z 20" z banerem no flee + no s&s. Coś takiego jest teraz bardzo potrzebne więc jest wybór.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Arbaal pisze:1) Właśnie o to mi chodzi żeby było w rarach więcej opcji.
2) Fakt zostały by akurat dwa sloty na psiury. nurglingi i screamery są trochę słabe. Za to inaczej jest z seekerkami. Oddział z 20" z banerem no flee + no s&s. Coś takiego jest teraz bardzo potrzebne więc jest wybór.
seekerki to gowno, nie łudzmy sie, podchodzilem do nich juz ze 5 razy turniejowo - za kazdym razem strata punktow

zeby to co napisales cos wnosilo to musialy by byc 3 sloty special, choc ja jestem co do tego pomyslu sceptyczny

Arbaal
Oszukista
Posty: 877
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Arbaal »

seekerki to gowno, nie łudzmy sie, podchodzilem do nich juz ze 5 razy turniejowo - za kazdym razem strata punktow
Podobnie myślałem przez prawie pół roku :) a od dwóch tygodni boli mnie głowa o to że ich nie mam. Dodatkowo jestem w trakcie załatwiania sobie odlewów sprężyn.
thurion przecież Ty grasz często na seekerkach :lol2:
Zgadzam się z tym że T3 i ward 5+ do tego baner do zgarnięcia 100 pkt. Ale jednak brak możliwości flee jest dużym plusem na niektóre amie.

Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Post autor: KrzysiekW »

Ja się uparłem na granie armią Khorne-free, i seekerki to dla mnie (niestety) podstawowy special. I najczęsciej mi się sprawdzają. Kolejne są screamery, a dopiero potem Nurglasy.
Przydałoby się więcej opcji w rarach, a propozycja Jankiela to dośc fajnie rozwiązywała. (może z wyłączeniem proponowanych bodajże przez Marka fiendów ;) ).
Jak napisał Thurion, Will to naprawdę mocna rzecz - rerolle nawet w turze przeciwnika - daje dużo możliwości.
Zabieranie slota 3 x special by mnie za bardzo bolało, nie miałbym na screamery. NIe obcinajcie mi screamerów! :lol2:

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Arbaal pisze: thurion przecież Ty grasz często na seekerkach :lol2:
za czesto

Awatar użytkownika
Dębek
Wujek
Posty: 10347
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: Dębek »

thurion pisze:
Lidder pisze:Tak z czystej ciekawosci zapytam. Co mial Belluti Paolo na swojej wronie? byla ustawiona na uniwersalnosc?
Trzeba przyznac, ze Tzeentch Will to bardzo mocny gift... nie wart jednak rare :)
trzeba by sie spytac Debka
zreszta Paolo Bellutti, co by nie bylo, jest dla mnie znacznie mniejsza wykladnia w kwestii wrony niz Malal

IMO jest tak samo warta rara jak syrenka na keeperze czy immortal fury na blodku, 12 re rollow na bitwe jest czyms bez precedensu w innych armybookach, ja bym predzej zdjal z willa ograniczenie dotyczace PD a nalozyl rara

pzdr
Nie pamiętam dokładnie ale:
- na 100% miał Tzeentch Will
- na 100% nie miał master of sorcery
- na 90% miał vortexa, na pewno mieścił mu się w limicie

TW używał głównie do przerzucania wardów od moich łuczników, wyratował w ten sposób co najmniej trzy woundy. Na koniec bitwy wrona była na dwóch więc można stwierdzić, że gift się przydał. :wink:
Inna sprawa, że też nie za bardzo rozumiem co Paolo ma tu do rzeczy. On nie miał np. żadnego oddziału flesch houndów, miał za to 1x3 beast of nurgle.
Czy to znaczy, że powinniśmy zdjąć limit z psów i ciąć ślimaki? :wink:
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Jab
Kradziej
Posty: 924
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Jab »

thurion pisze:...
Jeszcze HE mają niszczarkę spella na 4+
Paskudny uśmiech power gamera

Awatar użytkownika
Marek G
Kretozord
Posty: 1873
Lokalizacja: Warszawa Kamionek

Post autor: Marek G »

thurion pisze:nikt z LS nie gral wrona, a jakos wiedza lepiej
Ja gralem i to nawet na Masterze :).
Ale to nie ma takiego znaczenia :).

Kluczowym jest dla mnie jednak argument o czestosci sie jej pojawiania i o wynikach.
Na tym glownie nalezy sie opierac.

Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: thurion »

Marek G pisze:
Kluczowym jest dla mnie jednak argument o czestosci sie jej pojawiania i o wynikach.
Na tym glownie nalezy sie opierac.
faktycznie Keeperow jak psow ;)

Awatar użytkownika
Lidder
Niszczyciel Światów
Posty: 4679
Kontakt:

Post autor: Lidder »

Juz daj spokuj :P nie KoS zbanowany a syrenka, a to, ze bez niej ani rusz to juz inna sprawa :D

Awatar użytkownika
SlanesH
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: Warszawa KulT

Post autor: SlanesH »

Jab pisze:
thurion pisze:...
Jeszcze HE mają niszczarkę spella na 4+
Na ktora np. ja w zyciu nie trafilem a gram juz pare lat na turniejach.
Moja galeria - klik!
Maluje za kasę - klik!

ODPOWIEDZ