Propozycje zmian w OK w następnym BP

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
symek
Chuck Norris
Posty: 524

Re: Propozycje zmian w OK w następnym BP

Post autor: symek »

a macie może jakies "przecieki" które z genialnych/zwariowanych/poronionych pomysłów wejdą w życie?

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Podobno mengile bedą w corach, oraz 1 jednostkę z innego booku bedzie można brać w ramach rara :wink: :lol2:

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

ja pytałem poważnie ale to szczegół #-o

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Stubborn dla wszystkich (ogrów i yetaczy) gnoblarom to niepotrzebne.
:shock: przesada i to gruba przesada

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

symek pisze:a macie może jakies "przecieki" które z genialnych/zwariowanych/poronionych pomysłów wejdą w życie?
obawiam się, że LS samo jeszcze nie wie co w ograch zmienić :)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Determa ogrom nie wiele by pomogła, grubasy mają niskie Ld ,nie tak tak jak BG. To co boli ogry najbardziej to strzelanie, tak i lekkie jak i ciężkie. Ja tam jestem za przedmiotami i dodatkowymi slotami, co tam że powtórka z rozrywki, ale ogry mają tak słabe staty w stosunku do kosztu że poza przedmiotami działającymi na całe jednostki ratunku nie widzę. Jaka kolwiek inna zmian zbyt by ingerowała w ich booka.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Awatar użytkownika
Master of reality
Oszukista
Posty: 833
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Master of reality »

Tak sobie pomyślałem apropo ogry vs. Duże, złe, latające bydlaki
Ogry chyba mają raczej sprzęt żeby je rozwalić a problem jest z dojście, tak? Więc czemu by nie dać im popychaczki? To IMO nieźle wzmocniło by grubasy, a nie przegięło by bardzo. I zmniejszyłoby problem z ostrzałem bo szybciej byłyby w combacie. Jak myślicie?
I sold my soul for rock'n roll

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

Popychaczka byłaby fajna, pod warunkiem wzmocnieniafazy magii, bo siły przebicia jakiejś niewiarygodnej z czarami to nie mamy, ale z tym sprzętem to bym się nie rozpędzał :) Tenderiser jak najbardziej. Ale to dość często za mało...
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

symek
Chuck Norris
Posty: 524

Post autor: symek »

popychaczka ciekawa ale to psuje klimat ogrów troszke

ale jakby np dać leadom mozliwość awansu na młodych hunterów :P i za powiedzmy 20 punktów od sztuki wymieniać im cannony na bolce takie jakie ma hunter

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Oni No Maćko pisze:
symek pisze:a macie może jakies "przecieki" które z genialnych/zwariowanych/poronionych pomysłów wejdą w życie?
obawiam się, że LS samo jeszcze nie wie co w ograch zmienić :)
Oj mylisz się.

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

Barbarossa pisze:Oj mylisz się.
nawet nie wiesz jak bardzo mnie to cieszy :)
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

i za powiedzmy 20 punktów od sztuki wymieniać im cannony na bolce takie jakie ma hunter
:shock: czyste szaleństwo

Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Post autor: Zbik666 »

A moze poporstu umozliwic ogrom korzystanie z lora bestii ingerencja prawie zadna a duzo by zmienilo na plus ? ?

Awatar użytkownika
Oni No Maćko
Chuck Norris
Posty: 522
Lokalizacja: XIII Kohorta, Bydgoszcz

Post autor: Oni No Maćko »

Zbik666 pisze:A moze poporstu umozliwic ogrom korzystanie z lora bestii ingerencja prawie zadna a duzo by zmienilo na plus ? ?
Nawet zakładając, że sposób rzucania czarów przy tym lorze byłby taki sam jak w gut magic (PL3, hity, woundy itp.) to nie wydaje mi się by coś takiego było faktycznie boostem przy jednoczesnym utraceniu czarów dopakowujących ogry/leczenia butchera itd. Ale pomysł ciekawy.
Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów.
— Stanisław Lem

Awatar użytkownika
Zbik666
Chuck Norris
Posty: 433
Lokalizacja: Danzig SNOT

Post autor: Zbik666 »

cos za cos albo leczenie albo popychaczka na 3+ hehe

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

albo klękanie koni na 3+ albo bolec na 3+ (od boku w kawe chaosu np :P )
Obrazek
T

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Orki dostał przedmioty może dać ogrom dodatkowe unity i sztandary:
Gnoblarowy blolec z 25p(S5) za każdą jednostkę gnyblarów
Meaterzy do speców 0-2
Dżordże dwa na slot


Sztandary 75p. każdy
Wielkich brzuchów
Przerzuty udanych zranień danego oddziału

Pożerania zczał
Przerzuty udanych trafień z dystansu dla jednostek w zasięgu 8 cali, gracz ogró może nakazać przarzuc dowolny rzut artyleryjką(pod warunkiem że przeciwnik nie ma prawa do przerzut z racji włąsnych zasad)

Pożeracza duchów i diabłów.
Jednostki demonów i wampirów w zasięgu 12 cali przerzucają udane testy ochrony i ranienia.

Bezgranicnzych jelit
Wszystkie postaci korzystajace z magii jelit mogą przucić kości na któych wypadł nieudany czar

Za moce ale mówimy tu o ograch.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

Tandor92
Chuck Norris
Posty: 593
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Tandor92 »

Znając z LS nie dadzą nowych unitów, bo to JEST za duża ingerencja, zaraz będą pomysły na Gobliński czołg, Stada dzikich cold one'ów, czy rydwany imperium, nowe przemioty są ok, bawienie się ze slotami, zasadami też(byle nie przesadzać, jak np. eteryczność dla ogrów) ale nowe jednostki to już krok za daleko.
Co do itemów, poco aż tyle sztandarów po 75 pkt? I tak tylko BSB może takowy nośić, fajnie jest mieć wybur, ale osobiście wolałbym aby można było używać wszystkich przedmiotów razem.

Awatar użytkownika
Szemkel
Chuck Norris
Posty: 662

Post autor: Szemkel »

likaon pisze:...
1. Czytaj posty bo psujesz ludziom wzrok.
2. Proponuje dodac jeszcze skarbokrady, wiedźmiarzy i Twoje zmutowane squigi. Tedy budziet dedli kombo mein kamerad. :lol2:
Naród polski jest wspaniały! Tylko ludzie kur...

Awatar użytkownika
likaon
Kretozord
Posty: 1862
Lokalizacja: Warszawa, Białystok

Post autor: likaon »

Szemkel pisze:2. Proponuje dodac jeszcze skarbokrady, wiedźmiarzy i Twoje zmutowane squigi. Tedy budziet dedli kombo mein kamerad. :lol2:
Zapomniałeś o Goblińskim Tipi :) , jak masz problem z gobbosami do pisz w temacie o tym

A wracając do "normalnej" rozmowy, rzeczywiście jednak unitów lepiej nie ruszać.
"Księga Armii Nocnych Goblinów"( 09.11.2011
http://www.docstoc.com/docs/94525591/No ... 99ga-Armii

ODPOWIEDZ