BP- dokąd to zmierza? Pytanie do graczy i do twórcow

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

Zablokowany
Awatar użytkownika
thurion
Postownik Niepospolity
Posty: 5389
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Re: BP- dokąd to zmierza? Pytanie do graczy i do twórcow

Post autor: thurion »

Siweusz pisze:
thurion pisze:Rzymek pokazuje ze jest, jesli gra ;)
Karlee też, tylko się nie chwali. :wink:
wiem, dlatego sie dziwie, dwoch graczy daje rade, mysle ze wystarcza, Imperium nigdy nie bylo najpopularniejsa armia zeby wymiataczy mialo byc pieciu...

Awatar użytkownika
Gajowy
Masakrator
Posty: 2710
Lokalizacja: Białe Błota
Kontakt:

Post autor: Gajowy »

a ja mam nadzieje, ze o ile nie zajdzie koniecznosc ta armie nie beda ruszane bardziej niz jest teraz lub zmiany zostana sprowadzone do minimum. jesli ktos koniecznie potrzebuje kopa czy zmian niech zastosuje jakies zasady w gronie znajomych, spisze spostrzezenia/wnioski i zapoda ogolowi w formie ciekawostki/propozycji z opisem i uzasadnieniami.

rozumiem, ze LS do ktorego krotki czas sam nalezalem to nie idioci, jestem w stanie pojac i docenic sens prac wlozonych przez tych ludzi. Uwazam tez, ze cokolwiek by sie nie dzialo, zmiany powinny byc proste i mozliwie skuteczne, oczywiscie co do naszej ukochanej gry wiele jest zastrzezen lecz nadal nie jest to jakas absolutna porazka nie trzymajaca sie przyslowiowej kupy. nie patrze entuzjastycznie na nowy BP, zwlaszcza, ze bedac organizatorem turniejow sam czesto zmienialem zasady gry/armii i trzymajac za slowo z BP "to tylko propozycja zmian zasad" moge ich po prostu nie stosowac. czas pokaze jak sie gra na tej propozycji, zmiany dosc daleko idace ale niektore w dobra strone. oby tak dalej.

Awatar użytkownika
Zaklinacz Kostek
Falubaz
Posty: 1346
Lokalizacja: In Stahlgewittern

Post autor: Zaklinacz Kostek »

W sumie post Barbarossy zamyka dyskusję na ten moment, przynajmniej do momentu kiedy będą znane "wyniki" eksperymentu LS. IMO temat jest do zamknięcia.
Lest we forget:
Obrazek

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Ja bym jeszcze do posta Barba dodał, że przedmioty magiczne mają to do siebie, że można je stracić. Jak bohater z danym przedmiotem oberwie jakąś zabłąkaną kulą armatnią we wczesnej fazie bitwy, to może się okazać, że potencjał danego przedmiotu nie został wykorzystany.
Obrazek

Awatar użytkownika
Morrok
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3847
Lokalizacja: Wro

Post autor: Morrok »

Siweusz pisze:Barb, możliwe, że taki post trzeba było napisać na wstępie. :wink:
Wlaśnie dlatego założyłem temat, bo brakowało mi jakiegokolwiek umotywowania tak mocnych zmian ;)

@Kokesz... To moze najlepiej w ogóle nie grac, bo można to stracić? ;p Kazdy nawet ''srednio-ogarniający-grę" gracz nie da się w ten sposób ;)

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Dlatego napisałem o zabłąkanej kuli armatniej. Średnio ogarniętemu graczowi zdarzają się także głupie błędy... ale nie brnijmy w to dalej.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dziekan
Chuck Norris
Posty: 536
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Dziekan »

To co? Zamykamy temat? :-({|=

Awatar użytkownika
Barbarossa
Mniejsze zło
Posty: 5612

Post autor: Barbarossa »

Skoro jest co do tego zgoda...

Zablokowany