BP a 8 edycja

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
KrzysiekW
Wielki Śląski Ninja
Posty: 3847
Lokalizacja: Pilchowice, Klub "Schwarze Pferd"

Re: BP a 8 edycja

Post autor: KrzysiekW »

gerald_tarrant pisze:Trochę przegieliście jednak
Gate był zawsze tai jaki jest i nic się nie zmieniło za bardzo
Tylko kiedyś było "oczko" trudniej go rzucić.
Fakt, że nie jest tak kilerski jak niektóre czary / kombosy.

Awatar użytkownika
DOC
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 198
Lokalizacja: Pszczyna / Gliwice

Post autor: DOC »

No ma o wiele mniejsze prawdopodobieństwo zrobienia masakry. Bardzo często rzucam na nim np. 5 hitów S2...O.o
Co do ograniczenia Gatewaya to nie byłem za tym ale już trudno, jednaj nawet z ograniczeniam był bardzo morderczy. :)
Szczur22 pisze:Bez BSB to jak bez wacka do burdelu. Napijesz się drinka, ale akcji nie bedzie bo spanikujesz.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Ja bym to zrobił tak :

Dwellers - nie ma testu, auto hit z siłą równą sile modelu +1, jak odział kogoś straci ma społowiony ruch.

Purpure sun - wardy i look out dozwolony

Throne of vines - miscast jest ignorowany na 4+, nie 2+, bonusy do pozostałych czarów z life-a mniejsze

ot, taki pomysł chwili
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Infernal Puppet pisze:Ja bym to zrobił tak :

Dwellers - nie ma testu, auto hit z siłą równą sile modelu +1, jak odział kogoś straci ma społowiony ruch.

Purpure sun - wardy i look out dozwolony

Throne of vines - miscast jest ignorowany na 4+, nie 2+, bonusy do pozostałych czarów z life-a mniejsze

ot, taki pomysł chwili
Purple sun -> look out działa przecież? Więc o co chodzi.

Throne -> wystarczy zdispellowac ten czar, wtedy juz przeciwnik bedzie sie obawiac wysadzenia oddziału i czarodzieja. Dzieki temu latwiej zdispellowac czar lub on nie wejdzie.

Co to za pomysły z Dwellersami? Earthshaker? Poza tym jest lepszy dla modeli z wieksza siła, co czyni go zupełnie odwrotnym do tego co teraz.

Pomysły średnie. Dzięki słoneczku/pitce przeciwnicy moi przeciwnicy mają szansę zabić hydrę, a ja mam szansę zabić czołg. dzieki dwellersom mogą zabić BG.

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Throne -> wystarczy zdispellowac ten czar, wtedy juz przeciwnik bedzie sie obawiac wysadzenia oddziału i czarodzieja. Dzieki temu latwiej zdispellowac czar lub on nie wejdzie.
Szczególnie jak wychodzi z ifką, której miscasta potem ingnorujesz potem na 2+ :roll: .
Purple sun -> look out działa przecież? Więc o co chodzi.
Damm it, coś mi się pokićkało #-o . Ale rozumiesz ideę jaka za tym stoi.
Co to za pomysły z Dwellersami? Earthshaker? Poza tym jest lepszy dla modeli z wieksza siła, co czyni go zupełnie odwrotnym do tego co teraz.
Mi to bardziej pasuje do fluffowego opisu czaru. Siła +1 faktycznie czyni go lepszym na wysokie S, więc tu rzeczywiście bardziej sprawdziła by się stała wartość siły ( 4-5, nie więcej ). Pomysł bym robiony na szybkiego, może to dlatego :mrgreen: .
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

ja tam nic bym nie ingerował za bardzo
dostanie się słońcem/dwelersem, trzeba przyjąć na klatę, zminimalizować straty i jachać dalej :D

Awatar użytkownika
Karli
Postownik Niepospolity
Posty: 5056
Lokalizacja: Front Wschodni - Białystok

Post autor: Karli »

gerald_tarrant pisze:ja tam nic bym nie ingerował za bardzo
dostanie się słońcem/dwelersem, trzeba przyjąć na klatę, zminimalizować straty i jachać dalej :D
That's the spirit!
Byłoby afrontem nie napić się z Frontem!

ODPOWIEDZ