BP a 8 edycja

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Burgund
Chuck Norris
Posty: 376
Lokalizacja: Wrocław

Re: BP a 8 edycja

Post autor: Burgund »

W przyszlej edycji powinny byc w corach i w oddzialach chodzic.

No i do tego jakis abominacyjny heros i bsb. Tego mi brakuje w abominacji.. szeregow i zeby strzelala rzygami.. no i mogla by byc wykopywana przez grindera.. eh..
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

janq79
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: janq79 »

hehehe :)

spoko ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
M.T.
Kretozord
Posty: 1724
Lokalizacja: Brwinów

Post autor: M.T. »

janq79 pisze: I mnie właśnie wkurza to, że albo mi wyjdzie ta przemiana w smoka, i jakoś zatrzymam JEDNĄ abomkę, albo przeciwnik powie: dispell scroll - i wtedy moja armia idzie do piachu jednym słowem. Poza tym wygrana zależy od jednego rzutu kostką.
Jest pewna sytuacja, w której ci ten czar prawie na 100% wyjdzie i przeciwnik nawet nie może powiedzieć "dispell scroll" :)

Awatar użytkownika
Infernal Puppet
Masakrator
Posty: 2937
Lokalizacja: Koszalin

Post autor: Infernal Puppet »

Co prawda to prawda. Ale chyba nie o to tu chodzi, żeby kontrować jedno przegięcie drugim :P ?
Mad Mike pisze:
kwaku pisze:nawet gdyby miał tam wjechać tort z Cezarym w środku.
To nie wypali. Zanim wjedzie, to sytuacja ulegnie odwróceniu i tort będzie w środku Cezara
Ach te uroki bycia ciągle głodnym ;) .

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

Bo ja wiem, 8ed trochę podsuwa takie rozwiązanie... Zresztą cała gra turniejowa WFB głównie na tym polega.

Maciek

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

mlepkows pisze:Zresztą cała gra turniejowa WFB głównie na tym polega.
Błaga tylko nie rozpoczynajcie dyskusji klimat a PG na turniejach [-o< .
Obrazek

mlepkows
Wodzirej
Posty: 732

Post autor: mlepkows »

A czemu mielibyśmy? To była tylko taka obserwacja, bez zabarwienia emocjonalnego. Imperialny moździerz też jest przegięty a biorę dwa głównie po to, żeby niszczyć przegięte deathstary. Itd itp. Taki naturalny trend i nie ma wiele wspólnego z podziałem PG/klimat. Mam wręcz wrażenie, że ten podział znika w tej edycji - skuteczne potrafią być jak najbardziej klimatyczne armie.

Maciek

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

Grolshek pisze:Że też grając WoChem nigdy nie wpadłem na to iż mogę wystawić oddział z płonącymi strzałami... Dzięki... Moje życie stało się łatwiejsze...
bo Pociski Tzeentha i Gate nie wystarczają... :mrgreen:

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

gerald_tarrant pisze:
Grolshek pisze:Że też grając WoChem nigdy nie wpadłem na to iż mogę wystawić oddział z płonącymi strzałami... Dzięki... Moje życie stało się łatwiejsze...
bo Pociski Tzeentha i Gate nie wystarczają... :mrgreen:
Ciiichoooo... Wszyscy ignorują mały pocisk na hydrach i abomkach...

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

To on jest flaming!!!?? :P

Skoro tak to juz go nie bede wpuszczać ! ;D

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Bo ja więcej z tym monster truckiem nie gram [-X

janq79
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: janq79 »

M.T. pisze:
janq79 pisze: I mnie właśnie wkurza to, że albo mi wyjdzie ta przemiana w smoka, i jakoś zatrzymam JEDNĄ abomkę, albo przeciwnik powie: dispell scroll - i wtedy moja armia idzie do piachu jednym słowem. Poza tym wygrana zależy od jednego rzutu kostką.
Jest pewna sytuacja, w której ci ten czar prawie na 100% wyjdzie i przeciwnik nawet nie może powiedzieć "dispell scroll" :)
wiesz, power scrolla, to może wiąć każdy. to raz. :) to nie jest żadne przegięcie.
a dwa, to, że IF-ka, to jednak nie wychodzi za każdym razem... :)
jest to element losowy (rzut kością). Natomiast abomka jak grasz ze skavenami, jest prawie tak pewna jak podatki... ;)
No i trzy - że ten rzut kością w przypadku mojej armii decyduje o wygranej albo o przegranej z abomką. :) a jak mi czar nie wejdzie - to właściwie nie mam czym jej ruszyć.
wiecie co, tak patrzyłem na dyskusję, która się toczyła jak mnie nie było o powergamingu turniejowym, i generalnie tak stwierdzam, że WFB coroz bardziej ssie... Niestety. Co nowsza edycja, to coraz bardziej popsuta. Takie jest moje zdanie.

Niedługo będę miał bitewkę ze skavenami, to się zobaczy, jak mi się uda poradzić z abomką. :)
Ostatnio zmieniony 26 paź 2010, o 21:51 przez janq79, łącznie zmieniany 1 raz.
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
gerald_tarrant
Masakrator
Posty: 2630
Lokalizacja: Liverpool/Wrocław

Post autor: gerald_tarrant »

janq79 pisze: wiesz, power scrolla, to może wiąć każdy. to raz. :) to nie jest żadne przegięcie.
ja tam bym jednak określil Power Scrolla małym przegięciem...

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

janq79 pisze:Natomiast abomka jak grasz ze skavenami, jest prawie tak pewna jak podatki
O tak:
-nie ma losowego ruchu.
-nie ma losowych ataków.
-regenki też nie są losowe.
-wstawanie nie jest losowe.
-Z impact'ów i TS zawsze ma taką samą ilość hitów.
Obrazek

janq79
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: janq79 »

eliah91 pisze:
janq79 pisze:Natomiast abomka jak grasz ze skavenami, jest prawie tak pewna jak podatki
O tak:
-nie ma losowego ruchu.
-nie ma losowych ataków.
-regenki też nie są losowe.
-wstawanie nie jest losowe.
-Z impact'ów i TS zawsze ma taką samą ilość hitów.
mi chodziło o to, że jest tak pewne jak podatki, że zobaczysz ją na stole... :)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

To ty przesadzasz, ona może równie dobrze pomykać 18 co 3 cale. ataki to 1-2,3-4,5-6.
Wszystko ma losowe. A tej dyskusji ja znowu nie zaczynam, to ty nadal się żalisz. Bądź prawdziwym komandosem, zaciśnij szczęki i zatłucz ją zombiakami albo najlepiej psami. :twisted:

Edit dobra rzecz. Ale ci się nie udało, zdążyłem przeczytać. :lol2:
Obrazek

janq79
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: janq79 »

nie chciałem znowu dymu robić, dlatego zedytowałem i skasowałem część tekstu... ;)

a abomke to na klatę przyjmę... ;)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Piotr
Masakrator
Posty: 2186
Lokalizacja: XIII Kohorta Zławieś Mała

Post autor: Piotr »

janq79 pisze:Natomiast abomka jak grasz ze skavenami, jest prawie tak pewna jak podatki
Nie ma co narzekać... Skaveny bez abomki też nieźle broją. Ja już wole losowo chodzącą abomkę, niż skaveński park maszynowy...

janq79
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 159

Post autor: janq79 »

Piotr pisze:
janq79 pisze:Natomiast abomka jak grasz ze skavenami, jest prawie tak pewna jak podatki
Nie ma co narzekać... Skaveny bez abomki też nieźle broją. Ja już wole losowo chodzącą abomkę, niż skaveński park maszynowy...
wiem wiem... tylko moja armia nie ma praktycznie niczego, co bez pomocy magii rozwali abomke.

ale spoko - damy radę. :)
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Byqu
Masakrator
Posty: 2724
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Byqu »

I w tym momencie ja mam zacząć narzekać,że w kombacie moje lizardy nie zabiją abomki? :wink:
Rozpiska to nie wszystko, jest jeszcze taktyka.
Ja mam slaana i duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuużo skinków. I może temple z asf i I10 :twisted:
WELCOME TO ESTALIA GENTLEMEN

ODPOWIEDZ