8 edycja: WIN or FAIL?

Rozwój i dyskusje na temat rozwiązań przywracających grze balans.

Moderator: Barbarossa

ODPOWIEDZ

8 edycja: win or fail

Czas głosowania minął 4 sie 2010, o 15:39

Win: najlepsza edycja Warhammera
93
41%
Fail: prosta i głupia
78
34%
Nie mam zdania / trudno powiedzieć
56
25%
 
Liczba głosów: 227
Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Re: 8 edycja: WIN or FAIL?

Post autor: swieta_barbara »

Obrazek

Awatar użytkownika
eliah91
Masakrator
Posty: 2759
Lokalizacja: Warszawa Czarne Wrony

Post autor: eliah91 »

@Grolshek:
Łączę się z tobą w bólu.
Może to poprawi ci humor ;*
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

eliah91 pisze:@Grolshek:
Łączę się z tobą w bólu.
Może to poprawi ci humor ;*
Pfff....

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

A jak wyjdzie AB do Woch i okaze sie ze jest tak przegiety ze szok to bedziesz sie klocil zeby oslabili??
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Truba25 pisze:A jak wyjdzie AB do Woch i okaze sie ze jest tak przegiety ze szok to bedziesz sie klocil zeby oslabili??
Szybciutko zostanie przycięty jako przegięty. Proste...

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Czasem lepiej czasem gorzej :) Ja tez narzekam na skaveny rare 0-1 a poza tym dzieki euro skaveny stracily i na klimacie i podstawie - liczebnosci
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Afro
Postownik Niepospolity
Posty: 5678

Post autor: Afro »

i dzwonek też nie ma stompa :D
"You either die a cyka or live long enough to become a blyat"

Trubas
Falubaz
Posty: 1294
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Trubas »

Powinien miec tunderstompa ;p
Jeżus pisze:Trubas okazałeś się mieć większą choppę, więc masz swoją nagrodę:

Zawsze chciałem być w Nemezis :(
Obrazek

Awatar użytkownika
Grolshek
Administrator
Posty: 7842
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Grolshek »

Afro pisze:i dzwonek też nie ma stompa :D
A w Stanach biją murzynów 8)

zaborek
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 162
Lokalizacja: Piła/Warszawa/VA Beach

Post autor: zaborek »

nieprawda!
w stanach murzyni bija bialasow :lol2:
Seek honour as you act
and you will know no fear

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

pewna reklama pisze:Czarny to nie kolor, czarny to siła
robocza?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8782
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

Dmtrij pisze:
pewna reklama pisze:Czarny to nie kolor, czarny to siła
robocza?
na Śląsku...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Kal_Torak pisze:Grolshek ma rację z tym warhrinem i corpsem. Zresztą dla Battla taki stan rzeczy to normalka przy wielu rodzajach jednostek.

Prawdę powiedziawszy uważam, że problem nie leży w zasadach 8 edycji, ale w army bookach i samym GW. Pal lich losowe szarże czy steadfast od boku/tyłu itp. zasady, które mogą się nie podobać. Prawdziwym problemem jest 8 edycja bez 8 edycyjnych armybookach, z kiepskimi erratami do armii i ścieranie się na jednym stole 6, 7 i 8 edycyjnych armii (taka polityka wydawnicza może w końcu znużyć i znięchęcić), z czego znowu będą wydawane 1-2 armybooki na rok i pewnie jak zwykle bez żadnych konkretnych betatestów, które pozwoliłyby uniknąć takich sytuacji jak vampy i demony w 7 edycji czy dark elfy w 6. Zaś drugi problem to powtarzanie tych samych błędnych schematów w stylu: w tej edycji przegniemy piechotę, a w następnej kawalerie, a w trzeciej... i tak w kółko (o magii już nawet nie warto wspomiać). Tutaj rzeczywiście 40k wygląda na zdecydowanie bardziej dopieszczoną - ale tylko w porównaniu do WFB bo i w 40k mogłoby być o niebo lepiej.

Zakładając, że 8 edycyjne armybooki będą robione z głową i z solidnymi betatestami, kiedy większość AB będzie już 8 edycyjna to będzie można powiedzieć o udanej edycji WFB... ale to raczej marzenie ściętej głowy.

przyjdź na turniej i skończ pierdolić
Obrazek
T

Awatar użytkownika
BOGINS
Postownik Niepospolity
Posty: 5229
Lokalizacja: Świebodzin

Post autor: BOGINS »

Fuck yea =D>

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Jasiuuu pisze:przyjdź na turniej i skończ pierdolić
Byłem i to nie raz - no i co z tego?

A tak nawiasem - spadaj na drzewo banany prostowac albo jebnij głową o mur aby ochłonąć

Awatar użytkownika
Mac
Kretozord
Posty: 1842
Lokalizacja: Kazad Gnol Grumbaki z klanu Azgamod

Post autor: Mac »

Obserwujemy upadek elokwencji... prolog braku kultury...

Panowie, już od jakiegoś czasu poziom tematu spadł mniej więcej na poziom tekstów typu "lubię placki". Gdybanie gdybaniem, narzekanie narzekaniem, już nie mówiąc o tym co się dzieje te parę postów wyżej, ale chyba nie to było celem tematu. Jeśli temat się wyczerpał, to może jednak poprosić moderatora o kłódeczkę - będzie problem z głowy bez tworzenia niepotrzebnej szkółki trolli forumowych.

Myślę, że co można było powiedzieć o tej edycji i wyrazić swoje zdanie, to zostało powiedziane. Teraz to będzie powielanie wciąż tego samego albo będą wyskakiwały takie akcje jakie można zaobserwować nad tym postem.
"Remember, a Dwarf's only as big as his beard."

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

oh co za akcje! Mac trzymaj się fotela!
Byłem i to nie raz - no i co z tego?
Gdzie ? Kiedy? To nie był turniej w piwnicy z babcią i dziadkiem ?

Prawdziwym problemem jest 8 edycja bez 8 edycyjnych armybookach, z kiepskimi erratami do armii i ścieranie się na jednym stole 6, 7 i 8 edycyjnych armii
śmieszne bo Bretka i Tk radzą sobie nad wyraz zajebiście a są mega starymi podręcznikami, beasty są 8ed i co ? Orki też są 8ed...

(taka polityka wydawnicza może w końcu znużyć i znięchęcić),
Zaś drugi problem to powtarzanie tych samych błędnych schematów w stylu: w tej edycji przegniemy piechotę, a w następnej kawalerie, a w trzeciej... i tak w kółko (o magii już nawet nie warto wspomiać).
a w trzeciej... monstery ? maszyny ?

To w tej edycji przegięta jest piechota? To śmieszne że rospiska kawalerysjka VC robi takie spustoszenie na masterach ( a kawaleryjski woch swietnie radzi sobie na lokalach) czyli kolejny farmazon.
a o magii już nie warto wspominać bo ?

Tutaj rzeczywiście 40k wygląda na zdecydowanie bardziej dopieszczoną - ale tylko w porównaniu do WFB bo i w 40k mogłoby być o niebo lepiej.

Zakładając, że 8 edycyjne armybooki będą robione z głową i z solidnymi betatestami, kiedy większość AB będzie już 8 edycyjna to będzie można powiedzieć o udanej edycji WFB... ale to raczej marzenie ściętej głowy.

czemu 40tka jest bardziej dopieszczona? to zupełnie inna gra....
zakładając że zaczniesz więcej grać a mniej mędrkować bez sensu to będzie można powiedzieć że wiesz o czym piszesz -(bo takiego balansu między armiami nie było na turniejach od dwóch edycji)... ale to raczej marzenia ściętej głowy

pozdrawiam
Obrazek
T

Kal_Torak
Masakrator
Posty: 2828

Post autor: Kal_Torak »

Jasiuuu pisze:Gdzie ? Kiedy? To nie był turniej w piwnicy z babcią i dziadkiem ?
Ta i co jeszcze chcesz wiedzieć? Bawię się na turniejach, ale nie w Polsce, a w Niemczech.

A co do reszty to nie będę się powtarzał, bo wszystko już zostało powiedziane. Jeśli nie widzisz żadnych problemów i różnic z AB różnych edycji i sposobu ich wydawania to już nie mój problem. A i bestie nie są podręcznikiem 8 edycyjnym, tak samo jak np. Leśne elfy nie są podręcznikiem 7 edycyjnym.

Awatar użytkownika
Jasiuuu
Undead, Flying, Lucky Git
Posty: 5574

Post autor: Jasiuuu »

Kal_Torak pisze:
Jasiuuu pisze:Gdzie ? Kiedy? To nie był turniej w piwnicy z babcią i dziadkiem ?
Ta i co jeszcze chcesz wiedzieć? Bawię się na turniejach, ale nie w Polsce, a w Niemczech.

A co do reszty to nie będę się powtarzał, bo wszystko już zostało powiedziane. Jeśli nie widzisz żadnych problemów i różnic z AB różnych edycji i sposobu ich wydawania to już nie mój problem.
To chce wiedzieć jeszcze jaka armia niemiecka spuszcza ci regularny oklep tam że whinujesz tyle czasu?

Miałem takie zdanie jak ty gdy wyszła 8ed, ale trzymałem język za zębami i pograłem troche żeby wyrobić sobie zdanie. Tobie też polecam.
A różnice między AB 8 i 6 są takie że wygrywa lepszy gracz.
Obrazek
T

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Jasiu jak zwykle pokazuje wysoki poziom kultury osobistej :roll:. Z tą edycją coś centralnie musi być nie tak, skoro mój kumpel sporo grający i sporo wygrywający ciągle na nią psioczy. Jak patrze na zasady i lory to aż mdli (pewnie dlatego nie wróce). 40 a battl to różnica lat świetlnych (w przenośni i dosłownie) na korzyść 40. O WH/H nawet nie wspomne.
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

ODPOWIEDZ