Galeria Druchii

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

Ciekawie i oryginalnie pomalowany model, dla mnie jednak zbyt "kreskówkowy" styl (te duże oczy :wink: ). Poza tym trochę mało mroczny jak na Dark Elfa...

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

bardzo ładny. zyskałby jeszcze gdybys zrobił mniejsze oko i jeszcze troszeczke rozjaśnił czuprynkę. cały oddział będzie b. fajny

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Moim zdaniem czuprynka ok, za to oczka istotnie zbyt kreskówkowe. Mieczyk jest super. Na mnie zrobił wrażenie.

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

Roman wlosy sa git - nalezy pamietac ze to elf czyli siwe wlosy nie pasuja - jedynie co to widac metal na tych wlosach :D

Awatar użytkownika
Lunn
Masakrator
Posty: 2066
Lokalizacja: W-w

Post autor: Lunn »

Najbardziej w tym modelu mi lezy srebrny nonmetalik - reszta też fajna, ale kolorystycznie jakoś tak nie pasuje ;)

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Technicznie bez zarzutu (ja bym nie dał rady tak pomalować), ale efekt kiepski. Rzeczywiście jakiś taki dziecinny...
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Mastema
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

Post autor: Mastema »

jeżeli chodzi o sposób w jaki go pomawlowałeś, to oprócz mordy jest śliczy :D ale na miłość boską to jest MROCZNY ELF!!!!!! a on wygląda jak postać z kreskówki, na dodatek prawie dobra :? od każdej figurki DE powinno bić zło i ciemność, a ja czegos takiego nie poczułem.... niestety odebrałes jaj klimat, ale technika świetna:D

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Eeee tam, bez przesady z tym mrokiem, bo zbyt mroczne stają się groteskowe. Ja np właśnie zaczęłam malować swoje własne mroczniaki na wyjątkowo niespotykany, cukierkowy kolor :twisted:

Awatar użytkownika
Mastema
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

Post autor: Mastema »

Yudokuno no nie powiem, że moje maroczniaki sa takie mroczne, bo ja np. maluje je na granat i błekit, nie użuwając przy tym złotego (nie cierpie) , część, która jest pomalowana jakoś wygląda, ale chyba tylko dlatego że utzrymuję zimowy klimat armi, wszędzie snieg itd. to ten błękit i bark złota nie kłuje az tak w oczy :D armia nie jest ,,arcyzła" z wyglądu ale trzyma jako taki klimat, a ta figurka jest IMO za ,,sympatyczna" :D chociaz pomalowana świetnie

Awatar użytkownika
|_Mlody_|
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 107
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: |_Mlody_| »

Gobos najlepiej wyszedl ci metalik,kolczuga slaba,morda nie wycieniowana i ma glupi wyraz,skura z czlowieka moze byc,ale sprobuj poprawic :D

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Obrazek
Obrazek

Tak tylko podrzucam - tak wyglądają skończeni. Na początku marca dostanę przesyłkę z warriorami to pomaluję ich i cały oddział wrzucę. Aktualnie mam pomalowanych 5, ale zdjęcie tylko tych dwóch (wszyscy mniej więcej tak samo maźnięci).


Pozdrawiam.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Mastema pisze:Yudokuno nie użuwając przy tym złotego (nie cierpie)
ja też nie użuwam złotego. Wolę żuć masę plastyczną ;P

Moje mroczniaki będą... turkusowe :D

@Patryk - są OK. Bardzo OK :)

Awatar użytkownika
Mastema
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

Post autor: Mastema »

o własnie, zapomniałem , że Patryk temat założył, :P no właśnie: pikne śa te egzeki,mi sie podobają,są mroczne, złe i wogóle, takie jakie powinny byż- widać że kogoś zarżnęły :D reszta też niczego sobie, ale one sa wyjątkowe :D
Wariorzy też ładni, jak tak cały oddział bedzie pomalowany to bedzie świetnie wyglądał

Yodokuno, wiesz masa plastyczna jest nawet nawet, ale jak się źle umyje zęby to potem powoli przez noc wysycha miedzy zębami i ciężko go potem wyciągnąć :P osobiście polecam jedną pięćdziesiatke black inka -wymiata 8)

Tak wogóle chyba jasne że mi chodziło o ,,używanie" a nie żucie :D

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

głupio maja przyklejone tarcze ci warriorzy. ale pomalowani wsam raz do gry, przyjemnie powinno sie grac takim oddzialkiem :D

Halun
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: W-wo

Post autor: Halun »

r0m pisze:głupio maja przyklejone tarcze ci warriorzy. ale pomalowani wsam raz do gry, przyjemnie powinno sie grac takim oddzialkiem :D
Dlaczego od razu głupio? Moim zdaniem całkiem spoko, to kusznicy- tarcza jest bardziej dla WYSIWYG'u...

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Ten jeden nie ma przyklejonej tarczy, tylko jest wkopana przed nim kawałek. Nie widać tego na fotach.

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

Haldir pisze:
r0m pisze:głupio maja przyklejone tarcze ci warriorzy. ale pomalowani wsam raz do gry, przyjemnie powinno sie grac takim oddzialkiem :D
Dlaczego od razu głupio? Moim zdaniem całkiem spoko, to kusznicy- tarcza jest bardziej dla WYSIWYG'u...
bo wyglada jakby sobie latawiec do plecow przyczepil i probowal odleciec...

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Bo to są "odlotowi warriorzy" :roll:

Awatar użytkownika
max
Dziecię Zarazy
Posty: 1804
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: max »

no niektore figsy fajnie wyszly

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

To i ja się podłączę z lansem moich lisowszczyków. Na starym forum chyba ich wrzucałem. Niestety niewiele widać na tych zdjęciach
http://www.coolminiornot.com/107933 :cry:

ODPOWIEDZ