Galeria Druchii

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Galeria Druchii

Post autor: Patryk »

Nie ma jeszcze takiego tematu, na innych forach są to, pozwoliłem sobie taki założyć. Ot, można tu umieszczać zdjęcia swojej armii.

To ja zacznę - na razie mało zdjęć, ale w sumie to tyle, co mam pomalowanego. Jeszcze muszę się nauczyć robić lepszych fotek.

Na pierwszy ogień, egzekutorzy:
http://img177.imageshack.us/img177/5527 ... rzycr1.jpg

Okazjonalnie kupieni, na pewno zagoszczą na stałe w moich rozpiskach :)
Docelowo jest ich 21.
No i pierwsza balista (jeszcze 3:P):

http://img45.imageshack.us/img45/3361/rbtec3.jpg

Jeszcze mam konwersję DR, podglądowe foto:

http://img167.imageshack.us/img167/3623/drok3.jpg

Teraz zupełnie inaczej wyglądają jeśli chodzi o malowanie także nie sugerujcie się tymi :)


Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

calkiem spoko pomalowni, choc troche za ciemnio jak na moj gust. ogolnie na stol sa ok.
fajne konwersje DR

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

tak jest -to sa egzekutorzy a nie pedalki w NNM

pestex
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Gdański Avatar

Post autor: pestex »

Nom.Egzekutorzy są świetni :shock: .Gratuluję 8)
Liczy się tylko 4fun.

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

bardzo fajne. też mam podobnych DR

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Ach, jakże radosny spam, Panowie :) Powiedzmy, że jestem miła i nie wytnę tych jednolinijkowców-nabijaczy postów, ale proszę - bądźcie bardziej rozwojowi :)

W egzekutorach bardzo mi się podoba sztandar: ładne cieniowanie i nieźle zrobione złoto. Sama balista też przyjemna dla oka, choć obsługantom już przydałoby się więcej warstw cieniowania na szmatach. DR chętnie obejrzałabym skończonych, ze względu na koniki. Jeśli o mnie chodzi - troszkę za ciemna ta armia. Moim zdaniem lepiej na stole prezentują się nieco jaśniejsze kolorki - może gdyby rozjaśnić jeszcze srebro, byłoby lepiej... Chyba, że po prostu zdjęcia wyszły aż tak mrocznie?

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

No właśnie niestety - armia cała jest taka ciemna. Praktycznie każdy kawałek srebra jest rozjaśniany do mithrilu, szaty z użyciem warlock purple w większości, a mimo tego jest ciemno. To chyba ze względu na brak typowo jasnych kolorów, jak choćby kawalków skóry, czy żywych, oczowalących (:P) barw (żółty, zielony itd.). Z racji tego, że mam sporo wolnego czasu i jeszcze więcej chęci to może pomyślę nad przemalowaniem niektórych elementów. Zrobić szaty pomarańczowe, kawałki zbroi za to z użyciem fioletów i różów. Będzie w miarę oryginalnie i na pewno będzie jasno :)


Pozdrawiam!

pestex
Warzywo
Posty: 13
Lokalizacja: Gdański Avatar

Post autor: pestex »

Ja bym się,aż tak bardzo tym nie sugerował.Moim zdaniem DE powinny być ciemne,a nie jeasne jak jakieś HE czy inne tego typu armie.
Liczy się tylko 4fun.

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

pestex pisze:Ja bym się,aż tak bardzo tym nie sugerował.Moim zdaniem DE powinny być ciemne,a nie jeasne jak jakieś HE czy inne tego typu armie.
Tylko, że te naprawdę są za ciemne - z odległości ~50cm nie widać nawet jak są pomalowani, tylko podstawowe kolory i to nawet nie zawsze. Zresztą - mam dwóch kuszników niepomalowanych to na nich po testuję różne warianty kolorystyczne :) Opublikuję może nawet i spytam się o radę :)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Ja bym może nie szalała z ogromem kolorów. Poddam mojego pomysła: złoto rozjaśnić do shining golda z mithrilem, a najdrobniejsze krawędzie szmatek przejechać cieniutką kreseczką fioletu z różem. Nie będą wtedy landrynkowe, a armia będzie jaśniej wyglądać. No i koniecznie jakieś jasnobrązowe podstawki. Ładnie wyglądają kiedy na piasek robisz wash dark flashem, a następnie rozjaśniasz dry brushem aż do burbonic brown :)

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Yudokuno pisze:Ja bym może nie szalała z ogromem kolorów. Poddam mojego pomysła: złoto rozjaśnić do shining golda z mithrilem, a najdrobniejsze krawędzie szmatek przejechać cieniutką kreseczką fioletu z różem. Nie będą wtedy landrynkowe, a armia będzie jaśniej wyglądać. No i koniecznie jakieś jasnobrązowe podstawki. Ładnie wyglądają kiedy na piasek robisz wash dark flashem, a następnie rozjaśniasz dry brushem aż do burbonic brown :)
Dzięki za radę :D Właśnie próbowałem zrobić taką podstawkę i bardzo fajnie wyglądają IMO z tą żółtą trawą .

W egzekutorach metaliki są rozjaśniane do mithrilu, złoto do burnished gold, a ostatnią warstwę szat pokrywa warlock purple. Dzisiaj mam trochę czasu, potestuje i pochwale się wynikami :)

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Pozwolę sobie odświeżyć temat, bo pomalowałem co nieco. Ostatnio trochę pracowałem nad swoim malowaniem i oto pierwszy kusznik do mojego regimentu (Kusza nie przyklejona żeby mi było łatwiej docierać do zbroi, wkrótce będzie wykończony):

http://img440.imageshack.us/img440/9872/tyl5wz.jpg
http://img340.imageshack.us/img340/4980/przod2uh.jpg

Co sadzicie? Jest tabletop?

Ten regiment przemalowywuję:
http://img300.imageshack.us/img300/9415/xbowdm9.jpg

Tak samo będą tarcze przyklejone. Tylko nie mam pomysłu na kusze - bardzo mi się podobają takie cienkie paski imitujące drewno, ale na takim obszarze tego nie zrobię, brakuje mi umiejętności. Macie jakieś fajny pomysł?

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Tłusty! Bardzo ładne rozjaśnienia metalu
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Ooooo.... To złoto wygląda już bardzo ładnie! Fajnie, że zrobiłeś doś jasną skórę na rzemieniach, bo teraz widać te figurki - nie są już takie ciemne. Co do kusz: paseczków w ogóle nie rób. Ładnie wyglądają kusze, kiedy są czarne, groty strzał srebrne, a dodatki na samych kuszach złote. nieźle, jeśli gdzieś na górze kuszy pociągniesz pojedynczy fioletowy pasek.

war2bone
Chuck Norris
Posty: 583

Post autor: war2bone »

no i jeszcze tarcze moglbys przykleic na plecach - chyba sie beda ladniej prezentowac - albo wbite w ziemie - bo troche sztucznie to wyglada

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Wbite w ziemie będą ok chyba :) Albo parę wbitych, parę na plecach. Tylko co do tych na plecach to rzemyki bym musiał z gs ulepić. Kusze będą takie jak Yudo mówi, powinno się fajnie prezentować(dziękuje za rade:)). A tarcze będą fioletowe, tyle, że rozjaśniane w inny sposób - przez dodawanie warlock purple. Do tego złoty emblemat smoka i mam nadzieję, że regiment będzie się jako tako prezentował.

Dziękuje za odpowiedzi i pozdrawiam!

(Wkrótce, mam nadzieję, zdjęcia całego oddziału:))

Awatar użytkownika
Gobos
Falubaz
Posty: 1090
Lokalizacja: Strefa Zero/Poznań

Post autor: Gobos »

ja sie koledze wtrace w temat :D

moje ostatnie osiagniecie w malowaniu DE

Obrazek

Awatar użytkownika
qlpin
Chuck Norris
Posty: 425

Post autor: qlpin »

ma taką dziwną twarz...
ale poza tym spoko...

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

ja sie koledze wtrace w temat :D
O to w tym chodziło, nareszcie ktoś kto wrzucił pracę oprócz mnie :)

Manflayer bardzo mi się podoba, mnie jakoś trudno ich było malować, dlatego podziwiam tym bardziej :)

Awatar użytkownika
r0m
Chuck Norris
Posty: 643
Lokalizacja: Twierdza Alkarin-Leszno

Post autor: r0m »

za jasny i taki h.elfico-pedaski troche :D ogolnie to nie podoba mi sie za bardzo, tylko mieczyk ma fajny

ODPOWIEDZ