Czym grać, przeciw komu?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Re: Czym grać, przeciw komu?

Post autor: GarG »

Otwieracz do konserw
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Pedros
Oszukista
Posty: 856

Post autor: Pedros »

Czy korzystacie z Shadow?

Ja staram się w każdej rozpie mieć 2-3*5 by probowac zabic maszynki w hth.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Milo pisze:nie chce mi się przeszukiwać całego tematu, bo trochę tego jest :mrgreen:...więc...co na chaos, a konkretnie na wojowników ?? 8ed. :?:
BG z AP , 2xhydry , lore shadow ( pitki na helki , 2,3,6 do hth ), troszkę strzelania na konnice , ciężkie klocki (40-60kuszników na 2500). A reszta jak wolisz ,czy lord na smoku , czy lord z Axe w BG z ASF, czy 4lvl-ówka.Hotek jest mieć fajnie na pegazie/smoku ,żeby walił najczęściej 2x4lvlowcami miscascty.
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

a to nie jest tak przypadkiem ze hotek ssie?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Rafał_Pękala
Mudżahedin
Posty: 236

Post autor: Rafał_Pękala »

nie na lataczu ;)

pozdr

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Według mnie z dopiskiem ,że tylko magowie 12" cali mają miscasta jest świetny - bo kiedy mój Lord w swojej 2 turze jeśli zaczynałem ,lub jak dobrze poszło w 1 jeśli zaczął przeciwnik mam go dokładnie gdze chcę (czyli w mega klocu z mega 4lvlowcami...co wcale nie przeszkadza ,żeby rzucić na ten odział jeszcze obniżenie T lub S :D )
I believe in Honour.!

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

W poniedzialek gram z nowymi KHEMRI na 1500 punktow. Nie widzialem jeszcze armybooka.
Na co uwazac? Co sie na co sprawdza? Czy takie pewne punkty jak niesmiertelny na pegazie, hydra i BG nadal beda robic swoje?

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

Hmm, od siebie mogę napisać, że Kuszolce są na nich bardzo dobre.

Dużo da wyelimimnowanie kaszkietu. Warto strzelać po Sphinxach (ranisz na 6tkach, ale jak władujesz w niego wszystkie multiple to duża szansa że coś wejdzie, a on ma Armora tylko na 5+ i bodajże tylko 5 ran.). Wiadomo, że Charioty też powystrzelać, Tomb Guard można rozwalić jakimś zboostowanym Klockiem lub BG i też osłabiać strzelaniem (wiadomo, że nie będzie miał wszystkiego, albo TG albo SPhinxy, albo Charioty na te punkty - albo w małej ilości)

Sphinxy można ew. zbić w Combacie samym COmbat Resolution, bo dostają Woundy za każdy punkt którym wygrywasz.

Wiadomo, że opcja Pedantowca jest fajna na Sphinxa. Uważaj głównie na kaszkiet, bo jak dojdzie do Pegazity to może go zabić z miejsca przy dobrym rzucie.

Może Destroy Scroll na Kaszkiet? Jak zniszczysz, to masz go z głowy. Shady go rozklepią swoją drogą. Chyba że będzie na nim jakaś konkretniejsza ochrona.

Uwaga na łukoli z niemodyfikowanym 5+ i multiplami z magii, które mogą mieć, co boli fasty/flyingi, więc Shady mogą okazać się lepsze jeśli już coś wystawiać na machiny, na pewno bardziej uniwersalne, chyba że wiesz że będzie dużo Impassów.

MAgii nie znam i żadnych Combosów z Neferra's Scrolls of Mighty Incantations, zresztą na 1500 nie wiem czy się dużo zmieści. Innych jednostek jak Carriony nie znam, hierotytanta też jeszcze nie spotkałem, więc może się ktoś inny wypowie.

Klopy też mogą boleć, ale to już musisz sam wymyśleć co na nie ew. wystawić.
Ostatnio zmieniony 11 cze 2011, o 23:42 przez diuk, łącznie zmieniany 1 raz.
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Oni zawsze robią swoje. 8)
Sam jeszcze nie miałem z nimi styczności, ale z tego co widzę, to świniaki są nagminnie brane do rozpisek.

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Wiadomo, że opcja Pedantowca jest fajna na Sphinxa. Uważaj głównie na kaszkiet, bo jak dojdzie do Pegazity to może go zabić z miejsca przy dobrym rzucie.

Może Destroy Scroll na Kaszkiet? Jak zniszczysz, to masz go z głowy. Shady go rozklepią swoją drogą. Chyba że będzie na nim jakaś konkretniejsza ochrona.
Mozesz mi to troszke przyblizyc. To znaczy co ten kaszkiet robi ze moze zabic niesmiertelnego z miejsca?
Shady go rozklepia w combacie znaczy sie?

Jaka magia? Ja zawsze na punkty do 1500 biore fire i signature spell - fireball. I powiem wam ze zawsze sie splaca.
Jaki banner na BG?
Khemri maja jakies latwopalne unity?

Ja na te punty to lubie brac dreadlorda na pegazie (niesmiertelnego) z pendantem i crown of command, do tego dragonhelm i pelny armour i slomke.
Dwie czarodziejki. Jedna 1 level z fire, druga 2 level z shadow.
W corach to tylko kusznicy i DR.
W specjalach BG i shady
w Rarach obowiazkowo hydrant i czasami jeden RBT.

Ostanio mialem 3 gry z HE i 3 maski do przodu. Teraz czeka mnie wlasnie Khemri na 1500.

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

To znaczy co ten kaszkiet robi ze moze zabic niesmiertelnego z miejsca?
Ma czar Light of Death - testujesz liderke na 3D6 i tyle o ile przegrałeś tyle auto woundów dostajesz bez AS.
Shady go rozklepia w combacie znaczy sie?
Tak.
Jaka magia?
Na pewno shadow.
Jaki banner na BG?
Armour Piercing
Khemri maja jakies latwopalne unity?
Tak. King, Prince, Hereld, Necrotekt są łatwopalni.
"JOIN OR DIE"

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Czyli Light of death nie ma sily i pendant nie pomoze?
Harpie brac?

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Harpie to raczej uniwersalny unit, więc może sie do czegoś przydać :wink:
"JOIN OR DIE"

tetsuo
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 177

Post autor: tetsuo »

Ok, mialo byc nowe KHEMRI a kolezka zaskoczyl mnie lizardmanami.
W zasadzie Slan 4 level zniszczyl cala moja armie. Jak dla mnie Slan jest nietykalny.
Schowany w temple guardach. Znal wszystkie czary Life. The dwellers below zabilo mojego niesmiertelnego w 2 turze.
Do kazdego rzucenia czaru dodaje se jedna kostke z nikad. Ogolnie magia nie do powstrzymania.
Co z nim zrobic? Dodam ze bitwa byla na 1500 punktow.
Co do BG to kiespko sobie radzili ze mixem skinkow i kroxigorow. O ile wycinali skinki o tyle kroxy z drugiego szeregu to nadrabialy.
Ogolnie wielka lipa. Jakies pomysly?
Wiem ze musze isc do combatu jak najszybciej bo na pojedynek strzelecki (przy tej ilosci skinkow) czy na walke magow (slan) to nie mam co liczyc.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

rzucaj z 6 kości pitkę w slanna ,za którymś razem będzie total, można się tak ustawić że jego zabieranie 6 z magii nic nie da

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

niestety w euro jest to problematyczne bo look out sir jest.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

diuk
Falubaz
Posty: 1487

Post autor: diuk »

A może Feedback Scroll na slanna? :D
Szukam: zamienników do Silver Helmsów

Kontakt PM

Awatar użytkownika
Dragan
Chuck Norris
Posty: 460
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Dragan »

diuk pisze:A może Feedback Scroll na slanna? :D
szkoda zmarnowanego arkana, 4 ran mu nie wbijesz, a to co wbijesz to sobie wyleczy rzucajac jakies dupne czary z lifa :s

Awatar użytkownika
Kotar
Chuck Norris
Posty: 531
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kotar »

tetsuo pisze: Co do BG to kiespko sobie radzili ze mixem skinkow i kroxigorow. O ile wycinali skinki o tyle kroxy z drugiego szeregu to nadrabialy.
A mieli wsparcie kociołka (ward na 5+, lub +1A)?

Awatar użytkownika
Fafnir
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 184

Post autor: Fafnir »

No to w takim razie jaki jest chwyt na tego gada ?

ODPOWIEDZ