Życie DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: Życie DE

Post autor: Rasti »

Trzymaj się! :P Dasz radę.

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

większość jest tak zmasakrowana
holy shit. ja bym się rozpłakał. jak myślałem ze mi ukradli moje kochane coki to miałem świeczki w oczach i biegałem jak idiota w kółko :roll:

A tak zęby cie pocieszyć Jankielu to ci poweim ze ja Raptor mroczny lord har ganeth muszę zapierdualać na budowie i wstawać o 6. Rzygać się chce.

pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Raptor, Ty pracujesz? :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

Mroczny lord? Zapierdalasz na budowie jak na porządnego slejwa przystało :D
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

No przecież nie odrazu Naggorath Powstało ;)

Jankiel co Cie nie zabije to wzmocni ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Raptor, Ty pracujesz?
filozofowac nie zamierzam :mrgreen:
Mroczny lord? Zapierdalasz na budowie jak na porządnego slejwa przystało
oddawaj japonki pedziu(na strategikon masz wziasc :) )
Jankiel co Cie nie zabije to wzmocni
Z figurkami jest troche inaczej Gargu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Dastor
Masakrator
Posty: 2637
Lokalizacja: Warszawa- Cobra Kai

Post autor: Dastor »

W twoich japonkach moja siostra już chodzi wiec sorry misiu;)


Wezme je do bialego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

SauruS PoweR pisze:A tak zęby cie pocieszyć Jankielu to ci poweim ze ja Raptor mroczny lord har ganeth muszę zapierdualać na budowie i wstawać o 6. Rzygać się chce.

pozdro
Spoko Raptor, mi skończył się staż w MSWiA i niestety roboty mi tam nie dali, więc powróciłem na wieś i znów pracuje jako drwal. Na szczęście moja robot uzależniona jest od pogody więc ostatnio się obijam. Ale jak by nie patrzeć Ja Szef wszystkich Egzeków, zamiast ścinać toporem głowy zdrajców musze wyrąbywać las.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Egzekutorzy urzywaja driachow :roll: (to tak dla przypomnienia)
A skoro sie uwarzasz za władce wszystkich exe ..to wystawiasz ich chociarz ??? :mrgreen:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

1. W piątej edycji Egzeki biegały z toporami.
2. Orginalnie Tullaris był wyposarzony w Czarny Amulet i Topór Egzekutora (co widać na moim Avatarze 8) )
Tullaris - dowódca Egzekutorów Mrocznych Elfów

Uwaga ! Poniższy bohater specjalny pochodzi ze strony Games Workshop. Nie posiada on zbalansowanego profilu, dlatego przed wystawieniem modelu do gry musisz uzyskać zgodę przeciwnika.

Tullaris to jeden z najbardziej okrutnych przywódców w Naggaroth. Pewnego razu wymordował wszystkich mieszkańców zdobytego miasteczka, a je samo zrównał z ziemią tylko dlatego, że nie spodobała mu się jego nazwa.
Pod rozkazami Tullarisa Egzekutorzy uczestniczyli w tak potwornych orgiach zniszczenia, że ich posępna sława obiegła cały Stary Świat. Już sama wieść o ich obecności w szeregach armii Mrocznych Elfów sprawia, że gromady dezerterów pierzchają nieustannie miast sposobić się do odparcia inwazji.
Własnymi paznokciami wydarłem kamień z czarnego serca góry, chrzcząc go swą krwią kapiącą z poranionych rąk.Okryłem zdobycz szczelnie grubym suknem podczas powrotnej drogi do Clar Karond, ponieważ dotknięcie powierzchni kamienia przez chociażby jeden promień słońca zniszczyłoby jego moc, a pięć lat poszukiwań okazałoby się stracone.
Chciałem rozpocząć prace nad amuletem zaraz po powrocie, ale podczas mej nieobecności moi własni dwaj synowie, których imion nigdy więcej wypowiem, zagarnęli dla siebie mą posiadłość i tytuł. Młodzi głupcy - jak mogli łudzić się naddzieją, iż zdołają mnie pokonać ? Wszedłem do wieży sekretnym przejściem i zabiłem ich obu we śnie, roztrzaskując głowy zdrajców czarnym kamieniem. Nagie martwe ciała mych potomków wiszą teraz w laboratorium i nie usunę ich, dopóki gnijące korpusy nie odpadną od głów. Wreszcie mogę w spokoju rozpocząć pracę nad swym największym dziełem - Czarnym Amuletem
.

Tullaris może być wystawiany w armii Mrocznych Elfów w miejscu jednego z lordów. Musi posiadać identyczne wyposażenie jak w poniższym profilu i nie wolno go w jakikolwiek sposób modyfikować. Musi dowodzić oddziałem Egzekutorów i nie wolno mu tej jednostki dobrowolnie opuścić.

Tullaris M5 WS6 BS5 S4 T3 W2 I6 A4 Ld10

Koszt punktowy: 245

Broń i ekwipunek: Tullaris nosi ciężką zbroję, posiada Topór Egzekutora i Czarny Amulet..
Topór Egzekutora (Executioner's Axe): patrz str. 18 Księgi Armii Mrocznych Elfów.
Czarny Amulet (Black Amulet): patrz str. 19 Księgi Armii Mrocznych Elfów.

ZASADY SPECJALNE
Mistrz Egzekutorów (Master Executioner): władający toporemz niezwykłą wprawą Tullaris potrafi zdekapitować każdą żywą istotę. Bohater ten posiada umiejętność Killing Blow, ale może zabić w ten sposób każdego przeciwnika, nie tylko adwersarza wielkości człowieka. Tullaris nie może za pomocą Killing Blow uśmiercać stad (swarm).
3. Niedługo kupie drugi oddział egzeków, może to nie są super zajebiści BG, ale mają swój klimat i w mojej armii zawsze będzie dla nich miejsce.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

:roll:
Niektóre draiche zostały wyprofilowane tak by przypominały topory wiec się nie rzucaj noobie.

edit no dobra spóźniłem się, Tullaris cie już zdeptał :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

1. Mamy 7 ed. -.- ... nie piątą
2. Fajny gościu :D
3. To ciagle driachy ... noobie :|
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dajcie sobie spokój. Rozmowa na poziomie chłopaki.

A no i w ed5 jak widać Tullaris był kimś pro, a teraz jest raczej niewystawialny ;/
Jak raz na proxach grałem exe, aby zobaczyć czy są grywalni, jego też wystawiłem. Jaszczurki mi ich rozdmuchały ;/ No, Tullaris wraz z 2 kompanami przeżył, ale chyba nic nie strącili. Najwidoczniej nie umiem nimi grać ;D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Podchodzisz nimi do najbardziej zapuszkowanej jednostki ii.... robisz ją jak chcesz :D
Grunt to nie dać sie zestrzelić
A jak juz pisalem ... fajne jest tez combo - kociol + exe + ASF(pani sztandarówna)

PS : Jednostka nie wystawialna przeciwko HE (przeciw nim przedewszystkim ) i innym nie zapuszkowanym armia np . Kozy
Świetna przeciwko krasią :badgrin:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

1. Mamy 7 ed. -.- ... nie piątą
Draich to po prostu rytualna broń Executorów. Może być to zarówno topór jak i miecz. Zostało to zresztą napisane w najnowszym 7ed booku.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Egzekutorzy [...] preferują albo ciężkie ostrza przypominające topór albo smukłe ostrza przypominajace klinge miecza.
No cuż .. kwestja wyobrazni żeby nie powiedzieć czytania ze zrozumieniem :roll:
Ostatnio zmieniony 10 lis 2009, o 22:09 przez Eltharion, łącznie zmieniany 1 raz.
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Dzidzia
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Z lasku Athel Loren ;]

Post autor: Dzidzia »

Eltharion, tym cytatem potwierdziłeś właściwie to co powiedział Andronicus. Taki był twój zamiar? :)
Parravon pisze:
mi_hau pisze:w RB nie ma ze Terki to Flaing Skirmisza jedynie - cold blod, Poison, flaing cavalary
Człowieku jaka " Flaing Skirmisza" #-o mają zasadę Flying Cavalry a w rulebook-u poczytaj sobie o zasadach Flyers od strony 68 czytaj wszystkie zasady to nie będziesz miał takich problemów.

Awatar użytkownika
matbar21
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: matbar21 »

ahh to czytanie ze zrozumieniem kolegii kuleje :roll: :roll: ... Ja tam egzeków wystawiam, tylko za wygląd no i staty też niezłe :D :D

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

No cuż .. kwestja wyobrazni żeby nie powiedzieć czytania ze zrozumieniem :roll:
ale jesteś męczący.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Eltharion pisze:1. Mamy 7 ed. -.- ... nie piątą
Można używać figórek z 5ed :P . a tam egzeki ciągłe mają topory. Draichy pojawily się dopiero teraz (przypominam, że obecne figrki pochodzą z 6 ed. 7 edycyjnych egzeków się jescze nie doczekaliśmy), ale też są fajni. A Eltharion jak cztałes Profesje DE które rozpisałem do WFRP to wiesz, że tam łącząc 5, 6 i 7 ed. napisałem, że Egzeki mogą biegać z Draichami jak i z toporami.
Rasti pisze:Dajcie sobie spokój. Rozmowa na poziomie chłopaki.

A no i w ed5 jak widać Tullaris był kimś pro, a teraz jest raczej niewystawialny ;/
Jak raz na proxach grałem exe, aby zobaczyć czy są grywalni, jego też wystawiłem. Jaszczurki mi ich rozdmuchały ;/ No, Tullaris wraz z 2 kompanami przeżył, ale chyba nic nie strącili. Najwidoczniej nie umiem nimi grać ;D
Opis pochodzi akurat z 6 ed. Nie wiem jak Tullaris wyglądał w 5 ed. A jak dorwę tego kto zrobił w 7ed. z niego taka pi....e to mu pokarze co oznacza prawdziwy gniew Egzekutora :evil: . A no i nie obraził by się gdyby stara wersja mojego ulubionego Herosa powróciła (oczywiście z zasadami nowych DE Hate i Khainita i właściwościami przedmiotów S 2 razy większa do T celu i odbijanie ciosów z Wardem na 4 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: , wtedy Tullaris był by Tullarisem, a nie jakąś popierdułką.
Dlatego Proponuje:
Tullaris może być wystawiany w armii Mrocznych Elfów w miejscu jednego z lordów. Musi posiadać identyczne wyposażenie jak w poniższym profilu i nie wolno go w jakikolwiek sposób modyfikować. Musi dowodzić oddziałem Egzekutorów i nie wolno mu tej jednostki dobrowolnie opuścić.

Tullaris M5 WS6 BS5 S4 T3 W2 I6 A4 Ld10

Koszt punktowy: 285

Broń i ekwipunek: Tullaris nosi ciężką zbroję, posiada Topór Egzekutora i Czarny Amulet..
Topór Egzekutora (Executioner's Axe): patrz str. 101 Księgi Armii Mrocznych Elfów.
Czarny Amulet (Black Amulet): patrz str. 102 Księgi Armii Mrocznych Elfów.

ZASADY SPECJALNE
Wieczna Nienawiść (Eternal Hatred): patrz str. 43 Księgi Armii Mrocznych Elfów
Wyznawca Khaina (Khainite): patrz str. 43 Księgi Armii Mrocznych Elfów
Mistrz Egzekutorów (Master Executioner): władający toporemz niezwykłą wprawą Tullaris potrafi zdekapitować każdą żywą istotę. Bohater ten posiada umiejętność Killing Blow, ale może zabić w ten sposób każdego przeciwnika, nie tylko adwersarza wielkości człowieka. Tullaris nie może za pomocą Killing Blow uśmiercać stad (swarm).
Co wy na to :P
Jednostka była by grywa gdyby można było dawać Herosowi (za odpowiednie Pkt) zasadę Wyznawca Khaina i mógł by brać sztandar ASF (ewentualnie gdyby Egzeki mogły brac sztandar za 35 pkt) wtedy żadne HE nie straszne a kawa miała by nowego śmiertelnego wroga. A tak t mogą co najwyżej wspomóc szarżę innej jednostki.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

ODPOWIEDZ