o Wiedzmach czyli Witch Elfkach

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Pani wybaczy , poniosło mnie :)

Awatar użytkownika
Katesh
Wałkarz
Posty: 56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Katesh »

Ponosi :D aa kurcze... Zimnokrwisty sie nazywa hehe a krew gotuje ;D hehe

Btw. Stutburn ( o ile sie nie myle w kontekstach ) to zasada Determinacji... albo tego ze nie panikują... ( co chyba na jedno wychodzi)

Awatar użytkownika
s!k0r
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: s!k0r »

Katesh pisze:Btw. Stutburn
:)

Stubborn to ta zasada, która pozwala Ci rzucać brake'a na niemodyfikowanym LD (CR Ci go nie obniża).

Awatar użytkownika
Katesh
Wałkarz
Posty: 56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Katesh »

oki zapodaj po polsku bo angielski to mi jakoś nie przemawia... :)

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

oki zapodaj po polsku bo angielski to mi jakoś nie przemawia... Smile
Przeprowadzając test złamania przeprowadzasz go na swoim pierwotnym LD bez modyfikatora , nie zależnie ile przegrałeś walkę , zawsze go zdajesz na tym LD co był na początku.


Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

po polsku zdaje się właśnie Determinacja

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

ale zostańmy przy angielskich nazwach :P szczególnie jeżeli chodzi o cold one knights czy nazwy poszczególnych broni :) Pewnych rzeczy, szczególnie nazw własnych nie powinno się tłumaczyć.

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Mysle ze WFB to dobry argument by w koncu zaczac uczyc sie angielskiego. Przyjemne z pozytecznym. Uczmy sie jezykow bo napewno sie przydadza. Pozdro

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

No to mamy wiedzmaki 3 ataki siła 3 ale posion z ws4 i oczywiscie hate.
Dobrze służą mi choc mogą się wydac słabe niektórym.
Lubię dawać tam sztandar -1do as i mogą zagrozić i kawalerii.

A jak wspomaga je kociołek to wyobraźcie sobie 7x3=21 ataków z kiling blowem. Miło? A na piechotę kociołek da nam 7x4=28 ataków. A w razie czego ward ochroni.


Dobrze też dac asf banner. Zwłaszcza na helfy. Ostatnio taki odział przemielił mojemu przeciwnikowi 20 sperów a potem wbił się white lionów i też ich ostro pociął.

Kochacie wiedzmy nasze? Bo ja tak.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Murm, taki duży chłopiec, a nie chce Ci się poszukać po forum... Przeca to Ty jakiś czas temu zakładałeś temat o wiedźmach :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

wybacz o pani , coś mi się zapomniało ze to ja do tego zakładałem... A temat zleciał za pierwszą stronę. Ależ ja jestem dużym chłopcem. Wciąż bawię się żołnierzykami nawet. :P
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

grałem nimi ostatnio zarówno na lokalu jak i na masterze; najpierw bez kotła, ale w Poznaniu to dostały kociołek
wydają się słabowite, ale mają wbrew pozorom jakiegoś kopa - wystawiam w wersji cheap :D czyli 14 z muzykiem i championem;
jak damy do środka assasina to już wogóle bajka, ale z KB od kotła to nawet przez pieski khorna są w stanie przebiec sobie
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ciekawa na nich może być kombinacja dwóch sztandarów AP i ASF, wtedy były by w stanie pokroić prawie każdą piechotę wroga.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

i stracić mase pkt za coś takiego w łatwy sposób
Obrazek

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

moze i ciekawa ale strasznie droga i malo oplacalna
gram witchkami od wyjscia booka i zawsze kreca sie w poblizu kotla
jesli ktos nie wykozysta frenzy zeby je wyciagnac z jego zasiagu to sa MORDERCZE i co najlepsze przeciwnicy czesto ich niedoceniaja. sypia ze wszystkiego do BG ktorzy maja jakis tam save a one jak sie dopadaja to morduja bez roznicy czy to kawaleria piechota czy smoki :) zawsze daje 14 z fcg bez zadnych bajerow i maja juz na koncie treman acienta dwa star dragony i jednego black dragona :D a jesli czasem w srodku siedzi sin to nawet nie pisze co potrafia zdzialac :D oddzial za 160 pkt czesto wygrywa bitwy tylko trzeba sie z nimi obchodzic jak z jajkiem :P
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Nie doceniasz potęgi oblubienic Khaina Corvusie. Każdą piechotę mielą z radością w szarży byle nie miala za wielkiego sva. A -1as pomaga z tego sztandaru.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

JA je doceniam, ale nie zaryzykuję sztandaru armii w wichkach bo to chodzące około 500 pkt prawie za free :P
Obrazek

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Mi sie wiedźmy bardzo podobają . Zawsze można dac przed nie harpie , zeby je utrzymac , żeby nie szarzowaly na byle co . Z kotłem wydają mi sie bardzo fajne , a malo kto w nie strzela bo jeszcze ma BG i pare innych rzeczy do zestrzelenia .

Krzysztov
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: z Warszawy

Post autor: Krzysztov »

warto je miec?????jesli tak,to z czym wystawiac????same,czy podpakowane????na kogo sie oplacaja???w jakiej ilosci????nigdy nimi nie grałem :oops: ,a mam zamiar kupic lecz nie wiem czy warto...i ile??plis,podpowiedzcie coś...
EDIT:
sorka,nie zauważyłem,spieszylem sie :oops: :oops: :oops:
Ostatnio zmieniony 14 gru 2008, o 21:57 przez Krzysztov, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

poradze Ci coś :)

jest taka opcja search, bardzo przydatna i warto z niej korzystać.
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

ODPOWIEDZ