o Wiedzmach czyli Witch Elfkach

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Re: o Wiedzmach czyli Witch Elfkach

Post autor: GarG »

Za drogi taki oddział jest.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ja w domowej gierce wystawiłem dla klimatu Exeków z BSB z ASF-em. :mrgreen:
Ustali nietknięci do końca gry, grając przeciwko ofensywnym mocno WE(też szalona rozpa). :lol2:


@Post niżej.
Przepraszam, po prostu się zagalopowałem po poprzednich postach :oops: :oops:
Ostatnio zmieniony 29 cze 2010, o 11:45 przez Rasti, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Rasti pisze:Ja w domowej gierce wystawiłem dla klimatu Exeków z BSB z ASF-em. :mrgreen:
Ustali nietknięci do końca gry, grając przeciwko ofensywnym mocno WE(też szalona rozpa). :lol2:
to nie jest temat o exekach
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Czemu. Wiedzma ma frenzy ale i ld 9 na którym można się powstrzymać. Do tego bijemy z dwóch ranków. Exeki to zło...
Bo wiczka bsb jest o wiele słabsza aniżeli normalny BSB na pegazie czy CO/Steedzie tzn. mniej moblina w tej edycji przy promacji jaką dostał BSB nie można się ograniczać do jednego oddziału szczególnie, że pozmieniali na - zasady do panikowania, a ze sztandaru jest przerzut na psychę.

Choć wiadomo, że dla klimatu można tak zagrać ^^ ale tylko dla niego i szeroko rozumianego "funu"

A może zrobić jeden temat o jednostkach khaine'a? gdyż do tej pory były to mało grywalne opcje, a 8 ed. daje im jakiś potencjał, który warto rozważyć i nie koniecznie trzeba pisać osobno w dwóch tematach :P

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Mało grywalne? No ja cię proszę. Bez kotła Wiedzmy są bardzo dobrą jednostką według mnie ze sztandarem AP. Jak mamy kocioł to są lepsze od BlackGuardów.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Ja nie powiedziałem, że wiczki są mało grywalne ^^ ta wypowiedź odnosiła się do egzekutorów i do Haqi BSB.

Awatar użytkownika
Młody Pajak
Kradziej
Posty: 945
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Młody Pajak »

Wiedźmy tak w małych jak i w dużych oddziałach z AP są bardzo pożyteczne. Mogą służyć jako support albo jako silne uderzenie w piechotę jak i nie zbyt silną kawalerię. BSB Hag sama bez kociołka to tak trochę... słabo wypada teraz względem innych BSB-ków. Egzeki gdyby mogli brać sztandary o wyższej maksymalnej punktacji byliby zdecydowanie na plus. Szczególnie z kociołkiem.

Awatar użytkownika
Khuman
Ciśnieniowiec
Posty: 7116
Lokalizacja: Wrocławskie pastwiska / The Gamblers ()====[]>>>>>>>>>>>>

Post autor: Khuman »

w nowej ed. będą dość grywalną jednostką, 30 / 40 wiedzm + kocioł którym na widok ciężkiej kawy czy innych dziwactw damy KB a na lekkie dodatkowy A

szkoda że exeków tak skrzywdzili i nie mogą brać sztandaru z AFS ( chyba nie pamiętam dokładnie ) no zawsze można dać tak BSB :mrgreen:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Dziwne nagle wszyscy mówią że to dobra jednostka a jedyne osoby które wystawiały wiedzmy ( po rozpiskach jak wisdziałem ) to Murm i SexRocet, Ja wystawiałem świetnie spisujących mi się egzeków. Z łaski swojej jeśli już piszecie to piszcie wasze przypuszczenia na temat 8 ed. Bo na temat 7ed. i tych jednostek nie macie pojęcia. A nudzi mnie czytanie bzdur jak niektórzy piszą.

pzdr.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Z łaski swojej jeśli już piszecie to piszcie wasze przypuszczenia na temat 8 ed. Bo na temat 7ed. i tych jednostek nie macie pojęcia. A nudzi mnie czytanie bzdur jak niektórzy piszą.
Mistrzu tylko, że my piszemy na temat 8 ed. :roll:

Awatar użytkownika
Mirage
Mudżahedin
Posty: 202

Post autor: Mirage »

Jak Wg Was prezentują się wiedzmyna tle egzekow i bg??

chcialem grac oddziałem ok 15 sztuk ale obawiam się że to za mało. Widiz mi się też armia na Pani Helleborn okolo 100 modeli wiedzm :D

Awatar użytkownika
krzychuŻul
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Alwernia/Kraków

Post autor: krzychuŻul »

15 panienek to dosc malo , 30 minimum + banner z +1 do M oraz kociolek i jazda , niezle sie sprawuja ale osobiscie wolalbym wziasc korsarzy , sa mniej podatni na pociski - a kosztuja tyle samo
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Też lubię korsarzy, ale oni nic nie ubiją poza goblinami i gnoblarami. U witchek liczą się poisony. No i jeszcze żadnego strzelania jednak witchki nie przetrzymają, choć korsarzy przez jakiś pluton egzekucyjny też się nie przebiją.

Awatar użytkownika
Magnus
Chuck Norris
Posty: 611

Post autor: Magnus »

Ja ostatnio korsarzy wystawiam 10 gołych z powtarzalnymi kuszami, idą na jakiś śmieć ostrzelają z dwóch szeregów, w reakcji na szarze też a w walce dobiją. Choć za te pkt chyba lepiej chociazby rydwan wystawic, jednak korsarze maja ten kliimat... ;) A wiedzmy super jednostka, z kotłem robi masakre, jak jest ich duzo to nawet HE ze swoim ASF sie chowaja, maja I 6 od kotla zgarna ward na 5+ i nawet swordmasterow moga ubic jak jeszcze banner z AP mają :)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

A ja dzisiaj testowałem 2 x 5 gołych Witchek przeciwko szczurom i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Tanie, nie szkoda nimi odgiąć czegoś niewygodnego, a ze sword of rhiun jedna 5ka wbiła abominacji 5 ran. Zajmują bardzo mało miejsca na stole, na flankach spisywały się świetnie. Większy oddział fajny, ale to chyba trochę zbyt duży punktowy overkill.

Marek15
Mudżahedin
Posty: 314
Lokalizacja: Zamość

Post autor: Marek15 »

Jeśli punktów nie starczy na duży oddział - to warto wziąć dwie gołe piątki za w sumie 100 p. Taniutko a odgiąć może i coś (raczej za te punkty sporo) pokroić zanim zginie.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Mi na 2800 pieknie miesci sie duzy oddzial. Na 2500 nie ma opcji. Musze potestowac te 5teczki. Daj znac jak ci sie beda dalej sprawdzaly.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Na 2500 nie ma opcji
Na 2500 luzem mi wchodzi oddział WE, nawet razem z BG. Do tego standard (2 pegazy, 2 magów, 2 hydry). Dopiero dwi bitwy z nimi, ale póki co jestem bardzo zadowolony.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

BG daja rade w 20stu?
i czy dajesz kotła w takiej ropzisce z witchkami?
RIP
Ziemko pisze:Ja Robert Mrozek kajam się przed Wami wszystkimi, zrobiłem błąd, chcemy bardzo wygrać, ale nie zrobiliśmy tego umyślnie, padamy na kolana - WYBACZCIE

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

BG w liczbie 20 są genialni. Zaszarżowały mnie z 4 stron szczury, z 3 herosami, w tym jeden oddział monków ze sztandarem na przerzuty trafienia i zranienia i w pierwszej turze ich złamałem na -1... W BG jest moc, a w sumie w 8 edycji dzięki braku konieczności brania ASFa, gdyż i tak przeważnie biją pierwsi, dzięki czemu można im dać płonące lub przebicie pancerza. Robią na prawdę dobrze :mrgreen:

PS: Upss, to jest temat o witchkach, przepraszam ^^

ODPOWIEDZ