Alternatywne figurki.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Alternatywne figurki.

Post autor: ibniblis23 »

konie od maruderow chaosu sa fajne + dowolne skrzydla bloniaste :P
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
MatthewKorona
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196

Post autor: MatthewKorona »

A skrzydła od tego zestawu przypasują do Pegaza? Chodzi mi o wielkość skrzydeł. Czy nie będą czasem zbyt małe? Próbował ktoś?

Obrazek

http://www.games-workshop.com/gws/catal ... od1230009a

Pzdr
Impossible is nothing.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Powinny pasować
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Twój pegaz imo musiałby być mianitaurowy... te skrzydłą nadają sie do harpii do czegoś wiekszego bede wyglądały raczej śmiesznie - imo minimum do pegaza to skrzydał vargheistó, a te mają jakieś 60% ich rozmiaru
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

-Qc- pisze:Twój pegaz imo musiałby być mianitaurowy... te skrzydłą nadają sie do harpii do czegoś wiekszego bede wyglądały raczej śmiesznie - imo minimum do pegaza to skrzydał vargheistó, a te mają jakieś 60% ich rozmiaru
kompletnie sie nie zgodze
tu jest tutorial jak zrobic pegaza z maruder horsemana + skrzydla wlasnie ze scourge'a bloniaste... wyglada calkiem spoko ;p

http://www.youtube.com/watch?v=-cTxo_GX1Zo
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Spoko, może i tak. Jednakże nie zmienia to faktu, że skrzydła są za małe, tym bardziej do koników chaosu.
Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

jak widac na tutku lekko "wyciągnał" je masa modelarską ; p wiesz co zalezy od skali - ja np tych scourgeowych chce użyc do harpi, wiec w mojej armii dawanie ich do pegazów bedzie failem ; ) poza tym faktycznie moze to grac, choć ja wolałbym po prostu coś wiekszego
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

Dobra, miedzy Bogiem a prawda, to skrzydla przy pegazie morathi tez sa za male ;p ja na swoim wypasionym pegazie na wszelki wypadek zamontowalem skrzydla z abyssala (jak byly przez chwile dostepne z mail ordera).
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Nie bawmy się tu w komisję macierewicza, przy tej masie i aerodynamice to taka kobyła by i na smoczych skrzydłąch nie poleciała. Jak dla mnie ten pegaz z youtuba w oczy nie kłuje a to gra fantasy a nie kurs awiacji ;)

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Orientuje się ktoś z was czy sensownie jest robić Mroczne Pegazy ze skrzydeł od Gargoyle Brood z Tyranidów: http://www.games-workshop.com/MEDIA_Cus ... 73x627.jpg ? Jaki jest ich rozmiar w porównaniu do tych od Vargheistów i czy pasują rozmiarem do koników?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

sa jeszcze mniejsze od scoruge, i nadają się max na harpie
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

A jakiś pomysł, skąd mogę wziąć dużą ilość skrzydełek od Vargheistów może macie?
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Spróbuj poszukać u graczy VC, na pewno będą mieli bo duże ghule bardziej się opłacają, a wtedy skrzydła zostają.
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Dałem zapytanie już ładnych parę dni temu, które zresztą ciągle jest widoczne jako ostatni post na forum VC. Nikt nie odpowiada, więc może macie jakiś inny pomysł? To samo te skrzydła błoniaste od Scourge'y ale też w większej ilości potrzebuję.
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

forum VC jest z leksza martwe ; p spróbuj wrzucic na "kupię"
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Laik
Pan Spamu
Posty: 8784
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Laik »

wszystkie fora armijne są z leksza martwe - przeżywają boom w okresie nowych booków i później cicho...
swieta_barbara pisze:Jesteś maszyna debelial, bez Ciebie to hobby dawno by umarło.

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

forum bestii jest niezmiennie żywe i pełne żwawych dyskusji - a forum HE ma Andrzeja ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Azurix
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3000
Lokalizacja: Łódź Klub:"Ośmiornica Łódzka" Stowarzyszenie:"Wargaming"

Post autor: Azurix »

Może i mamy Andrzeja ale jakoś ostatnio przysiadł z postami, bo od dłuższego czasu niewiele ich się pojawia w High Elves. Jest generalnie jakaś realna szansa na 15-18 par tych skrzydełek? Kupił bym 7 par na Allegro, bo znalazłem, ale zanim zdążyłem złożyć ofertę to mi ktoś sprzątnął sprzed nosa :D
III Zasada Dynamiki Newtona - Aktualizacja 2013: "Gdy menel jedzie tramwajem, to tramwaj jedzie menelem" :lol:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

W sumie fajne te skrzydla od Vargheistów... mozna by kupic zestaw, wziac skrzydla i reszte wypraski sprobowac sprzedac na allegro...
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

http://allegro.pl/skrzydla-vargoyle-a-d ... 51913.html

Jedną pare kupiłem zobacze teraz co z tego wyjdzie:)

ODPOWIEDZ