Harpie - gdzie dostać ?? Czy będą nowe wzory ??

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Harpie - gdzie dostać ?? Czy będą nowe wzory ??

Post autor: Scimitar »

Co odwiedzam sklep to nie ma. Ponoć GW wycofało się z ich sprzedaży i szykują się plastiki. Czy ktoś na ten temat coś wie i w którym sklepie jeszcze mają, bo bym chętnie wiaderko harpii kupił :D
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

ja mam gorzej bo poszukuję 5ed harpii bleh ledwie 11 mam. A tych to trudno dostać.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

No ja mówię nawet o tych wykłych 6 ed - nie ma :/
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

@Scimitar
Generaleni z tego co ja widze po sklepach to nie ma harpii ale na allegro jest kilka aukcji z nimi .... Żadnych plotek o nowych wzorach nie znajdziesz na necie (przynajmniej ja nie znalazłem a szukam dość ostro i często), prędzej bym strzelał, że zostaną przepakowane z blistrów w pudełka po 5 stuk i w końcu będą normalnie kosztować...

Nie można kupić również smoka DE i tu krążą plotki o nowym wzorze ale mało wiarygodne, tak samo jak w kwestii nowych Dark Riderów.
Obrazek

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Podejrzewam, że smoka nie ma i nie będzie bo wszyscy mają kupować smoka HE i lekko konwertować na potrzeby własnej armii....

Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Post autor: ARBAL »

no i z tym skmokiem HE to myślę, że jest to dobry pomysł.... sam mam zamiar go uskutecznić :)
Obrazek

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Coś widzę że jesteście niedoinformowani ;)

Sklep Cytadeli na Ursynowie , tam dostaniesz bardzo ładne wzory Hapii z Gamezona. Trudno się je skleja ale jak już to zrobisz to będziesz niezwykle zadowolony.

Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

zimny ale czy widzisz róznicę między Games Workshop a Gamezone?

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Harpie - gdzie dostać ?? Czy będą nowe wzory ??
Nie jest sprecyzowane czy chodzi o Harpie GW czy inne. Scimi napisał tylko , że GW wycofało wzory a nie że szuka Harpii koniecznie z GW.

PS. A to że wycofało to wiadomo od bardzo dawna ;)

Pozdro
Obrazek

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Vincent pisze:zimny ale czy widzisz róznicę między Games Workshop a Gamezone?
każdy widzi: GW są badziewne.

Scimitar - nie trolluj - ten temat można było wrzucić gdziekolwiek, zamiast tworzyć nowy, bo wybór jest. Ostatni raz Ci to płazem puszczam.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

a ja potrzebuję z 5sztuk 5ed. harpii, moze ma ktos nadmiar ? :)

Awatar użytkownika
ABDEL
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 38
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: ABDEL »

Harpie 6 edycyjne są jeszcze w sklepie internetowym SFAN z Wrocławia

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

Yudokuno pisze:
Vincent pisze:zimny ale czy widzisz róznicę między Games Workshop a Gamezone?
każdy widzi: GW są badziewne.

Scimitar - nie trolluj - ten temat można było wrzucić gdziekolwiek, zamiast tworzyć nowy, bo wybór jest. Ostatni raz Ci to płazem puszczam.
Szukałem czegoś podobnego i nie znalazłem, a kto jak kto, ale gracze DE najlepiej się w tym temacie orientują ;)

6 ed. GW :) choć pewnie wyjdzie, że kupię jakieś inne.
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Dostałam pod choinkę od Jankiela 10 tych cudeniek z gamezone. Są piękne: nawet włosy łonowe mają zarysowane :twisted:
Obawiam się tylko, że może być problem na turniejach, bo 1. są wywrotne, 2. ciężko je chować do zwykłej walizki GW: nawet w dużych, kawaleryjskich przegródkach nie chcą się zmieścić.

Ale polecam - z bliska jeszcze piękniejsze niż na zdjęciach!
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

No Yudo i do tego sklejać je trudno , a skrzydełka musisz jakoś spinować bo mimo ich małego ciężaru odpadają łatwiej niż można przypuścić. Są wywrotne to prawda , dlatego jakieś ciężarki z tyłu podstawki trzeba umieścić. Kombinuj i życzę powodzenia bo ja miałem z nimi dużo roboty.

Pozdrawiam
Obrazek

Robson
Niszczyciel Światów
Posty: 4424
Lokalizacja: Murzynowo Kościelne

Post autor: Robson »

2 harpie są na allegro...

czy ktos pamieta ile kosztował blister harpii? bo wlasnie doaguje z kimś cenę i żaden z nas nie pamieta ;) albo chociaż blok cenowy... literka

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

coś około 32-37 zł chyba.
Obrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No cóż, skoro GW wycofało harpie 6 ed. to musi szykować w zamian coś innego. Trzeba się uzbroić w cierpliwość i zobaczyć co nam korporacja zaproponuje.
Artein pisze:Podejrzewam, że smoka nie ma i nie będzie bo wszyscy mają kupować smoka HE i lekko konwertować na potrzeby własnej armii....
Pewnie tak, jak kiedyś wspominałem, mi się ta konwersja zrobiona przez GW podoba. Ale z drugiej strony może (choć pewnie nie :( ) będzie nowa figórka Malekitha (należy zauważyć, że według nowych zasad Wiedźmi Król ma tarczę zamiast swojej rękawiczki, więc nowa figórka by się przydała), a w raz nią bedzie nowy smok. Choć może nie teraz, może jak smok HE zejdzie z magazynów :roll: .
Ostatnio zmieniony 5 sty 2009, o 19:06 przez Tullaris, łącznie zmieniany 3 razy.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Vincent
Kradziej
Posty: 978
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Vincent »

malekitha jak dadzą nową figurkę to pewnie nie będzie na smoku tylko na tym jego rydwanie

Krzysztov
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: z Warszawy

Post autor: Krzysztov »

albo na coldzie

ODPOWIEDZ