Harpie - gdzie dostać ?? Czy będą nowe wzory ??

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Re: Harpie - gdzie dostać ?? Czy będą nowe wzory ??

Post autor: Duderson »

Harpie z GW na magnesach się nie wywracają.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Manco
Mudżahedin
Posty: 261
Lokalizacja: Siemianowice Sl

Post autor: Manco »

takie jakieś rybie wzory nie podobają mi się głowa totalnie kojarzy mi się z rekinem
Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze.

Nowo Powstałe forum o tematyce fantasy zapraszam http://www.fantasylib.pl/forum

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Duderson pisze:Harpie z GW na magnesach się nie wywracają.
ale my nie mówimy o harpiach z GW. Choć rzeczywiście są OK. Mamy kilka rodzajów: normalne, normalne zabytkowe, nienormalne demonetkowo-gargoylowe. Bez magnesów też się trzymają.
nieładne
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Chodzi o normalne. I nie wciskaj ciemnoty, że bez magnesów też się trzymają. Rozłożone skrzydełka sprawiają, że są niestabilne i przewracają się co chwilę. Gargoyle-demonetki to już konwersje, a nie produkty GW - więc z ich stabilnością może być bardzo różnie - zależy kto i jak konwertował. Chodzi mi o to, że jeśli te z GW, które cały czas się przewracają na magnesach stoja prosto, to z tymi ze zdjęcia można zrobić ten sam myk.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Chodzi o normalne. I nie wciskaj ciemnoty, że bez magnesów też się trzymają.
Mam harpie GW, bez magnesów. Ze 2 razy któraś mi się wywaliła, jak zahaczyłem rękawem czy coś, ale nie powiedział bym, że są szczególnie niestabilne.

Dziwi mnie też fakt, że te modele tak powszechnie nie podobają się ludziom. Wg mnie są świetne i doskonalę oddają specyfikę tej jednostki - widać, że to złośliwe skrzeczące bestie, które uwielbiają pastwić się nad swoim wrogiem. Harpie innych firm to najczęściej, po prostu dziewuszki bez wyrazu z błoniastymi skrzydłami i do tego niestabilne :P

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Aktualne wzory? Bo jak je posklejałem ze skrzydłami, to cały czas praktycznie leżały na trayu, zamast na nim stać. Mowy nie było o przesunięciu ich na stole bez wywracania którejś. I ja też uważam, że harpie GW są najładniejsze :)
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

To nie wiem. Musiał bym zobaczyć jak to u Ciebie wygląda z tym trayem. Jak już wspomniałem, mi też się od czasu do czasu jakaś przewróci, ale nie tak często żeby stanowiło to problem. I cieszy mnie że są ludzie, którzy potrafią docenić urok tych figurek :wink:

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Duderson pisze:Chodzi o normalne. I nie wciskaj ciemnoty, że bez magnesów też się trzymają.
Słonko, jeśli posklejasz, pomalujesz i przytwierdzisz do podstawek przynajmniej jedną dziesiątą tego, co ja, to wtedy będziesz mógł prawić o wciskaniu ciemnoty. Widocznie kiepsko je zmontowałeś.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Ależ pysiu, co tam jest do sklejania? Jedynie końcówki skrzydełek. Chyba, że miałaś na myśli wklejanie ołowiu w podstawkę. Choć przyznaję, że kleiłej je z jedną połowką skrzydełka opened i jedną closed, żeby uzyskać ciekawsze pozy figurek.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Chodzi o normalne. I nie wciskaj ciemnoty, że bez magnesów też się trzymają. Rozłożone skrzydełka sprawiają, że są niestabilne i przewracają się co chwilę
Na prostym stole jest ok, jak ktoś gra na dywanie, to się wypieprzają.
Ale teraz to i tak nie ma większego znaczenia, bo nowa edycja praktycznie wymusza granie na trayach
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

ODPOWIEDZ