Bohaterowie Specjalni

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Re: Bohaterowie Specjalni

Post autor: Andronicus »

Obiektywnie rzecz biorąc muszę przyznać że ślepy Eltharion ma dla mnie fajny klimat. Jednak dla każdego miłośnika DE uwłaczający jest fakt, że po torturach jakie zaserwował mu Wiedźmi Król, ten zamiast złamać się totalnie stał się lepszym wojownikiem niż kiedykolwiek :wink: Co do samej postaci wydaje mi się że GW wzorowała się na postaci japońskiego samuraja Zatoichi. Tamten też był ślepcem a mimo to nikt ni potrafił mu dorównać w mistrzowskim machaniu kataną.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Dla mnie Eltharion zawsze był ślepy!!
Ze strony gracza DE i HE
A to że ci idioci z GW zrobili go w 7 edycji na jakiegos strażnika doprowadza mnie do szału
:evil:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

nie byl zawsze ślpey, przed tą przemianą byl lordem Yverse? (nie mam booka ale chyba tam), latal na gryfie i mial gdzieś mrocznych elfów ;) Raczej pral się z zielonymi, potem pewne wypadki życiowe i mierzyl z z mrocznymi, poczym zostal fizycznie zniszczony, ale wrócil do świata i stal się miestrzem miecza, z któym nikt się nie może równać, więc GW się cofnelo, ale jeszcze wszystko przed nim :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Eltharion poprowadził swoja armie do Naggaharot(czy jak sie to tam pisze) w miedzy czasie Grom udezył z gblinami na Ulthuan a największy cios spadł na Yveerse. Strażnikiem Yveerse był ojciec Elthariona. Po tym jak Delfy wymordowały armię HE Eltharion cięzko ranny z garstką elfów wraca na wyspę nie będąc mu pisane przeżyc nocy doznał wizji jak jego ojca zabijają gobliny ten upadając na ziemi zostawia miecz w namiocie elthariona który zrozumiał co ma zrobić przeżył noc wziął miecz ojca i ruszył na gryfie (który pózniej stał się jego druchem) do swego ojczystego miasta tam uratował ostatnie broniące się elfy zabił Groma(o ile pamietam) i odepchna atak. Potem został mianowany na Strażnika Tor Yveerse. Pózniej gdy dowiedział się o tym ze malekith znowu najechał Ulthuan ruszyl ze swoja armią do dawnej stolicy Nagarythe gdzie ladowały elfy tam pozostawił swoja armie bez dowództwa ku radości DE które w przewadze bez problemu poradziły sobie z HE. Sam eltharion Ukrył się i zastawił pułapkęna Malekitha, gdy doszło do zamachu ten odmówił walki na miecze i załatwił Elthariona magią, po czym proponował mu "przejście na ciemna stronę mocy" ten opluł malekitha i zwyzywał go przez co Wiedźmi król rozjuszył się (po nieudanej kampani DE) zabrał elthariona na swój kontynent gdzie go torturował miedz innymi wyłupiając mu oczy. Kilka lat póżniej wysłał go spowrotem do ojczyzny gdzie miał być przestrogą dla zuchwalstwa elfów wysokiego rodu. Belleaner mistrz zakonu z Hoeth wyleczył elthariona magią i zaproponował mu szkolenie na swordmastera po kilkudziesięciu latach Eltharion przewyzszał w walce Beleanera, który niedługo pózniej dał mu dowództwo nad armią z Saphery. Jako juz ślepy mistrz miecza znowu wraz z alith anarem staną na przeciwko inwazji DE doszo do pojedynku miedzy Malekithem a Eltharionem tym razem (pewnie chroniony moca beleanera) nie pokoną go magią lecz musiał dobyć miecza. Eltharion zadał szybko Malekithowi ranę (przez co DE straciły moralę), tak oto Eltharion stał się jak dotąd jedyną postaicę na całym świecie która zraniła w walce na orez Malekitha ten żywi do niego nie nawiść za hańbę, a eltharion wiecżny gniew i chęć zemsty.

Nieco pózniej (o ile pamietam) Eltharion zmiezył się z Shadow bladem, eltharion pociachał dotkliwie mrocznika jednak ten uciekajac odwina się mu pazurami rana choć powieszchowna szybko zbiła elthariona z nóg bedąc mocno trująca ( tu znowu leczy go beleaner) a delfa podobno pozszywali :D

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

widać kto jest górą :)

nie ma równych na naszych zuchów :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Jakich zuchów?? Mówisz o Eltharionie ślepcu, którego podobno nigdy nie było? :lol2:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

He elficka propaganda, wystarczy przeczytać pierwsze opwiadanie ze zbioru Inwazja, aby dowiedzieć się, że cały ostatni atak Eltharion na Naggaroth to był jeden wielki pic na wode, a Malekith bawił się nim cały czas jak marionetką. A z tym pojedynkiem to też było podobnie, Eltharion dostał pewnie bęcki, uciekł do Belleanera, a puźniej naściemniał na Ulthuanie, że już miał tego wrednego skrytobójce, ale mu się wyknął.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Popieram!!
W sumie ładnie to skleciłes Ice-T ale troche nie pasuje do ogólu wydarzeń
I tu ukazuje sie burdel jaki zrobilo GW
Nic nieda połączyć się z niczym #-o
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

zauważyłem ze w temacie dark elfickich spec herosów zawsze pojawia siętemat elthariona.

Gdyby nie było Shadowblade to nie było by elthariona oni są nie odzowni (może śa braćmi których kiedyś rozdzielono, zobaczyćie to sa prorocze słowa za neidługo GW nadpisze wywalony fluuf o tym ja Eltharion szuka brata :D)

oni s ajak PiS i Platforma jedno bez drugiego nie przeżyje bo gdyby nie było tej drugiej parti zaczeli by być rozliczani z prawdziwej polityki a nie z nowych ośmieszających spotów reklamowych niestety taka jest prawda.

Pozatym pojedynki Malekitha i Elthariona są opisane niezależnie i odnosza się do obu postaci, w przeciwieństwie do Ksiażek gdzie u DE przemilcza się niektóre fakty podobnie jak u HE fajnie jest przeczytac obie ksiazki żeby zobaczyć jak to samo zdarzenie opisane jest z przeciwnej strony

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Fajnie by było jagby Eltharion był bratem Shadowblada (moich dwóch ulubionych bohaterów)
Wreszcie pogodziłbym sympatje De i do HE :D
Może napisał bym o tym amatorską książke ... :?


Co do czytania dwóch ksiażek...cuż Ice-T ma racje - niepowtarzalne emocje
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

A to ciekawe, z tego, co pamiętam czasami zdarza się, że małe dzieci HE zostają podczas najazdów schwytane , ale nie zostają zmienione w niewolników tylko, są wychowywane jako DE. Shadwoblade mógł by być takim, mały elfem który został oddany do świątyni Khaina i teraz wycina swych dawnych braci dla Malekith i sprawy Druchii :D .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

kto wie może kiedyś ktoś wyda jakaś książkę o Elfach (poza defenders of Ulthulan) gdzie będa takie smaczki :D

NO cóż Eltharion jak i Shadowblade maja wrodzony talent do posługiwania się orezem pozatym sa śmiertelnymi wrogami, nie raz historia filmu ukazywała (by zaskoczyć widza) że najwieksi wrogowie sa blisko spokrewnieni nie wiedząc nigdy o sobie :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

No właśnie... poza książką mógłby wyjść film
Nie koniecznie o elfach...BYLE Z ŚWIATA WARHAMMERA!!! :(
Shadowblade HE?? ...NIEEEEEEEE!!
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Oczywiscie, że nie HE, jak już wychwał się w światyni Khaina to jest DE na wieki :twisted: . Jednak ja widzę tu mału problem. Eltharion ma kilka tysięcy lat, Cieniste Ostrze tylko 150. Ech ciężko żeby byli braćmi.
Co do filmu to ok. Ale wątpie aby dodtyczyło no sprawy Elfów, a w szczególnosci DE. Nakręcić można film o Burzy Chaosu, Valtenie itp. Coś na miarę Władcy Pierścieni :D .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Kokesz
Kretozord
Posty: 1749
Lokalizacja: kolebka cywilizacji

Post autor: Kokesz »

Jeśli choćby jeden rodzic Elthariona żył 150 lat temu to nie jest to takie nie prawdopodobne. Przecież nie muszą być bliźniakami, choć jest to w ostatnich latach bardzo popularne :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ej nie żebym coś mówił ale ... gdzie jest napisane ile eltharion ma lat?? :?

teraz spam:

Chcemy film!! chcemy Film!!!......
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Eltharion ma z kila tyś, walczył przecież z Malekithem dawno temu.
Jak chcemy fima to go nakręćmy, albo napiszmy chociaż scenariusz i wyślijmy do Hollywood :D , może ktoś się zaniteresuje :wink: .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Dobra ja wam ułoże fabułe ktoś tam jeszce przetłumaczy i wyśle....
Plan doskonały :twisted:


Kurcze nikt nigdy nie napisał (przynajmiej otym nie wiem) kiedy walczył z Malekithem... :?
Więc skad takie pochopne wnioski...
(a jak juz jestesmy przy temacie wieku... to ile taki elf w warhammerze srednio żyje??)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ice-T
Kretozord
Posty: 1620
Lokalizacja: 8 Bila

Post autor: Ice-T »

Malekith o ile dobrze pamiętam to ponad 6k a morathi pewnie z 8 :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja słyszałem ze Malekith ma ponad 5k a nie 6 ale tu sie nie kłuce bo nie jestem pewien...

Po za tym co to ma do wieku Elthariona?? (przecież nie walczył z Malekithem od Czasu Zmierzchu :? )
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

ODPOWIEDZ