A co z mantikorą???

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Re: A co z mantikorą???

Post autor: GarG »

Chcesz dziewczynie zrobić armie? To pokaz jej booka i spytaj sie które figurki się jej podobają. Kobieta nie zagra Ci czymś co jej sie nie podoba ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

No właśnie tak robie. Ogląda modele i wybiera co fajne. Cold one's już są, hydra jest, korsarze i zwykli warriors są, czarodziejka jest. A jak zobaczyła mantysie to aż jej sie oczy zaświeciły stąd moje pytanie.
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

No to nie masz innego wyjścia ;) Manti jest mocnym potworkiem, szczególnie na mniejsze ptk. Nie zapomnij jej kupić booka :lol2:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Scyla Anfingrimm
Wałkarz
Posty: 58
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Scyla Anfingrimm »

AB już dawno jej zabrałem, żeby sobie przeczytać. Ona sie teraz do matury uczy to i tak i tak nie korzysta z niego :). Ale im więcej czytam tego AB to tym bardziej sie zastanawiam czy całej tej armii nie zakosić :roll:.
"ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA, ZABIJAJ DLA KHORNA!" (Dla Slaanesha też! I dla Nurgla! Oraz Tzeentcha!) Zabijaj każdego jak leci! Niech Chaos rośnie w siłe i zapanuje nad światem śmiertelników!

P.S. A Wąpierze ssą!!

Berdych1
Plewa
Posty: 8

Post autor: Berdych1 »

Jeśli tak zrobisz to przygotuj się na ciche dni

Awatar użytkownika
HarryAxe
Chuck Norris
Posty: 555
Lokalizacja: Míl Än Óveķ

Post autor: HarryAxe »

oddaj AB :) od nauki trzeba się relaksować, bo się mózg zlasuje.
ja mam starą 5-ed mantykorę, wygląda szkaradnie, ale w tym jej cały urok :)
grając kilka bitew DE, do tej pory brałem ją zawsze - niesamowicie grywalna jednostka

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

ja jestem do niej sceptycznie nasawiony z powodu braku save-a, zawsze boję się ją brać na turniej bo mogę trafić na krasie lub skaveny, które mogą ją w pierwszej turze zdjąć
tak więc mantykorze mówię nie
chociaż figurka 7 edycyjna bardzo ładna i jak już to co chce z de będę miał to napewno przed wyborem innej armii kupię mantykore
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

A czy opłaca się wystawić mantysię + smoka + hydrę + coki tak na 2k?

A BTW, czy wam ab tez pozwala wziąć mastera na mantysi i coldzie? :lol2:

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

IMO raczej nie bo wtedy brakuje slota na czarodziejkę a na takie 2k z reguły potrzebna jest konkretniejsza antymagia niż sam RoH. Choć teoretycznie zawsze możesz wystawić wysoką czarodziejkę na smoku :wink:

Mantysia jest wg mnie bardzo fajną i grywalną jednostką, która potrafi namieszać w bitwach na mniejsze pkt (tak z 1200-1500pkt). Przy takim formacie przeciwnik często nie ma aż tak wielu rzeczy, które mogą jej zagrozić a my mamy latający po stole terror z KB, hatem i US5 :twisted:

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

oczywiście że AB pozwala, bo w 7ed. odblokowali mantysie dla mastera i smoka dla czarki.
Obrazek

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Pitagoras pisze:oczywiście że AB pozwala, bo w 7ed. odblokowali mantysie dla mastera i smoka dla czarki.
Chodzi mi o to, że on mi pozwala wziąć to jednocześnie :D.

A czarodziejka na smoku to chyba kiepski pomysł. Łatwo ściągnąć można.

Awatar użytkownika
Szrederator
Chuck Norris
Posty: 646
Lokalizacja: Gdańsk-SNOT

Post autor: Szrederator »

Lord na spółkę z masetrem na manytsiach mogą być fajni na woch.
Ogólnie na armie bez strzelania może być mantykora ale trzeba mieć jeszcze antymagię.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

BSB na manti
deathprincer+AoD

2lvl czarka
2x DS

2x DR z kuszami
2x Harpie

2x CoK - puste
Shade - z 8

Hydra

Taka armia mniej wiecej na jakies 1500 pts. a duzo zmiecie na te pts. na wieksze pts to juz Cięzko bo duzo maszyn i strzelania ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ