Bolce, co z nimi?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Re: Bolce, co z nimi?

Post autor: Xet »

GarG pisze:Wybaczcie ze od biegnę od Tematu ale od Kiedy hydra może robić Stand and shoot? :lol2:
dlaczego pytasz ?

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Garg: Tego nie napisalem wiec sie nie przy...dalaj, a to ze hydra jest malo ambitna jednostka i do tego niedoceniona punktowo to raczej nie zaprzeczysz. 250 pts za to co oferuje to chyba nawet za malo. Porownaj ja do vargulfa, ktory moze i jest szybszy i nie panikuje, ale jednak ma gorsze staty (7 atakow z hatem to przegiecie za te punkty), nie zionie (a hydra robi to pieknie i zabojczo), nie ma Ss, nie ma US>=5 i ogolnie nie jest tak mocny jak hydra, a kosztuje podajrze tyle samo o ile pamietam.
ss=? chyba ze ja już dzisiaj nie powinienem pisać na forum :D
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Xet
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3087
Lokalizacja: Rumia

Post autor: Xet »

Jak to czytałem to zrozumiałem to jako Sv, ale pisze jak byl Ss =P~

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

zapewne chodziło o Scaly Skina
Żaba pisze:P.S. aczkolwiek smok jest niewątpliwie absolutnym samcem alfa i przywódcą stada bez niego ani rusz... :mrgreen:
true
Bestialski_Brokuł pisze:(...)potem się okaże(...) Shadowblade to nie asasyn tylko nazwa firmy od mokrej roboty, która ostatnio przeprowadziła szeroką rekrutację :wink:

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

GarG: to moze nie pisz, albo wez podrecznik do reki, zanim zadasz kolejne glupie npytanie.

Xet: Hydra - 7 atakow z S5, wiecej woundow, zioniecie, zdejmuje ranki, ma tak samo regeneracje,hate i terror, do tego ma ladnego ss, mniejszy WS to prawda. Hydra wiecej jednostek zlamie w combacie, o wiele wiecej. Varghulf ma mniejsza przezywalnosc, mniej zastosowan, sam czesto nic nie zrobi, a hydra robi rzeznie nawet bez wsparcia. 100/100 razy wybieram hydre ponad varghulfem do kazdej rozpy przeciwko kazdemu przeciwnikowi, a ty ??

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Dlatego prawdziwy VC wybierze Widma albo Trenera :P - zresztą co to za porównanie najlepszy rar DE z najgorszym VC :roll: :D

miłego,
Żaba

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Nie chcę tutaj wywoływać kłótni ale widać ze Ci sie nudzi... A jeśli pienisz coś do mnie to najpierw sie zastanów co piszesz i najlepiej jak piszesz [-X Bo chyba napisanie kilku literek więcej nie aż tak męczące co? ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

grając dwoma bolcami przez 3 tury nie wbilem ani jednej rany stegadonowi nawet skinowi w koszyku :evil: a w nastepnej bitwie w pierwszej turze rzucilem szóstk i zabilem priesta a engine nic nie zdalyl zrobic :twisted:
Obrazek

the_lilith
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 35

Post autor: the_lilith »

vargulf nie jest wcale taki zly, dzieki temu ze nie ma LT ostatnio mojemu bratu udalo sie wybic moje 2 bolce bo potrafily mu zadac niestety tylko 2 woundy i (glupi blad taktyczny, ale gra byla ok 23-24 wiec senny bylem;p) zapomnialem maginie wyciagnac z bolcow i zjadlo mi ok 500pt, ja sam mam dylemat co lepsze czy hydra czy bolce... hydra dobrze bije, 7A moze i WS4 ale ma reroll w 1 turze, ale jest tez 2 beasmasterow ktorzy na lekka piechte zawsze cos zrobia z 6A, (moze i S3, ale zawsze jest AP), a bolce musza trafic cos na dalekim na te 4+

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

Pamiętam jak wychodził book do VC, wiekszość osób miała parcie na Vargulfa, potem na upiory teraz pewnie na trenera.

Nie zmienia się tylko to że nikt nie lubi rycerzy.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

To temat o DE, a nie VC... :?

Awatar użytkownika
Xuun
Warzywo
Posty: 15

Post autor: Xuun »

A jak najlepiej strzelać z Balist do czołga Imperium> Koledzy pisali wcześniej, że to najskuteczniejsza taktyka na czołg, ale nie wiem czy strzelacie volleyem czy pojedynczym boltem..

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Tylko pojedynczym. Czołg ma chyba T 6, więc raczej mało mu zrobisz volleyem, a tak to możesz mu nawet 3woundy z jednego bolca wbić z nawet wysokim prawdopodobieństwem

Awatar użytkownika
DracoPL
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 129
Lokalizacja: Gamonie z Warszawy

Post autor: DracoPL »

Macie jakieś sposoby na chronienie bolców przed wykopywaczkami?

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

zostawić w pobliżu oddział DR lub rydwan. Albo nie brać bolców :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

rydwan? Jak to miałoby działać?

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Bardzo prosto - skorpion wychodzi, szarzuje na bolca, nic nie robi, obsluga zadaje mu jedna rane, remis. W nastepnej turze rydwan kontruje skorpiona i go rozkreca. Ta samo to dziala w przypadku Dark Riderow.

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Tylko, że Skorpion luzem rozwali bolca. Ma 4 ataki, poison, siła 5

Awatar użytkownika
swieta_barbara
habydysz
Posty: 14639
Lokalizacja: Jeźdźcy Hardkoru

Post autor: swieta_barbara »

Oraz KB!

Tak naprawde na wykopywaczki nie ma w DE zadnej dobrej metody. Moza przesunac bolce w ktoras strone, a na markerze ustawic sie jakis regimentem, ktory dobrze z nimi walczy, ale jest tylko 30% szans, ze skorpy czy gutterzy pojawia sie tam gdzie lezy counter.

W przypadku gdy counter lezy kawalek od bolca, mozna faktycznie wystawic fasta, ktory zasloni bolca przed wykopka, a nastepnie srodek nie bedzie lezal w linii EitW, ale poniewaz strona wykopujaca ma pewien limit manewrowosci po wykopaniu, wiec bardzo czesto to on bedzie okreslal linie srodkow.

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

W dodatku skorpy są chyba najbardziej mobilnymi wykopkami. Można im świadomie podstawiać smakowite kąski takie jak Kocioł, który wygląda na tkai, co sobie nie poradzi. Inną opcją jest też takie manewrowanie, żeby w zasięgu byli tylko BG z ASFem

ODPOWIEDZ