wasz ulubiony dowodca armii

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

wasz ulubiony dowodca armii

Post autor: zaf »

Jqa uzywam ostanio panny na pegazie
nie wygrywam moze 20-0 wiekszosci bitew
czesto remisuje ;)

ale frajda jest niesamowita, zeby ugrac wiecej niz remis ta armia, trzeba sie pozadnie nagimnastykowac.

Lord na smoku odszedl w kat, juz dawno.
Nieprzynosil frajdy, dreszczyka emocji

Teraz zastanawiam sie czy nie brac lorda na piechote ;)

Awatar użytkownika
Mastema
Mudżahedin
Posty: 216
Lokalizacja: z domu
Kontakt:

Post autor: Mastema »

Ja lubie wystawiac lorda na piechte, bo zazwyczaj nie siadam nim na niczym innym jak na pegazie, to bez "potworka" możemy nawet zaoszczedzic kilkadziesiąt punktów.

taki na piechote zazwyczaj swoje zrobi, wrógów natnie, a i nieraz było że kumpel przestał zwracać na niego uwage , poprostu mniej sie rzuca w oczy , jesli go dzies schować:D ale wszystko zależy od przeciwnika :D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

Nobel na Pegazie z lifetakerem -> łowca generał bez niego praktycznie się nie ruszam. Odkąd kupiłem pegaza tylko na niego kładę nobla i nie mogę się jakoś przemóc do wystawiania go na cold onie jak za dawnych lat. (drobny wyjątek to bsb ale to nie generał jednak)
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Teraz na cold onie, wczesniej na smoku. Lorda na piechotę też lubiłem.

Natomiast za całą resztą, jako generałami nie przepadałem. Musi być Highborn.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Ja mam słabość do smoka. Niezbyt często zdarza się, że gram czymś innych (zdarzało się, że wystawiałam pegaza, ale już mi przeszło). Generał na smoku po prostu ma cudowny klimat, choć wiecznie klnę na niego, bo lubi ginąć.

Dawid
Chuck Norris
Posty: 608
Lokalizacja: Pomiechówek [*]

Post autor: Dawid »

Ja jeszcze DE nie zbieram, ale przymierzam sie do nich(najprawdopodobniej będą drugą armią) i jesli mialbym wybierac to swietny jest smok, piekna figurka i klimat, a gralem na nim kilka bitew oczywiscie proxy.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Ja bardzo lubie grac na pieszym ale ostatnio oraz czesciej laduje na koniku albo na smoczysku ;)
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Ja narazie Smok lub CoK (na mniejsze pkt.) do czego innego nie jestem przekonany.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Ja na razie ciągle wybieram CO ( CoK to rycerze Tullaris ;) ) ale wciąż korci mnie do spróbowania pomysłu z DS , na smoku nie próbowałem bo jeszcze żaden smok nie wpadł w moje ręce , a szukam takiego gdzie jego transport nie będzie masakrą.
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Generał głównie na smoku. Powinien dominowac nad resztą armii. Sztandarowy na CO albo na CoC.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

ZiMny pisze: ( CoK to rycerze Tullaris ;) )
Wiem, wiem ZiMny, źle i mało precyzyjnie się wyraziłem, chodzilo mi o Lorda, lub Mastera na CO, w COK.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Corvus Albus
Kretozord
Posty: 1960
Lokalizacja: Włocławek - Klub Fantasy "FENIX"

Post autor: Corvus Albus »

Gienek na smoku i BSB na mantikorze :D latający terroryści :D zdecydowanie klimat miasta bestii :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Ja prawie zawsze biorę lorda na smoku z pedantem, hydrą i miksturka siły. Naprawdę ciężko sie ich pozbyć i smoka i lorda, a jednorazowo może na prawdę mocno wytłuc. w drugiej turze przegonił slana i kolega mógł się już schować. Jako bohaterów lubie tez BSB w cok ze sztandarem hydry i zwykłego mastera w rydwanie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

U nie generałem jest zazwyczaj czarodziejka i to obowiązkowo na dark seedzie. konik naprawde dużo daje :)
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Lord na piechtę lub czarka na steedzie

Awatar użytkownika
howard
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 40
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: howard »

polecam Lord + mantikora:)
smok? hmm strata punktow i nie zawsze sie sprawdza (zrezta jak wszystko)

a miantikora i lordzik z taką ilością latających KB :D sweeeeeet:]
i zaufajcie mi:P działa 8)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

i zaufajcie mi:P działa Cool
Pokaz mi dowody bo na słowo to raczej Ci nie uwierze ;]
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

howard pisze:
a miantikora i lordzik z taką ilością latających KB :D sweeeeeet:]
i zaufajcie mi:P działa 8)
Mantysia jest za mięka i nie przewidywalna jak na mój gust, smok to jednak smok 8) .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

zafael pisze: Teraz zastanawiam sie czy nie brac lorda na piechote ;)
Grałam - to dopiero jest radocha. Dobrze złożony potrafi rzezać! :D
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Tullaris pisze: Mantysia jest za mięka i nie przewidywalna jak na mój gust, smok to jednak smok 8) .
Tu się zgodzę.
Yudokuno pisze:
zafael pisze: Teraz zastanawiam sie czy nie brac lorda na piechote Wink
Grałam - to dopiero jest radocha. Dobrze złożony potrafi rzezać! Very Happy
Tzn. jak go składasz?

Ja tam biorę zawsze na CO z pendantem. Raz to nawet przez 4 tury zbierał od 4 HE Balist. Zginął o 16 ataku :D
W 6ed. brałem magiczkę na pegazie. Teraz nie wiem czy to opłacalne.

ODPOWIEDZ