Korsarze

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Re: Korsarze

Post autor: QQrydza »

ja wole duzy bo musi byc jakis klocek spory do bitki

Ja chce potestowac pestki w formacji 2x15, zobaczymy co z tego bedzie, potencjal jest bo choice nie zajmuja i teoretycznie wchodzi za to cos mocnego :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Ja ostatnio wystawilem 30stke to dostali doomrocketa i taktycznie wycofali sie do lasku, ktorego dzielnie pilnowali do konca bitwy.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Ja w sumie w zeszlym roku dlugo gralem na strzelajacej 28ce bodajze i sprawdzala sie bardzo klawo. Jedyna roznica byla taka, ze mialem do tego 3x soulblighta. Mysle, ze jesli korsarze, to tylko shadow. Wtedy robia sie bardzo grozni.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Królik pisze:Ja ostatnio wystawilem 30stke to dostali doomrocketa i taktycznie wycofali sie do lasku, ktorego dzielnie pilnowali do konca bitwy.
chcialbym wierzyc ze byl puszczony od boku na 4 kosciach, ale cos czuje ze nie... :D
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Idealnie na 23 cale poleciał w środek hordy i 20 korsarzy do piachu :) Szczerze mówiąc ciągle się waham czy brac korsarzy czy WE.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Spearmani za 6 ptk juz nie powrócą :( . Minusem WE jest fakt ,ze tylko Khaintow przyjmują do szyku. Zawsze można grac korsarzami na małych oddziałach po 10 w unicie.
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Jankiel kiedys dostal IFki random movment i stracil tak babe :) [bo zakladam ze z we szybki skok do shades planujesz]

poza tym przypadkiem to spoko opcja ale ja wole miec chc troche przezywalnosci na lizz i we i nie ograniczac punktowania unitu tylko do CC
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

W corach wchodzi 2x5 dr 24we fcg ogniem i 10 korsarzy dla czarki just in case.

Awatar użytkownika
IronWithin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: IronWithin »

Mam razem 40 korsarzy(tak wyszło), co mozna ciekawego z nich złożyć?
"From iron cometh strength! From strength cometh will! From will cometh faith! From faith cometh honour! From honour cometh iron!"

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

Czworobok? :-D
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Awatar użytkownika
IronWithin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: IronWithin »

Sprawdzą się jako wielki klocek?
"From iron cometh strength! From strength cometh will! From will cometh faith! From faith cometh honour! From honour cometh iron!"

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jako klocek ,który obije inny klocek to tak , poza tymi z duzym pancerzem
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

10 z handbow i 30 ahw, badz jesli chcesz wystawic cala 40 to tak jak Kangur pisal badz, mozna pobawic sie w rozlozenie ich np na 4x10 badz 2x15 i 10 z handbow

pozdr

Awatar użytkownika
IronWithin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: IronWithin »

To jeszcze kogo tam wsadzić dla lepszego efektu
"From iron cometh strength! From strength cometh will! From will cometh faith! From faith cometh honour! From honour cometh iron!"

Awatar użytkownika
rychu022
Chuck Norris
Posty: 398
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: rychu022 »

20-40 moze robic jako bunkier dla czarki, badz mozesz wrzucic tam hage z witchbrew badz crone. Co sie tyczy dredlordow i masterow to szkoda ich tam wrzucac on foot oni musza smigac na pegazach/steedach


pozdr

Awatar użytkownika
IronWithin
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 164

Post autor: IronWithin »

"Co sie tyczy dredlordow i masterow to szkoda ich tam wrzucac on foot oni musza smigac na pegazach/steedach"

Tylko? Do klocków nie opłaca się ich wrzucać?
Ostatnio zmieniony 12 kwie 2015, o 11:26 przez IronWithin, łącznie zmieniany 1 raz.
"From iron cometh strength! From strength cometh will! From will cometh faith! From faith cometh honour! From honour cometh iron!"

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Poprostu sie nie opłaca, ewentualnie Sztandarowego armii , ale i tak jest to opcja do przemyślenia.Taka 40 z ahw idzie do bicia , a z 3T mozesz nie wytrzymac za duzo
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
ArthooRo
Wałkarz
Posty: 90

Post autor: ArthooRo »

czyli 30 korsarzy to dobre miejsce dla pieszej czarki?
Czy lepiej wrzucić ją do innego (jakiego?) oddziału?
Chciałbym kiedyś na starość usiąść w fotelu, spojrzeć na półkę pełną pięknych figurek i powiedzieć:"wow"

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

dobre. pamiętaj, żeby mieli championa
We can't stop here. This is bat country.

ODPOWIEDZ