Korsarze

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Temple Guard
Falubaz
Posty: 1231
Lokalizacja: Warszawa Bemowo

Post autor: Temple Guard »

Ritchie pisze:dostają ap na tym i na tym.
Dzięki za odpowiedź. A więc to całkiem ciekawa opcja, choć War Banner i Sea Serpent Standard też interesujące. Ogólnie "na papierze" Korsarze wyglądają całkiem nieźle.
Gwardia umiera, ale się nie poddaje

www.robinofsherwood.fora.pl - forum o wspaniałym, klimatycznym serialu "Robin z Sherwood" - zapraszam serdecznie!

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

hmmm, może głupie pytanie, czy AP się kumuluje? np. w kuszolach mamy bsb (raczej głupi pomysł wiem) ze sztandarem AP....

Awatar użytkownika
s!k0r
Wałkarz
Posty: 63
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: s!k0r »

Nie. Tak jak Ward się nie dodaje :). Ktoś już o tym pisał tutaj.

Awatar użytkownika
Crane
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3289
Lokalizacja: Biała Podlaska/ Warszawa - Czarne Wrony

Post autor: Crane »

Hmmm...Korsarze z Sea Serpent Standard i dostajemy Wiedźmyi bez poisona, ale z dobrym armour savem i nie zjadające slota special....Imo kuszące...

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

a z kociolkiem sa jeszcze bardziej intersujący, przynajmniej poison nie przeszkadza KB :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

ja gram na witchkach i nie wyobrazam sobie zamienic ich na korsarzy imo to wlasnie ten poison sprawia ze sa tak genialne
ale gdyby korsarzy brac to tylko z frenzy i 2 bronie
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

osobiście nie lubie frenzy

Krzysztov
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: z Warszawy

Post autor: Krzysztov »

sorka,ze odswiezam stary wątek,ale chciałem spytać,o porade "Mistrzow Druchii".
a dokladniej:co do nowej edycji,to korsarze moga wymienic jedna bron reczna na kusze.jak sadzicie czy to sie opłaca???wiem,ze zalezy od rozpiski,ale generalnie jak bede sklejał(jutro po południu)to nie wiem,czy warto im władować po kuszy do łapy
(co prawda powt.strzał,ale 8cali zasiegu....a mozna miec dwa ataki od gostka mieczykiem).jakies opinie?????

pozdrawiam Druchii,a wam hajelfy,o ile to przeczytacie:sp******ajcie z tego swiata,mam was dosyc!!!!!

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

Krzysztov pisze:
pozdrawiam Druchii,a wam hajelfy,o ile to przeczytacie:sp******ajcie z tego swiata,mam was dosyc!!!!!

parafrazując jednego z dobrych graczy: potrzebujesz specjalisty, specjalisty światowej klasy...


:roll:
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Krzysztov
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: z Warszawy

Post autor: Krzysztov »

@Kosa:no wiesz,ja na serio mam "was" dosyc!!!ostatnie 3bitwy z "wami"przegrałem!!!!masakra!!!!i to porazka na calej linii!!!!ale w niedziele gram z przedstawicielem HE,musze wygrac bo...bo nie wiem!

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

Panowie załóżcie sobie nowy temat jak chcecie dyskutować o wrogości między naszymi armiami i mam nadzieje , że to będzie temat fluffowy bo wrogość jest między armiami a nie między ich graczami... Tak więc proszę nie wykłócajcie się o takie rzeczy na forum o korsarzach. Ty Krzysztov trochę stonuj swoje wypowiedzi , bo przegrane nie są winą PG HElfów tylko twojego braku ogrania z DE , a Ty Koso nie spamuj plz , bo odpowiadanie na takie zaczepki zazwyczaj mija się z celem.


A teraz do rzeczy

Wg. mnie korsarze lepsi są z 2 broniami ręcznymi , pomijam fakt , że IMO wogule nie warto ich wystawiać bo mamy lepsze Cory. A jeżeli chodzi o kuszę ręczne to też nie jest to taki zły pomysł , bo mimo małego zasięgu możesz ich użyć w reakcji Stand and Shoot bez modifikatora za zasięg i osłabić trochę wrogie jednostki , tyle że w takiej sytuacji musisz Korsarzom fajnie szyk ustawić :P

Pozdrawiam Koso , Krzysztofie
Obrazek

Awatar użytkownika
Kosa
Pan Spamu
Posty: 8709
Lokalizacja: krk czyli Ulthuan

Post autor: Kosa »

sorki Yudo za spam, ale ZimNy czy Ty mnie masz za jakieś bóstwo? :P

bo forma wolacza już dawno nie funkcjonuje w naszym języku jako taki zwrot do drugiej osoby, chociaż wyraża szacunek o ile się nie myle ;)

ale w sumie fajne :D
"Człowiek jest czemś, co pokonanem być winno"
F.N.

Moja Galeria Pomalowanych Ludków

Krzysztov
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: z Warszawy

Post autor: Krzysztov »

znaczy sie rozmyslalem czy lepiej:szarzuje na mnie jakis tam oddział.czy bardziej opłaca sie zrobic tak:stac i strzelac(troche go oslabie)a potem wyskoczyc z mieczykiem.czy lepiej:stac,jak podbiegna,to po 2 ataki kazdy...
pozdro

Awatar użytkownika
ZiMny
Wodzirej
Posty: 739
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: ZiMny »

wolacza już dawno nie funkcjonuje w naszym języku jako taki zwrot do drugiej osoby, chociaż wyraża szacunek o ile się nie myle Wink
Moja pani od polskiego jej używa dlatego ja też zacząłem z przyzwyczajenia :D , masz racje że wyraża szacunek , ale trochę trudno się do niej przyzwyczaić. Kurcze Koso zaraz wpadniemy w dyskusje o języku polskim ( o ku**a zapóźno :lol2: ) chętnie bym podyskutował ale nie w tym temacie :P. A jeżeli lubisz j. polski to mogę Ci wysłać moją pracę z tego właśnie przedmiotu , ocenia to nauczycielka z UW więc będzie ostro xD A wrażenie które odniosłem iż lubisz ten język jest to że 1. Założyłeś temat " Krajobraz w literaturze" 2. Jako jeden z nielicznych ( poza Yudo i paroma wyjątkami ) na tym forum używasz zwrotów grzecznościowych co wzbudza mój podziw i szacunek , przez to może dlatego użyłem Wołacza :D


Proszę wybaczyć za spam.


To może żeby nie było że pisze by nabić posta :

Wg. mnie fajną rzeczą jest zastosowanie Lokhira jako Dreadlorda w Deathmasku z SDC. ;)

PS. Sorki za spam jeszcze raz , proszę o nie karanie mnie.








PS 2 !!!! : Krzysztov zależy jaki oddział , przeciwko jakiej armii , chodzi o ogół ?? podaj więcej szczegółów to będziemy mogli Ci pomóc :P. Np. Jeżeli ustawisz szyk 2x7 ( 14 Korsarzy ) i dasz czempionowi dwie kusze ręczne to masz łącznie 16 strzałów z siłą 3 ( warte zastanowienia )
Obrazek

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Zimny jesteśmy dogłębnie wzruszeni twoim wyznaniem, ale czy nie możesz pisać tego na gg albo wysłać pw ? Wydaję mi się, że przyczyną dla której kosa założył ów temat jest matura z polskiego, a nie miłość do tego przedmiotu ;]

Korsarze są ciekawym oddziałem, ale według mnie trzeba rozsądnie wydawać punkty i lepiej wystawić 3xDR/kuszników + harpie. Punkty, które wydałoby się normalnie na korsarzy przeznaczyć w specialach na charioty, shades lub BG. Te jednostki są znacznie lepsze i bardziej opłacalniejsze niż korsarze.

na haje obowiązkowy assasin z K3 ataków, lataniem i KB :D

Awatar użytkownika
Bit
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 142
Lokalizacja: Radom / Warszawa

Post autor: Bit »

a ja myślę że taka 15 korsarzy z frenzy może być dobrą opcją do wspomagania BG lub chronienia ich flanki :)
Klops pisze:a psy są świetne na krasie.
raz widziałem jak 6 z BSB z D3 do kombatu lał się przez 6 tur walki z longami od przodu i hamkami z boku.
i jak tu nie kochać demonów :)

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Jak cokolwiek może kogokolwiek chronic , posiadając zasadę frenzy ? :P Korsarze ładne figurki-tyle zalet ;-)

ZiMny pisze: a Ty Koso nie spamuj plz [...]
Przepraszam bardzo ale jesteś chyba ostatnią osobą na forum która komukolwiek może mówic zeby nie spamowal , jezeli robisz za największego spamamera . :roll:

Przepraszam wszystkich , ale nie mogłem się powstrzymac .

--
Korsarze IMO są dobrzy do trzymania magów . Sejw dużo daje od strzelania.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Janiszek pisze:
Przepraszam bardzo ale jesteś chyba ostatnią osobą na forum która komukolwiek może mówic zeby nie spamowal , jezeli robisz za największego spamamera . :roll:
Nie wiem, czy Twoje zapędy są moralizatorskie czy moderatorskie, ale - bardzo proszę - powstrzymaj się przed prowokowaniem głupich awantur - przynajmniej na tym podforum.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

H@lfing
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 189

Post autor: H@lfing »

No dobrze to teraz ja bym chciał zadać pytanie na temat korsarzy, czy ktoś z was może wie jak dostać korsarzy 5ed. tych fajnych metalowych z mieczykiem i toporem. Nie bede ukrywał że to bedzie dla mnie cenne info.

Awatar użytkownika
Barth
Falubaz
Posty: 1317

Post autor: Barth »

na eBayu są 8)

ODPOWIEDZ