Przełomowe momenty czyli mroczny elf potrafi...

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Przełomowe momenty czyli mroczny elf potrafi...

Post autor: kamelot »

Tak więc uznałem, że założę temat, w którym będziemy pisać jakież to przełomowe momenty mieliśmy podczas gry mrocznymi...
Ja zacznę:
Otóż zaczęło się od tego, że w oddział 14 BG z Hotekiem, FCG, ASF i ukrytym asasinem posiadającym gwiazdki i rune of khaine wpadła 6 szczurzych censer bearersów. Mają oni psecjalne kadzidła, które działają w ten sposób, że każdy przeciwnik stykający się z nimi musi zdać test wytrzymałości lub traci wounda bez save-a, a same szczury z kadzidłami tracą wounda tylko na 6. Tak więc weszli no i oczywiście cała piątka BG do piachu przez gaz a do tego trzech zostało zabitych przez złe i straszne szczury, tak więc uznałem, że trzeba działać i dałem mojej elitarnej piechocie worda na 5+ za pomocą kotła. W kolejnej turze combatu już word pomógł i zginął tylko jeden BG no i zabili kilka szczurów, a resztę oddziału zaczęli gonić, jednak na nieszczęście wpadli w oddział 25 plague monków z plague priestem posiadającym również owe straszne kadzidło. Na początku combatu z mnichami ujawniłem assassina, od gazu zginęło trzech BG, ja zabiłem 7 szczurów asasinem i ogólnie to był remis. W następnej turze dwóch BG zginęło od gazu, a asasin zabił znowu 7 szczurów i teraz przełom. Jeden BG nie zdaje testu wytrzymałości i ginie, ale asasin zabija 6 szczurów i wygrywa o jeden! Szczury oczywiście nie zdają testu rzucając 9, uciekają na 6" asasin goni na 8"!!! :D :mrgreen:

Bitwa była na 2525pkt., wygrałem 17-3, a bohaterem bitwy był oczywiście asasin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Komentujcie co wy na to i napiszcie co przełomowego zdarzyło się podczas waszych bitew...

PZDR
Kamelot
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

wzruszyło mnie to ... na prawdę... cud miód i orzeszki... :lol2:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Komentujcie co wy na to i napiszcie co przełomowego zdarzyło się podczas waszych bitew...
Dziecko a jeździsz na mastery?
Obrazek

Awatar użytkownika
Aveer
Wałkarz
Posty: 71

Post autor: Aveer »

SauruS PoweR pisze:
Komentujcie co wy na to i napiszcie co przełomowego zdarzyło się podczas waszych bitew...
Dziecko a jeździsz na mastery?
Kolejna wypowiedź palanta który uważa że może się wywyższać bo jest wyżej w rankingu ligowym. Taki sposób na przedłużenie e-penisa?

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

kolego saurus power, to, że jeszcze nie jeżdżę na mastery to nie znaczy, że trzeba od razu walić takiego offtopa, jak jeździsz na mastery to napisz co tam takiego super ci się zdarzyło to skomentujemy, od tego ma być ten temat...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Bojo
Mudżahedin
Posty: 255
Lokalizacja: Łęczna->Przeklęta Kompania

Post autor: Bojo »

ludzie rozumiem wakacje nudzi wam się... ale nie trzeba takich cyrków robić :wink: zamiast siedzieć przed kompem i zakładać takie tematy/obrażać innych idź np. na piwo z kolegami czy sobie jakiś sport uprawiać :mrgreen:
Podpis usunięty, gdyż narusza regulamin forum podpunkt 5.1 http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=12&t=69

pozdrawiamy
Administracja

Awatar użytkownika
Scimitar
Postownik Niepospolity
Posty: 5516
Lokalizacja: Draconis - Wejherowo

Post autor: Scimitar »

kamelot pisze:Tak więc uznałem, że założę temat, w którym będziemy pisać jakież to przełomowe momenty mieliśmy podczas gry mrocznymi...
Ja zacznę:
Otóż zaczęło się od tego, że w oddział 14 BG z Hotekiem, FCG, ASF i ukrytym asasinem posiadającym gwiazdki i rune of khaine wpadła 6 szczurzych censer bearersów. Mają oni psecjalne kadzidła, które działają w ten sposób, że każdy przeciwnik stykający się z nimi musi zdać test wytrzymałości lub traci wounda bez save-a, a same szczury z kadzidłami tracą wounda tylko na 6. Tak więc weszli no i oczywiście cała piątka BG do piachu przez gaz a do tego trzech zostało zabitych przez złe i straszne szczury, tak więc uznałem, że trzeba działać i dałem mojej elitarnej piechocie worda na 5+ za pomocą kotła. W kolejnej turze combatu już word pomógł i zginął tylko jeden BG no i zabili kilka szczurów, a resztę oddziału zaczęli gonić, jednak na nieszczęście wpadli w oddział 25 plague monków z plague priestem posiadającym również owe straszne kadzidło. Na początku combatu z mnichami ujawniłem assassina, od gazu zginęło trzech BG, ja zabiłem 7 szczurów asasinem i ogólnie to był remis. W następnej turze dwóch BG zginęło od gazu, a asasin zabił znowu 7 szczurów i teraz przełom. Jeden BG nie zdaje testu wytrzymałości i ginie, ale asasin zabija 6 szczurów i wygrywa o jeden! Szczury oczywiście nie zdają testu rzucając 9, uciekają na 6" asasin goni na 8"!!! :D :mrgreen:

Bitwa była na 2525pkt., wygrałem 17-3, a bohaterem bitwy był oczywiście asasin :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Komentujcie co wy na to i napiszcie co przełomowego zdarzyło się podczas waszych bitew...

PZDR
Kamelot
Wzruszyła mnie twoja historia :shock2:
Draconis - FOR EVER !!!

Warhammer Online - Guild Leader of Skowyt Guild

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Kolejna wypowiedź palanta który uważa że może się wywyższać bo jest wyżej w rankingu ligowym. Taki sposób na przedłużenie e-penisa?
Warzywko daruj sobie. Kogo do kur.. nedzy obchodzi miejsce w rankingu? To normalne ze ten kto pisze pierdoły przyjmuje pare pociskow na klate, potem sie ogarnia i juz jest okey. Chyba każdy tak miał, kto zaczynał na tym forum w wieku 15 lat :) . E-penis to twoj rozmiar? ja tam mam xl :D .

pozdro i nie cisnienuj tyle :)
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Raptor a ostatnio mówiłeś coś w moim kierunku zupełnie innego :lol2: ( bez ciśnienia to stwierdzenie) ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Raptor
Masakrator
Posty: 2018
Lokalizacja: True Legion Kraków!!!

Post autor: Raptor »

Plewko wiesz ze nic do ciebie nie mam :P . Rozmawialismy o tym ostatnio w ns :wink: .
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

ja do Ciebie Plewko tez nic ;) Tak tylko wspominam :lol2:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

temat o bitwach jest. A ten tu wygląda kiepsko, więc kłódka
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany