Mój zakup, dobór farbek.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Mój zakup, dobór farbek.

Post autor: Rasti »

Witam Was.
Planuję zakupienie armii DE. Myślałem o oddzielnym kupowaniu, ale jak mój kumpel obliczył, batalion opłaca się kupić bardziej, gdyż kosztuje ~150zł taniej niżeli bym kupował osobno.

Mam do Was prośbę, gdyż do tego najprawdopodobniej od razy zakupię farbki. Jeszcze nie jestem takim specem jak Wy, no i chciałbym abyście mi doradzili, które odcienie farbek Cytadelek kupić, Mam swoje ustalenia, lecz chcę sprawdzić, czy dobrze przypuszczam. Najlepiej, jakbyście mi podali które odcienie do których Jednostek itp. No i prosiłbym o nie przesadzoną ilość tych farbek, lecz abym mógł malować normalnie, cieniując itp. No i teraz może powiem, w akiej kolorystyce chcę mieć armię.

Zbroje, to raczej jakieś odcienie chainmail, może gdzieniegdzie złoty. tuniki pod spodem fioletowe, ale nie jasne, jak i nie ciemne(aby nie wyszła ciemna niekształtna masa). Zimnokrwiste... Hmm może zasugerujcie jakiś ładny kolorek? Płaszcze korsarzy może zielono-szare z jaskrawymi końcami(pomarańcz). Do tego na pewno blood red, skull while, chaos black - takie chyba podstawowe kolorki.

Wiem, iż wymagam od Was wiele, ale to chyba nie jest wielki problem. Sklep w którym będę zamawiał: bard.pl

Doradzam się was, gdyż nie jestem pewien swojego wyboru.

Zablokowany