Sztandary Dark Elfów

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Sztandary Dark Elfów

Post autor: kamelot »

Ma ktoś może jakieś wzory sztandarów dark elfickich???
Chciałbym namalować jakichś freehand na sztandarze cold one-ów, ale te z podręcznika są dla mnie trochę za trudne :(
Zastanawiam się nad namalowaniem znaczka z ostatniej strony podręcznika, tego który jest przy "Mroczne Elfy" w spisie army booków do warhammera...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Wiem że można kupic tarcze odrazu z taka reka na oficjalnej stronie GW
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

ale o jakiej ręce ty mówisz ja mówię o namalowaniu jakiegoś freehanda na sztandarze
freehanda czyli jakiegoś symbolu związanego z dark elfami ale odręcznie...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Takiej rece z ksiezycem ale ta reka jest na tarczy wiec chyba nie znajdzie zastosowania na sztandaze
Ja na moim sztandaze nakleilem wzór z tarcz pomalowalem i wyglada git :wink:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Zbyslaw
Mudżahedin
Posty: 283

Post autor: Zbyslaw »

Może znajdziesz coś w sztandarach DE do 6ed.
http://www.games-workshop.com/gws/conte ... Id=2100017

Awatar użytkownika
Rizzen
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 146
Lokalizacja: Har Ganeth

Post autor: Rizzen »

Wzory sztandarów masz na oficjalnej stronie (jest ich tam chyba więcej niż w podręczniku), jak są za trudne to oprócz bardziej skomplikowanych jest masa "runicznych" znaków, które też fajnie wyglądają a są prostsze do nabazgrania na sztandarze :)

http://www.games-workshop.com/gws/conte ... Id=7200002

Te "widełki" z końca podręcznika wydają się dość proste, poćwicz sobie na papierze i zasuwaj :)
Obrazek

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

dzięki za linki, jest tam kilka dość prosto wyglądających aczkolwiek efektownych run tak więc spróbuje namalować którąś z nich, a na razie namalowałem te widełki na jednej stronie sztandaru cold one-ów i wyglądają nieźle choć wiele im brakuje do doskonałości...
jak dokończę sztandar to dzisiaj albo jutro wrzucę fotki :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

ODPOWIEDZ