Pomóżcie w wyborze

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
żyraFFa
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 144

Pomóżcie w wyborze

Post autor: żyraFFa »

Hejka

Mam już armie WoCh na ok 2,5k i zastanawiam sie nad drugą.
Prosze o podanie mocnych i słabych stron tej armii, oraz jaki jest kosz wyekwipowania się na 2,5 - 3k

Pozdrawiam
"żyraFFa"
Jest moc :D

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Mocne strony: hatred, silna magia
Słabe strony: T3


koszt na 2,5k ... mysle ze jakies 1500-2000 za nowe modele. zreszta to kwestia tak naprawde gdzie kupujesz.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

no z magia to nie przesadzaj... nasz lore jest mocno średni, mamy jedynie dużo kości i nie bolą nas aż tak ograniczenia magii zawarte w BP
prawdą jest, że hatred jest zaje**sty, mamy też pendant of khaeleth ( talizman dający chyba najlepszego warda w grze ), ring of hotek ( i magia nam już nie tak straszna ) i hydre :twisted:
tak jedna z mocniejszych armii, ale nie przegięta, choć wielu którzy nią nie grali uważa, że to samograj :(

jeśli klimat mrocznych elfów wyznających boga mordu i zabijających dla zabawy ci podchodzi, to kupuj batalion i do boju :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Andy
Chuck Norris
Posty: 383
Lokalizacja: (K)rasnoludzka (G)ildia (B)ezpieczeństwa

Post autor: Andy »

Rozpatrywanie "dobroci" armii na podstawie itemów to trochę zryty pomysł..

Janiszek
Masakrator
Posty: 2035

Post autor: Janiszek »

Zbieraj DL , DE sa plewne i dla klimaciarzy #-o

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Andy pisze:Rozpatrywanie "dobroci" armii na podstawie itemów to trochę zryty pomysł..
ale niby czemu???
przecież między innymi o to chodzi, bo co ci da, że armia ma super jednostki jak będzie miała plewne przedmioty???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Zajebiście szybka,mobilna armia , mamy potężna siłę w ataku hth + dodatki z kociołka ,ale słabą wytrzymałość. Na strzelanie też nie można narzekać po nasze kuszą są świetne , armią gra się trudno , a przede wszystkim bardzo trudno określić jest styl jaki Ci odpowiada ( przynajmniej mi , z każdej kombinacji , strzelanie , magia , atak , partzanka da się wycisnąć coś silnego i trudno się zdecydować). Początkowo gra się trudno ,ale jak się ograsz to świetne "combosy" można robić i "bawić" się przeciwnikiem. Kocham tą armię za manewrowość , świetną siłę uderzeniową ( BG , hydra , zimni, smok ,nawet korsarze z szałem ) ,za to co można z niej wycisnąć i za fakt ,że wygrana tak zajebiście cieszy ( w erze demonów i VC ) bo wiesz ,że się napracowałeś , że waliłeś zasadzki , że wykozystałeś każdy słaby punkt armii przeciwnika i że byłeś bezwzględny i zdteterminowany
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

no i przede wszystkim: nie ten temat. Kłódka
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany