Czym zacząć?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Mylo
Pseudoklimaciarz
Posty: 22

Czym zacząć?

Post autor: Mylo »

Mam już księge armii i (prawie) mam batalion. Zastanawiam się co teraz kupić;] Myślę o dokupieniu Czarnej Straży lub Egzekutorów i jakiejś postaci. Może Lokhira Fellhearta? Proszę o doradzenie, co uzbierać na początkowe 1000-1500 punktów;]

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Moim zdaniem:
10-15 BG z commandem
Dreadlord on cold one
Czarodziejka
5 DR
5-10 harpii
I będziesz mógł spokojnie grać na 1000-1500p
Ewentualnie można kupić Hag z kociołkiem i 5 Shades.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

to zależy jak chcesz grać
jeśli chcesz grać na magii i strzelaniu tzw. gejowisku to dokup sobie czarodziejke ( najlepiej dwie ) do tego bolce i shade-ów, potem dark riderów i harpie
jeśli natomiast chcesz grać na ofensie to dokup black guardów, hydrę, dread lorda na coldzie lub kociołek i potem jeszcze jedne cold one-y
to tak na początek
mam nadzieję, że pomogłem

a w ogóle to takie tematy był już wielokrotnie zakładane więc proponuję aby moderator założył kłódeczkę, a ty poszukaj w dziale "pytania niepewnych i niezdecydowanych" ( czy jakoś tak )
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

mhm. Racja - kłódeczka :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany