Konwersja Executors na Black Guards

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Re: Konwersja Executors na Black Guards

Post autor: Stix »

Kurcze! Też miałem ten pomysł. Z tym że ja musiałbym najpierw kupić egzeków:P drzewce chciałem zrobić z kawałka drutu (kiedyś były takie segregatory z jakiegoś wydawnictwa i tam zeszyty były przymocowywane na takich cieńkich ale sztywnych jak cholera drutach- świetna sprawa polecam). A żeby mieć unikalne ostrza kminiłem żeby sobie samemu zaprojektować albo znaleść na necie jakieś fajne, przerobić na grafikę wektorową i pójść z zakupionym arkuszem plasticarda do najbliższej firmy która posiada ploter laserowy i za pare groszy na całym arkuszu wyciąć sobie te ostrza:) Jak kupie sobie egzeków to tak zrobie (z jednymi bo katów jako katów też mam w planie rozpy)
Pozdrawiam i wklejaj zdjęcia na bieżąco!

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Może ktoś posiada BG i może zmierzyć wysokość Halabardy :) ?
Obrazek

:) Też myślałem o zleceniu cięcia ploterem ale doszedłem do wniosku że to może być za drogo i dużo z tym zabawy z racji że nie wiem gdzie teraz takie firmy się znajdują w moim mieście :)
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Drzewiec-3,7cm, całość 5,1cm. Niektóre wzory mają trochę dłuższe :wink:

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

Wielkie dzięki :)

W moim przypadku to trzonek 45mm i ostrze 15mm :)



W między czasie też pracuje nad skrzydłami dla Harpii taką małą alternatywą zanim nie znajdę czegoś lepszego hehe :)

Obrazek

Prosta budowa i łatwość wykonania to właśnie zaleta mojego projektu.
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
wertyg
Falubaz
Posty: 1378
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Gorzów Wlkp.

Post autor: wertyg »

A jaki masz przepis na skrzydełka?
Solo "Rogaty Szczur"
Beast Herds

Awatar użytkownika
Remx
Chuck Norris
Posty: 506
Lokalizacja: Front Wschodni

Post autor: Remx »

:)

Na początku trzeba sobie narysować skrzydełka w jakimś programie graficznym lub na kartce papieru a następnie powielić owy obrazek.
Powielenie da nam to że wszystkie skrzydełka będą wyglądały tak samo :)

Następnie drukujemy sobie kartkę z tymi skrzydełkami, kartka na której drukujemy najlepiej aby była grubsza niż te zwykłe ale to nie konieczne.
Teraz możemy pociąć kartkę na prostokąty tak aby na jednym prostokącie znajdowało się jedne skrzydełko (lewe i prawe).
Przygotowujemy grubą folie a następnie karteczkę ze skrzydełkiem smarujemy Vikolem i przyklejamy do foli, po zaschnięciu kleju wycinamy prostokącik który składa się teraz z kartki papieru i foli, ponownie smarujemy owy prostokąt Vikolem i znów przyklejamy na kolejny kawałek grubej foli.
Tworzymy taką kanapeczkę Papier + klej + folia + klej +folia, możemy tak powtarzać ze 2-5 razy później chyba skrzydełko będzie za grube :)
Jak już uporamy się z naszą kanapeczką sprawdzamy czy wszystkie warstwy dobrze są sklejone a następnie wycinamy nasze wydrukowane skrzydełka :)
Dzięki wydrukowi każde wycięte skrzydełko będzie takie same. :) Teraz jak już wycieliśmy skrzydła wyginamy je tak jak nam to odpowiada.

Jeszcze planuje dodać pomiędzy warstwy foli kawałki drutu, który da skrzydełkom taki prowizoryczny szkielecik :)

Pozdrawiam
Daemons, X-Wing & Black Tea

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Ja jeszcze wtrace do tego Exe z halabarda ...
Strasznie zmeczony ten BG :D
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No po wyrzynce każdy może się zmęczyć ;)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

można to spokojnie w galerię np. wrzucić.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Zablokowany