dark elfickie specjale

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

dark elfickie specjale

Post autor: Marcins »

no właśnie mamy wiedźmy shejdów koki egzekutorów gwardie i rydwan co według was jest lepsze i jakie ma zastosowanie
tematu takowego jeszcze nie było [nie znalazłem] więc założyłem a co :mrgreen:
proszę o pomoc w tym temacie w wyborze gwardia/egzekutorzy +/-tych że jednostek
lepsi wydają mi się egzekutorzy ale proszę o pomoc :mrgreen:

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Wiedżmy moim skromnym zdaniem sa do bani :?
Dlaczego ??
Prawie to samo mamy w korsarzach ( róznica armora i trujacych ataków)

CoKi??
Niezbedne przez swoje Słonko, kultura łaciny kuchennej obowiązuje. Używamy tylko, gdy pasuje i jest niezbędna. YUDO

Widma sa poprostu mega mega fajne świetne i wspaniałe przez swoj klimat i MOC

Rydwanu nie umiem kupic i nigdy nie widzialem w akcji (Ale mam jego namiastke w lwim rydwanie HE)

Gwardia nie ma dla mnie klimatu i nie lubie jej ale niestety nie mozna powiedziec ze jest słaba bo jest naprawde dobra

Egzeki maja przedewszystkim klimat i pierdolniecie przciwko puszką
Naprawde szkoda że ostrzał i He deptaja ich jak mrówki :cry:

PS : Po co nowy temat ?? można to bylo upchnąć w pytaniach
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

mam podobne zdanie o tej armii też najbardziej podobają mi się egzekutorzy kupie koki i egzekutorów/gwardie oraz oczywiście shejdów ale proszę o pomoc z uzasadnieniem czy wybrać egzekutorów czy może gwardie :?: jestem w kropce :mrgreen:

Awatar użytkownika
matbar21
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 46

Post autor: matbar21 »

Zdecydowanie polecam Ci gwardię, co druga rozpiska na naszym forum ich używa i to nie bez przyczyny.. 2 ataki i zasady tj: nienawiść, stubborn, warrior elite robi z nich prawdziwych rzeźników. U mnie są obowiązkowo w każdej rozpisce przede wszystkim za klimat no i możliwości.

Awatar użytkownika
Durin
Niszczyciel Światów
Posty: 4766
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Durin »

powiem tak, wpadnie CI lanca brety w egzekow i umieraja, wpadnie Ci lanca w gwardie, nawet 15 tylko.... i lanca umiera to powinno wystarczyc. Mówimy oczywiście o gwardii z asf i z mieczykiem na czempionie:) ew. hotekiem

Marcins
Masakrator
Posty: 2012
Lokalizacja: The Gamblers Wrocław

Post autor: Marcins »

czyli mówicie że gwardia lepsza :|
poczekam na głosy innych i wtedy zdecyduje co kupić :mrgreen:

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Mi najbardziej sprawdza się gwardia i shade-zi...
Egzekutorzy to tylko z kociołkiem łażącym za nimi i dającym dodatkowe ataki/warda na 5+, z hagą bsb ze sztandarem asf ( w oddziale ) i wtedy to mogą jakoś powalczyć, ale kosztują masę pkt. :roll:
Jeśli chcesz wybrać bardziej stabilną jednostkę to bierz bg, jeśli chcesz być "inny" i mieć jednostkę z pięknymi modelami, która zjada puszki z dużym save-em na śniadanie, ale dostaje [...] od łuczników to bierz exe... :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Gwardia > Exe. Nie ma co sie zastanawiac.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Jak napisał Rince, przewaga gwardii nad exe jest tak oczywista że nie ma się nad czym zastanawiać, no chyba że koniecznie chcecie sobie ponabijać posty :P
Wiedżmy moim skromnym zdaniem sa do bani :?
Dlaczego ??
Prawie to samo mamy w korsarzach ( róznica armora i trujacych ataków)
Prawie robi wielką różnicę. Poza tym wiedźmy maja frenzy, są w specialach i są khainitami , więc tych różnic jest więcej.
Nie powiedział bym też że są takie całkiem do bani. Ten pierdylion zatrutych ataków, jakie serwują, jest w stanie doszczętnie z anihilować niemal każdą piechotę o tych lżejszych nie wspominając :D Problem w tym że nie łatwo się nimi gra bo są mięciutkie i mają frenzy, ale to że są trudne w prowadzeniu nie znaczy od razu że są całkiem do bani. Takie jest przynajmniej moje zdanie.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Korsarzy raczej też się wystawia z Frenzy, a zatrute ataki to niezły kp, tyle, że korsarzy z płaszczykami tak nie wystrzelasz. No i do korsarzy może Ci wejść każdy boh, assek itp.

Awatar użytkownika
Koz@a
Chuck Norris
Posty: 466
Lokalizacja: Chrzanów/Kraków

Post autor: Koz@a »

Ja też zdecydowanie obstawiam gwardie :D
-dwa ataki z bazy(czempion3)
-immune to psychology
-stubborn na 9ld
-elite warriors(zawsze przerzucają missy w hth)
-eternal hatred
-można w nich chować dowolnych bohaterów a nie tylko tych z zasadą khainite
-za 35 pkt mogą dokupić baner z ASF
jak dla mnie jednostka o niebo lepsza niż egzeki :D , zawsze można dać im killing blow z kotła albo +1 atak i wtedy to już zamiatają :D

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

BG to z ASF to nalepsza piechota w grze, koszą każdą inną jak leci, jedynym zagrożeniem jest dla nich ostrzało i szarża ciężkiej jazdy (zwłaszcza DP).
Egzeki no cóż gdyby mogli brać szmate ASF i do tego można tam było wstawiać Mastera, albo móc mu wykupuwać zasadę Khainita, wtedy można by było nimi całkiem fajnie pograć, a tak to niestety, co nie oznacza, że nie są wystawialni.

[quote="Murmandamus""]Oto mamy odział niedoceniany lecz z potencjałem niszczącym. Całoś sprowadza się do tego że przegrywa rywalizację z czarną strażą którą wszyscy biorą. Czemu by jednak nie dawać mu szanse. Elita mrocznych elfów z dużą siłą.

Mamy za niewygórowaną cenę modele z ws5 siłą 4+dwurak=6 i killing blowem. możliwoś wspomagania od kotła bonusami i stubbornem jeśli jest w pobliżu niego. Jako minus damy to że heros tam nie wejdzie prócz hagi i brak możliwości ASF sztandaru(to jednak czyniło by ten odział no-brainerem więc lepiej że tak się nie stało) Ja jednak odział ten lubię i bardzo.

teraz moje wizje odziałku:

1. wersja: EKO
6,7 ludkowy odziałek lub dwa do oskrzydlania. Tani , w miarę zwinny a jak przyłoży w szarży to komuś robi się niewesoło. Nie żal stracic zakłądając że dokładnie rozplanujesz inne specjale.

2.Wersja: Mord dla Boga Mordu
14 osobowy odział z hag bsb, dajemy jej banner of har ganeth, zwykłej sztandarowej sztandar co daje AP i kawaleria może drżec przed tym odziałem. Z dodatkowym atakiem z kotła robi rzeźnie jeszcze większą. Hardze dobrze też da kiling blowa z giftów świątynnych.
Rozkręciłem tym spory kloc hammerersów, thana kblownowem, runsmitha kblownowem reszta padła pod toporami jak zborze. Wady: trzeba chronic przed ostrzałem. Duży minus to frenzy hagi przez który musimy uważac na ruch.

3. Wersja: Cicha woda
14 osobowy odział z asasinem. Chroni swoimi atakami z asf gdy oberwiemy z szarży lub w kolejnych turach walki. ODział solidny i zdolny do zadania wrogom dużych obrażeń. Najlepiej kotłem go wspomóc czy to wardem czy atakiem.[/quote]
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

Choseni, Temple + piechota krasiowa mogą ich spokojnie zjeść. Choć ogólnie dają chłopcy radę. A exeki... exeki są najgorszą jednostką w dexie DE :(

pzdr,
Ż.

Awatar użytkownika
Mike
Mudżahedin
Posty: 343
Lokalizacja: Bastion

Post autor: Mike »

Chyba z koszeniem każdej innej piechoty to przesadzasz. Sądzę, że mieliby problemy z Sword Masterami, Temple Guardami, zwykłymi saurusami, Grave Guardami, Tomb Guardami, ciężką piechotą chaosu, Iron Breakerami, a nawet ze zwykłą piechotą krasnali i ChD.
Żaba pisze:P.S. aczkolwiek smok jest niewątpliwie absolutnym samcem alfa i przywódcą stada bez niego ani rusz... :mrgreen:
true
Bestialski_Brokuł pisze:(...)potem się okaże(...) Shadowblade to nie asasyn tylko nazwa firmy od mokrej roboty, która ostatnio przeprowadziła szeroką rekrutację :wink:

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Żaba mylisz się, ostatnio testuje śmieciowy oddział 6/7 Exe i świetnie się spisują.

Z tego co wymieniliście to jedynie Chouseni, Temple, Grave Guardzi i Ironi mogą im zagrozić, bo reszte to edzą jak chcą...
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Mike pisze:mieliby problemy z Sword Masterami
Zależy czy mieliby sztandar z ASF, czy nie. Jeśli tak (a prawie zawsze go mają) to kroją SM aż miło :)
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Zależy kto szarżuje :roll:

A egzeki kroja wszystko co zapuszkowane (np. IB) że az milo patrzeć
Watpie czy BG z licha siła 4 mogą sie tym poszczycić :|
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

Eltharion pisze:Zależy kto szarżuje :roll:
Grasz również HE i nie wiesz, że SM mają mniejszą inicjatywę??
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

A no tak #-o #-o :oops: :oops:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Arathorn
Mudżahedin
Posty: 227
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arathorn »

Eltharion pisze:A egzeki kroja wszystko co zapuszkowane (np. IB) że az milo patrzeć
Exe są właściwe tylko do tego stworzone :wink: Ja je wystawiam w większych bitwach, w mniejszych szkoda na nie punktów :|
Żaba pisze:A exeki... exeki są najgorszą jednostką w dexie DE :|
... i do tego najbardziej klimatyczną :lol2:
Arathorn pisze:Łącznie z tym postem jestem od ciebie "skuteczniejszy" o 1353,714286% :mrgreen:

Zablokowany