BlackGuard

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Re: BlackGuard

Post autor: Rasti »

Ale to jednak nie dwuraki :roll:
Tzn wiesz, jak bardziej widzisz modele exeków jako BG, gdyż bardziej Ci leży taka wizja, to proponuję zmienić im bronie i już ;D

Awatar użytkownika
Murmandamus
Niszczyciel Światów
Posty: 4837
Lokalizacja: Radom

Post autor: Murmandamus »

8ed i Czarni? Myślę że zostali znerfieni nieco bo max 20 w oddziale wystawiamy i łatwiej im zadać straty w walce nie mówiąc o podatności na ostrzał. Sądzę że rzadziej teraz będą wyborem w przeciwności do 7ed będąc tamtejszym nobrainem. Nadal mogą przytrzymać i odgryzać się solidnie wrogowi.
zapraszam na Polskie Forum Kings of War

https://kow.fora.pl/

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Znaczy się tak, spamiłem o BG już w innym temacie. Wcześniej sztuka u nich to było wbić/przyjąć szarżę, wybić pierwszy szereg tak aby nikt nie oddawał. Teraz? Co z tego, że wypłacą tyle ataków, poskładają 20 goblinów, jak i tak potem dostają. z ich T3 Sv5+ to nie są unkillable. Może jakby się przybustowało ich magią, np scaly skin z metalu.

Awatar użytkownika
Anzalf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: EŁK, mazury, cud natury!

Post autor: Anzalf »

Jeżeli nie mam ASF na BG a gram z HE to one biją pierwsze a ja potem z dwoma przerzutami normalnie - skoro ASF na ASF jest bez przerzutów?? :D

PS: Czy mogę dostać gdzieś czary z 8 domen z VIII w internecie?
BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!
SKULLS FOR THE SKULL THRONE!!
MILK FOR MY KHORNE FLAKES!!

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Jeżeli nie masz AFS, a walczysz z HE, a ich inicjatywa jest równa bądź wyższa Twojej to one biją pierwsze z przerzutem, a Ty po nich ze swoim jednym przerzutem. Przerzut jest jeden.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

Rasti pisze:Przerzut jest jeden.
szczegolnie jesli walczysz z he :roll:
ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

W sensie, że nie ma przerzutów przerzutów... :roll:
Przeczytaj jego post... Ja tak to zrozumiałem.

Awatar użytkownika
Anzalf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 152
Lokalizacja: EŁK, mazury, cud natury!

Post autor: Anzalf »

No to beznadzieja... Szkoda bo byli fajna piechotą..... Akurat zaczynam zbierać DE na początku VIII bo myślałem że dużo się nie zmieni...
BLOOD FOR THE BLOOD GOD!!
SKULLS FOR THE SKULL THRONE!!
MILK FOR MY KHORNE FLAKES!!

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

BG sa najlepszą piechotą w grze:) przerzut maja ze swojej specjalnej zasady
do tego maja 6I (!) więc jakgby grać ich w tej wersji co ja z Bannerem ASF i Lordem EXE axem w środku to bija nawet przed WhiteLionami
a co do strzelania - ja ostatnio zakochałem sie w ring of darkness na BSB i zapraszam kazde BS strzelanie w moja gwardię
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Ciekawe, tyle, że teraz i zombie ich przytrzymają, a ich ilość jest na prawdę ograniczona(BG, nie zombich ;))...

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

nigdy nie byli oddziałem do przebijania się przez linie wroga...zawse potrzebują supportu...a z zombimi to akurat całkiem dobrze sobie radzą, troszkę gorzej z ghulami
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
JarekK
Bothunter
Posty: 5100
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: JarekK »

po 1 nikt nie wyspawia już masy VC (wiem bo gram) no co najwyżej utkniecie w 40 ghulach :D ale to jest do przepchnięcia :D najgożej jak dostaniecie smoka od poku albo gwardię na ryj :D (40 GG z dwórakami i +1 do trafienia z hełmem :D)

najbardziej się boje dimitrowych 2 hydr i tych czarek w oddziale worriorów co pizgają czarami jak leci
Stone pisze: 16 gru 2019, o 13:36Żeby dobrze rosły, o warzywa trzeba dbać.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

to że Ty nie wystawiasz nie znaczy że nikt nie wystawia...ale to tak by the way...
BG są super Unitem, który wytrzyma wszystko i da nam szanse na zaszarżowanie hydrami smokami i innym gównem...chyba, ze wrzucimy na nich brzytwę...wtedy sami zabijaja
20 typa to akurat by przeżyć GreatFireDragona (zakładając że nie ma wyzwania) czy tez mountain Chimery...
jest też opcja zagrać nia ze sztandarem ASF i Dreadlordem z Executioner Axe, tez fajna opcja...mamy Lorda w Gwardii który ma 8I i do 5 ataków z SIła w ..uj D3 Woundy
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Awatar użytkownika
Samael
Kradziej
Posty: 919
Lokalizacja: Pomiechówek

Post autor: Samael »

Dmtrij pisze: BG są super Unitem, który wytrzyma wszystko...
Byłem teraz w siedzibie GW w Nottingham i widziałem jak klocek 40 BK rozłożył chaosowych wybrańców, więc coś w tym jest :mrgreen:
"JOIN OR DIE"

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

Dokładnie to co mówi Dmtrij. BG jest jednym z nielicznych pewniaków ,na którego można przyjąć praktycznie wszystko i jak nie wyjdzie brzytwą w 1 turze walki ,zawsze mamy jeszcze 2 ,czy 3 na rzucenie brzytwy , choć równie dobrze hydry ,smok mogą przyjść z odsieczą. Wszyscy mi mówią ,że łatwo schodzi od strzelania ( narazie tylko gracz imperium pokusił się rypnąć sobie raz z mortara i żałował ,bo hydra przeżyła strzał z cannona i już ma po klocku z magiem :wink: .

Natomiast jestem bardzo ciekaw jak się wam sprawdzają warriorrzy?
I believe in Honour.!

Varinastari
Masakrator
Posty: 2297

Post autor: Varinastari »

jak klocek 40 BK
Black Najtów?
Blood Najtów?

Black Guardów?
Jeśli to trzecie, to śmierdzi mi tu perfidnym wałem. BG są 20 max.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Dmtrij pisze:do tego maja 6I (!) więc jakgby grać ich w tej wersji co ja z Bannerem ASF i Lordem EXE axem w środku to bija nawet przed WhiteLionami
[-X
Biją jednocześnie, więc nie jest to taka fajna opcja. Padnie mnóstwo trupów po obu stronach, ale jako że BG jest mniej, to raczej oni się pierwsi skończą :)
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

dlaczego mieliby bic sie jednoczesnie? jak obaj mamy ASF nie patrzymy na inicjatywę?
pozatym mam dwa razy wiecej ataków z re-rollem...myślę, że WL sie szybciej koncza
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

Andrzej
Pan Spamu
Posty: 8217
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Andrzej »

Jeśli obie strony mają ASF, to I jest nieważna.

Nie masz dwa razy więcej ataków. Ty jesteś załóżmy 2x10, WL mogą być nawet 3x12. Tak więc ty wbijesz około 8 ran, ja w odpowiedzi nawet 15.
Bawimy się dalej?
Lidder pisze:- Co się dzieje, gdy kawaleria normalnym ruchem, nie marszem, przechodzi przez murek?
- To samo co wtedy, gdy idziesz na imprezę poderwać jakąś dziewczynę.

Awatar użytkownika
Dymitr
Ace of Spades
Posty: 11531
Lokalizacja: The Gamblers

Post autor: Dymitr »

tylko ze ja mam czym jechać w WL w nastepnej turze,,,ehhh teory-hammer...może chalange w niedziele?
Lohost pisze: Nie myslalem ze to kiedys powiem, ale za Dymitra byl ordnung i az mi tego brakuje.

ODPOWIEDZ