nasze bitwy...

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Re: nasze bitwy...

Post autor: Yudokuno »

Tularian, proszę, nie rób wiochy- takie tematy już bywały, więc po jakiego grzyba Ci nowy?! Piszcie tutaj
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Tularian: nawiazujac do Twojej gry z Orkasami to ja na miejscu przeciwnika wiedzac ze gram z DE, pierwszy przedmiot jakibym zamiescil w rozpie to pipes of doom. Wszystkie monstery, kawaleria i charioty testuja na panike. Tak wiec hydra, dr i COKi na dziendobry testuja panike. Daje glowe ze cos ucieka. Bigbosowi to daje dzika albo ironbackboar. Dwa fasty to o jeden za duzo na te punkty. Zadnego sztandaru bo w grach za 1000 pts nie ma sensu dawac sztandarow. W rarach daje trole i powiem ci ze juz masz problem. Zostawiam dwoch szamanow, nocniki z fanolami, znajduje 70 pts na dwie chucki. Na 1000 pts nie mialbys z normalnie zlozona rozpa Orkusow tak latwo. Ty musisz pedzic na mnie bo ja nawalam z maszyn i magii, ja kontruje tym co sie da jak zdam glupote i animozje ha ha ha :) No ale taka armia. W kazdym razie orkasami na 1000 pts nie jest az tak zle.

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

JAkby gdyby na dupie rosły grzyby ,to by z czasem dupa stała się lasem.! I niegraliśmy na animozje i strach przed elfami (a tak ,żeby minimalnym stopniu wyrównać )
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Tularian pisze:JAkby gdyby na dupie rosły grzyby ,to by z czasem dupa stała się lasem.!
you are pro :lol2: :lol2: :lol2:
ten tekst mnie rozwalił :mrgreen:
dzięki za sporą dawkę humoru :D
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

ODPOWIEDZ