Egzekutorzy!

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Re: Egzekutorzy!

Post autor: Paraszczak »

Coś czuję w kościach, że w nowym Booku Exeki będą grywalne. np. Draich to weapon +1S i AP a nie Great Weapon i już będzie 2x40 na każdym stole...to już 3 edycja kiedy są relatywnie najgorszą jednostką w całych DE. A marketing GW jest powszechnie znany.

Spodziewam się zwarzywienia Hydry (model za 210pln i sie sprzedało sporo), wrzucenia oddziału Pegazów (dobry sposób na zrobienie pieniędzy), powiększenia sekcji Rare o jakąś maszynę lub Monstera za kolejne 210pln (wszyscy już mają Bolce i Hydry), ugrywalnienia Executionerów (żeby sprzedać zapasy), ewentualne Dark Steed Chariots lub reedycja Manticory.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Paraszczak pisze:Coś czuję w kościach, że w nowym Booku Exeki będą grywalne. np. Draich to weapon +1S i AP a nie Great Weapon i już będzie 2x40 na każdym stole...to już 3 edycja kiedy są relatywnie najgorszą jednostką w całych DE. A marketing GW jest powszechnie znany.

Spodziewam się zwarzywienia Hydry (model za 210pln i sie sprzedało sporo), wrzucenia oddziału Pegazów (dobry sposób na zrobienie pieniędzy), powiększenia sekcji Rare o jakąś maszynę lub Monstera za kolejne 210pln (wszyscy już mają Bolce i Hydry), ugrywalnienia Executionerów (żeby sprzedać zapasy), ewentualne Dark Steed Chariots lub reedycja Manticory.
2x40 egzeków, będzie jak 2x30WL czyli na dłuższe metę nudne :roll:
Na pewno będzie coś jak u OK,VC,Emp,O&G że jeden duży model 2 wersje sklejenia itd. Dam 100%.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Taa, do tego wyjdą pewnie boxy BG,Exe i witchek w żywicy, co w sumie może być nie takim głupim pomysłem. Ja tam i tak wolę metal, mam większość DE w metalu, ale niektórzy nie są tak zboczeni na jego punkcie jak ja. 8)

Ciekawe jaką jednostkę dadzą, oddział pegazów jeszcze bym zniósł, ale różnie to może być. No i monster czy coś wielkiego - tego się obawiam najbardziej. Może coś jeżdżącego, jakiś altar czy wózek dla suczki z opcją złożenia na kocioł czy coś... Ciężko ich przewidzieć :roll:

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Rasti, pobuda, wszystkie oddziały, które wymieniłeś, już są w żywicy :lol2:
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Srlsy :lol2: ?
Ja nie na czasie z wydawnictwem GW, bo i tak już nic od nich nie kupię :P

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Serio. I podwyżka już też była.
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

Rasti pisze:Srlsy :lol2: ?
Ja nie na czasie z wydawnictwem GW, bo i tak już nic od nich nie kupię :P
nawet harpie z zywicy w zestawie po 5 ;p
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Egzekom wystarczy zamiast GW dać 2hw i sztandar do 50 ptk. Tak na prawde nic wiecej im nie potrzeba.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

2hw? Fuu. Jak to by wyglądało. :^o

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Egzekutor,kat, mężczyzna potrzebuje co dużego w rękach. :D

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

GarG pisze:Egzekom wystarczy zamiast GW dać 2hw i sztandar do 50 ptk. Tak na prawde nic wiecej im nie potrzeba.
ja bym raczej sugerowal ASF z tymi GW ;p ...jakis special rule typu fury of khaine czy cos ;p
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ludzie ja napisałem dwu ręczną broń ( juz nawet po polsku napisze ) a nie dodatkowa bron ręczna ( skrót: AHW ). Czyli zeby dawało +2S ( tak jak kiedys magiczny draich w 6 ed.) i nie było ASL-a czyli coś ala halabarda. A 50 ptk wlasnie zeby dac im asf-a.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

GarG pisze:Ludzie ja napisałem dwu ręczną broń ( juz nawet po polsku napisze ) a nie dodatkowa bron ręczna ( skrót: AHW ). Czyli zeby dawało +2S ( tak jak kiedys magiczny draich w 6 ed.) i nie było ASL-a czyli coś ala halabarda. A 50 ptk wlasnie zeby dac im asf-a.
no to nie lepiej great weapon z ASF + jeszcze mozliwosc dorzucenia sztandaru? ;p
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

ibniblis23 pisze: no to nie lepiej great weapon z ASF + jeszcze mozliwosc dorzucenia sztandaru? ;p
A po co Ci ASF? Jak dostana ASF to beda kosztowac minimum 15 ptk i przez to stana sie slabsi. Zreszta najlepiej zeby mieli T4 save na 3+ stubborn, Kb, ASF, Ap, itd. Bez przesady, myśl realnie ok? ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

jeszcze +2A, terror i fly ;p
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

oj będziemy my wszyscy płakać rzewnymi łzami jak zobaczymy nowy podręcznik. Powiemy wtedy - Jezu! Jakie te egzeki były wcześniej zajebiste! :mrgreen: Zobaczycie!
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

to już 3 edycja kiedy są relatywnie najgorszą jednostką w całych DE.
W 6 edycji byli bardzo spoko. Szczególnie w raveningach (4S z bazy, d3W, za bodajże 13 pts), ale nawet w starym kodeksie byli w miarę grywalni. Masę turniejów rozegrałem na oddziale egzeków z lordem w środku. Dla mnie najgorszą rzeczą w nowym kodeksie było to, że nie można było do nich dołączać nowych herosów.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jankiel do wiedzm tez nie można a są na prawde swietna jednostka ;) problem w tym ze zanim oni cos zrobia to zginą...
Fakt w poprzedniej edycjach byli grywalni. Nawet w ilosci 5 jako odginaczka czy kontra z boku zwlaszcza ze bylo duzo kawalerii ;)
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Khelthrai
Chuck Norris
Posty: 552

Post autor: Khelthrai »

moje pytanie apropo asf w exekach
pani smierci moze tylko byc sztandarem armii w exekach, tak?
ok
to czy jak dam jej dar witchbrew to bedzie on dziala na exekow?
ciekawi mnie to bardzo
swoja droga, grywam na klocku exekow i asf
przeciwko woch dobrze sie sprawdza 8)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Tak będzie działał
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

ODPOWIEDZ