Nowe figurki

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
ARBAL
Kretozord
Posty: 1890
Lokalizacja: Toruń

Re: Nowe figurki

Post autor: ARBAL »

Liczyłem, że wydadzą cos nowego w plastiku......
Obrazek

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

ceny w funtach oczywiscie? ...
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

ibniblis23 pisze:ceny w funtach oczywiscie? ...
All prices in pound sterling.
:wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

No i nadeszło :< Teraz trzeba się pilnować co się na wtórnym kupuje. Pomimo tego, iż nie kupuję failcastu to i tak mnie to dotknęło.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ale te zestawy BG, WE i EXE będą nadal po 5 czy może 10, jak to wygląda z regimentami w finecast?

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

hypnotic pisze:Ale te zestawy BG, WE i EXE będą nadal po 5 czy może 10, jak to wygląda z regimentami w finecast?
jak znam zycie to zostawia po 5 tylko cene podwyzsza... a co? ;p ... gracze i tak kupia jesli chca grac na turniejach ;p
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Przy tej cenie nawet drogie zamienniki takie jak Blood Vestals z Raging Heroes robią się opłacalne...
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

Duderson pisze:Przy tej cenie nawet drogie zamienniki takie jak Blood Vestals z Raging Heroes robią się opłacalne...
wlasnie coraz bardziej o nich mysle... zamiast WE zwyklych...
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

http://www.cytadela.pl/modules.php?name ... e&sid=1903

mamy odpowiedz co do ilosci figurek w pudelku :>
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

To będą stare wzory czy nowe?

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

stare
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Przecież to są jakieś chore ceny... i to jeszcze za finecast... w d. im się poprzewracało.

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

jak to sie mowi... jest zle, bedzie gorzej :P ... jak jeszcze potraktuja DE tak jak SoB w 40tce i calosc skonczy sie na reedycji starych modeli tylko + failcast i wisienka na torcie rozpaczy, znerfiony AB wydany w dwoch numerach WD... placz i zgrzytanie zebow.
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

gorzej będzie wtedy jak nam nowy podręcznik zrobią - dostaniemy jeźdźców na Haydraliskach po 170 zł za 3szt które będą napierd...ć a cała reszta zostanie z plewiona... Oni (Gw) są przewidywalni do bólu... Jak to dobrze ,że ja wszystkie figurki do DE mam i są metalowe... jak bym miła teraz Finsyf kupować za taką kasę to nie wiem czy bym grał w tą grę a biedny naprawdę nie jestem...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Sevi
Niszczyciel Światów
Posty: 4777
Lokalizacja: Legion Kraków
Kontakt:

Post autor: Sevi »

No ładnie. Pozostaje mi się cieszyć że do moich elfich armii (HE i WE) mam wszystko w metalu.. I nie chodzi mi tu o materiał wykonania - finecast - bo mam z niego modele i jestem zadowolony - ale o ceny - są z kosmosu....
Wisła Kraków.

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Metal to jednak metal, jak spadnie to się najwyżej wygnie, możesz bez problemu zmywać farbę 1000x, nie przewraca się model jak wiatr zawieje a w ostateczności możesz cisnąć figsem w przeciwnika licząc na KB a w przypadku finecastu to najwyżej poison i to słąby :P
A poważnie to pomijając już ceny to jest to dziwna logika. Po co wydawać stare wzory w finecast teraz jeśli by planowali nowe wzory z nowym bookiem? A poza tym nie wiadomo jakie metale wykupywać już teraz bo pewnie wzmocnią to co jest słabsze teraz , ja liczę na WE i EXE a mam ich za mało, z tym że pewności nie ma.

Awatar użytkownika
Entombet
Chuck Norris
Posty: 503

Post autor: Entombet »

Przy tych liczbach to ceny forge worldu zaczynaja wydawać sie normalne.

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

PiotrB pisze:gorzej będzie wtedy jak nam nowy podręcznik zrobią - dostaniemy jeźdźców na Haydraliskach po 170 zł za 3szt które będą napierd...ć a cała reszta zostanie z plewiona... Oni (Gw) są przewidywalni do bólu... Jak to dobrze ,że ja wszystkie figurki do DE mam i są metalowe... jak bym miła teraz Finsyf kupować za taką kasę to nie wiem czy bym grał w tą grę a biedny naprawdę nie jestem...
To mialem na mysli, koszmar wszystkich obecnych gracze DE, to ze zrobia nowy podrecznik ;p ... a co do nowej jednostki, to ja bym raczej stawial na Dark Raiderow na Dark Pegasach, na zasadzie pegasus knightow bretonskich ;p Zwroccie uwage, DR nie ma w ofercie failcastowej... chociaz to nic nie musi znaczyc bo COKow tez nie ;p
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
Bananovitch
Chuck Norris
Posty: 478
Lokalizacja: Koszalin; Zad Trolla

Post autor: Bananovitch »

Przecież COKi są w plastiku :P
http://laiglenid.blogspot.com/-jak Bananek Bretońców malował.

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

Bananovitch pisze:Przecież COKi są w plastiku :P
True, a DR nie... czyli co? ;p ... nowy uber oddzial DR na pegazach z opcja by nie doklejac skrzydel? ;p
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

ODPOWIEDZ