Nowe figurki

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Majestic
Falubaz
Posty: 1264

Re: Nowe figurki

Post autor: Majestic »

Może mimo wszystko nie wydadzą jeszcze nowego podręcznika... Ten jest zbyt zajebisty :).
kubencjusz pisze:Młody. Było powiedziane czwartek. Spójrz na kalendarz. Spójrz na ten post. Spójrz jeszcze raz na kalendarz. Dziś nie jest czwartek. Siedzę na koniu. :mrgreen:

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

ibniblis23 pisze:
PiotrB pisze:gorzej będzie wtedy jak nam nowy podręcznik zrobią - dostaniemy jeźdźców na Haydraliskach po 170 zł za 3szt które będą napierd...ć a cała reszta zostanie z plewiona... Oni (Gw) są przewidywalni do bólu... Jak to dobrze ,że ja wszystkie figurki do DE mam i są metalowe... jak bym miła teraz Finsyf kupować za taką kasę to nie wiem czy bym grał w tą grę a biedny naprawdę nie jestem...
To mialem na mysli, koszmar wszystkich obecnych gracze DE, to ze zrobia nowy podrecznik ;p ... a co do nowej jednostki, to ja bym raczej stawial na Dark Raiderow na Dark Pegasach, na zasadzie pegasus knightow bretonskich ;p Zwroccie uwage, DR nie ma w ofercie failcastowej... chociaz to nic nie musi znaczyc bo COKow tez nie ;p
A co się będą ograniczać od razu niech zrobią jazdę hydr a nowym monsterem będzie czarna arka na sea serpencie, myślę że skala by im odpowiadała ;)

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

hypnotic pisze:
A co się będą ograniczać od razu niech zrobią jazdę hydr a nowym monsterem będzie czarna arka na sea serpencie, myślę że skala by im odpowiadała ;)
By jednym modelem zajac cala strefe rozstawienia? ;)
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

ibniblis23 pisze:
hypnotic pisze:
A co się będą ograniczać od razu niech zrobią jazdę hydr a nowym monsterem będzie czarna arka na sea serpencie, myślę że skala by im odpowiadała ;)
By jednym modelem zajac cala strefe rozstawienia? ;)
No, a wystawiał byś reszte wojska na jej pokładzie...czekaj idę to spisywać i wyślę maila do GW, może to kupią :D

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

I w momencie w którym zaczniesz otwierasz wrota arki i dopiero wtedy przeciwnik widzi jakie masz wystawienie :D

Co failcastu to jest porąbane mówili że został utworzony z powodu tego żeby zmniejszyć koszt produkcji. Prawda jest taka że
koszt produkcji faktycznie zmalał a ceny podwyższyli więc wniosek jest jeden, więcej zarobią ;-) . Modele z żywicy są paskudne, farba gorzej się trzyma, są bąble, może na słońcu tobie się rozpuścić lub w gorący dzień, a właśnie to jest fajne żeby przed domem lub na działce sobie zagrać. Metal jest super czujesz że trzymasz figsa a nie jakiś kawałek chińskiego plastiku i żywicy, metale trzymają klimat. :twisted:

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Slayer pisze: może na słońcu tobie się rozpuścić lub w gorący dzień, a właśnie to jest fajne żeby przed domem lub na działce sobie zagrać.
Akurat to nie jest prawda, po za tym wiem, że nie masz żadnej figurki finecastowej, jedyna jaką widziałeś to chyba mój Dreadlord na CO i tylko powtarzasz plotki.

Ja absolutnie nie bronię finecastu, ale nie jest aż taki zły (oczywiście metal jest lepszy). Nie wiem też po co wypuszczają BG, WE i EXE w Finecaście, skoro większość graczy czeka na nowe plastikowe modele...
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Radzio widziałem na własne oczy jak się maluje failcast i akurat nie w internecie tylko na żywo ;-) , a uwierz że ci się lekko stopi figs po 3-4 godzinach gry ;-)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Możecie skonczyc off topować?
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Na Warseerze Harry zebrał trochę plotek na temat Dark Elfów:

- mają pojawić się w 2013 roku - przed premierą ich leśnych kuzynów
- autor armybooka nie jest znany
- mają pojawić się modele Witch Elves - Black guard
- wielka plastikowa kreatura
- Plastikowy potwór - być może Hydra
- plastikowy bohater w wersji końskiej
- podwójny zestaw z rydwanem
- plastikowy bolt thrower

:?

Awatar użytkownika
Macias
Kretozord
Posty: 1824
Lokalizacja: SNOT - filia w Pogórzu

Post autor: Macias »

To wygląda na to, że w 2013 wydadzą wszystkie elfy, bo gdzieś widziałem że HE mają być w lutym.
Azgaroth pisze:30 savage orków z wardem na 5+ i dodatkową bronią + lord na dziku i szaman walczą z 40 halabardnikami imperium (I tura - działa choppas). Dzikusy wbijają jedną ranę ( :shock: ), lord na dziku zapomina jak się walczy i nie wbija nic, szaman nie trafia. Halabardnicy wbijają 10 ran, test LD na stubborna dwukrotnie oblewam, na dystans ucieczki rzucam dwie jedynki :)
Imperialna moc!

Awatar użytkownika
Czcibor
Oszukista
Posty: 872
Lokalizacja: WarAcademy Opole

Post autor: Czcibor »

Chyżby rok elfów, jeszcze eldarów mogą ciapnąć :)
Fanatic pisze: ledwo savage ogarniam cała rodzina je maluje
już nie chcą do mnie przychodzić bo wiedzą, że pędzel i farbki na nich czekają
Obrazek

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

I oni myślą ze ja będe plastiki kupował? No chyba ich po...ało :lol2:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

moze wreszcie zrobia cos z tych BG, bo ci obecno-edycyjni sa brzydcy, ze az wstyd nimi grac...
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

BG metalowi są super, aż mnie nieskmak nachodzi na myśli plastikowych specjali, możliwie że hydry, bolca.
Średnio mi się to widzi :roll:

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Niby się o gustach nie dyskutuje ale jeśli ci się nie podobają obecni BG, to ja się cieszę że nie ty projektujesz nowych ;)

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

hypnotic pisze:Niby się o gustach nie dyskutuje ale jeśli ci się nie podobają obecni BG, to ja się cieszę że nie ty projektujesz nowych ;)
+1
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

mnie się gwardia podoba i bardzo ją lubię! :)... uf..jeszcze rok spokoju! :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dokładnie :D
Ja już mam swoją 20-stkę, pomalowaną i jest gitara. Jeszcze muszę nabyć tylko drugą w metalu i mi starczy :P

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

powiem wam szczerze ,że jak niczego innego boje się nowego booka do DE. Kiedy wychodził book do Imperium to się cieszyłem - jednak wiele z moich ulubionych oddziałów jak np fllaglanci poszli na półkę. Co prawda imperium dostało nowe zabawki - jak demigryfy czy mega wózki które są zwyczajnie zajebiste ale niesmak pozostał. Btw - nie znalazłem w całym necie jakiejś sensownej grafiki Demiugryfa na tapetę - help!.
Boję się ,że z De będzie podobnie - kocham moich kuszników i moje pegazy i moje witchki - jak mi ich splewią to się chyba zapłaczę!!!
Za to z niecierpliwością czekam booka do HE - tam gorzej niż teraz być nie może :)
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
ibniblis23
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 160
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: ibniblis23 »

Mam 20tke 5to edycyjna i jestem z niej dumny ;p Obecna mi sie zdecydowanie nie podoba i mam nadzieje, ze pojda choc troche w kierunku artow z WhO. Alternatywnie we fluff i np takich Endless'ow by zrobili jak w Kronikach Malusa.
“Never underestimate the power of sheer, bloody-minded spite”

ODPOWIEDZ