Nowe figurki

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Dreef
Falubaz
Posty: 1302
Lokalizacja: Warszawa

Re: Nowe figurki

Post autor: Dreef »

PiotrB pisze:powiem wam szczerze ,że jak niczego innego boje się nowego booka do DE. Kiedy wychodził book do Imperium to się cieszyłem - jednak wiele z moich ulubionych oddziałów jak np fllaglanci poszli na półkę. Co prawda imperium dostało nowe zabawki - jak demigryfy czy mega wózki które są zwyczajnie zajebiste ale niesmak pozostał. Btw - nie znalazłem w całym necie jakiejś sensownej grafiki Demiugryfa na tapetę - help!.
Boję się ,że z De będzie podobnie - kocham moich kuszników i moje pegazy i moje witchki - jak mi ich splewią to się chyba zapłaczę!!!
Za to z niecierpliwością czekam booka do HE - tam gorzej niż teraz być nie może :)

Ciekawe tylko co my dostaniemy jako "demigryfy imperium". Jazdy na pegazach osobiscie bym nie chcial, do Bretonii pasuje do nas niespecjalnie. Poza tym nie podoba mi sie okrojona wersja magicznych przedmiotow - swoj urok miala spora ich ilosc w kazdym armybooku. Podobnie jak Piotr boje sie o nowy podrecznik..
Obrazek

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Wiadomo że każdy się boi nowego bo może wyjść jak w 6ed ale trzeba być optymistą. Ten book był zajebisty w 7ed a i obecnie można pograć , ale od jego wydania wiele się zmieniło zarówno w samej mechanice jak i u przeciwników. Mi się nie podoba ten kierunek zmian, widziany w innych bookach, ale trzeba się dostosować i mam nadzieję że jakoś zgrabnie to zrobią. Ja liczę w końcu na mocną ekipę z pod znaku khaina tj. exeki, wiczki i assasini.

ODPOWIEDZ