kupię-sprzedam-wymienię

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

kupię-sprzedam-wymienię

Post autor: Yudokuno »

Wpisujcie tutaj swoje oferty z działu kupie/sprzedam. Reszte informacji na załatwiajcie na PW. Każdy spam zostanie wycięty.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »

Kupie:
+Hydre 7ed metal
+1x CoK(nowo-edycyjny) najlepiej jak by dało się złożyć muzyka

Awatar użytkownika
Duderson
Kretozord
Posty: 1644

Post autor: Duderson »

Black Guards metale i hydrę z szóstej edycji sprzedam:
http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php? ... 97#p922997
BTW Yudo, chyba dublujesz tematy z Gargiem
Lidder pisze:
-There's something large & nurgle-y coming first
To akurat proste - chodzi o podwyżki cen.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

nie dubluję. Musiałam zmienić tytuł, tamtego już nie ma :)
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kupię CoK w liczbie 13tu sztuk, nowe plastikowe, stan surowy

Jakby ktoś miał nadmiar to chętnie na sztuki najlepiej w wypraskach
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Eeeeej, pierwszy bylem!!!

Ale potrzebuje tylko 12!!! Walic najpierw do mnie!
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Rince, kup sobie na niemieckim ebayu, jest tam tego od cholery. Ja stamtąd ściągałem, bo u nas się nie dało. A było to kilka lat temu, więc dzis będzie jeszcze ciężej.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Ja sprzedam Coki, jak ktoś chętny to pisać na priv.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kupie też dreadlorda na CO i na darksteadzie metalowego i banner od egzekutorów (moze byc sama łapa z bannerem jak ktoś ma ; ) )

Durin, Laik, pozdro ; * mam zezwolenie na wykorzystanie praw autorskich ^^
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Waldi
Masakrator
Posty: 2026

Post autor: Waldi »

Sprzedam 5 CoK, nowe plastikowe. jeden w stanie malowania, część jeszcze w wypraskach.

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »

* kupie również 1 starego CoK (sam świniak)

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

kasuję wszystko, co nie jest ofertą
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

chomik
Mudżahedin
Posty: 334
Lokalizacja: Katowice

Post autor: chomik »

chomik pisze:* kupie również 1 starego CoK (sam świniak)
nieaktualne :)

dzimmey
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: dzimmey »

gdyby ktoś miał dreadlorda z cold one ale samego dreadlorda jako jeźdźca bez cold one'a to chętnie przygarnę

misha
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6586
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misha »

nie ma takiego lorda osobno :) nogi są czescia jaszczura, tułowie jest osobno tylko, więc nic to to chyba nie da, mam metalowy model to wiem
sam szukałem skąd tu wziąć ładnego lordzika
Klub Adeptus Mechanicus http://admech.club Warszawa, Okęcie, Al Krakowska
Sklep FGB Figurkowe Gry Bitewne http://fgb.club Warszawa, Zelazna 69A

dzimmey
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 43

Post autor: dzimmey »

ale mi własnie chodzi o to tułowie d; nie potrzebuję nóg ; )

Xyxel
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 143

Post autor: Xyxel »


Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Uwaga, KUPIĘ:

metalowego herosa pieszego. Tego takiego z tarczą i sierpem, jak był w ogólnej sprzedaży to ofc zawsze jakoś odkładałem go na później. Teraz poszukuję. Pomalowany czy czysty, jakimkolwiek stanie, byle kompletne, nie poobijany, no i żeby podstawka była najlepiej czysta albo jakaś do odratowania. Zresztą, walcie do mnie z każdym stanem.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Kupię Assasyna z 6ed.
Jego zdjęcie znajduje się na 37 stronie podręcznika do 6ed (ten z potrójnym ostrzem na lewej ręce). Z tego co lukałem nie ma go już w sprzedaży GW. Stan najlepiej żeby był surowy, ale jeśli nie to nie problem.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
loko
Masakrator
Posty: 2645
Lokalizacja: wrocław

Post autor: loko »

krasie na darki.

33 ironi, 33 hamki, bsb,tarczownik,inż, lord z dwurakiem, 2 klopy, kowadlo, runiarz all metal. 50%nie malowane /20%do zmycia/ 30%podkład.

12 thundow , organy plastik malowane.

interesuje mnie armia o podobnej wartości, metalowe harpie, exeki, kotły, gwardie, hydry, asasyni, pegazy, rydwany,bolce,fasty, klepacze i inne czarki. reszta może być plastikowa (dzidy, kusze, kawa).
pozdrawiam.
kupię bretke,orki, leśne elfy i wampiry. http://forum.wfb-pol.org/viewtopic.php?f=55&t=52293

ODPOWIEDZ