Rydwan DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Shadar
Kradziej
Posty: 936
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rydwan DE

Post autor: Shadar »

Nasze nawet lepiej się komponują z mobilnością armii. Problem jest taki, że zwyczajnie brakuje na niego punktów. Praktycznie zawsze jest coś fajniejszego do wyboru, a tak sobie pasują (chyba bo nie grałem nimi) do ofensywnej rozpiski, którą na przykład ja preferuję.
Wieszkto pisze:
Szaman pisze:wieszkto - zabawny jestes...
Wiesz gdybyś mnie nie traktował poważnie i nie czuł się winny to byś się tym postem nie tłumaczył tylko byś mnie olał a ty odpisałeś.

Awatar użytkownika
Kanadian
Falubaz
Posty: 1304

Post autor: Kanadian »

Od jakiegoś czasu gram na dwóch i jestem bardzo z nich zadowolony. Wytrzymałe w miarę tanie, potrafią przyjąć szarżę, a jak szarżują to robią krzywdę.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

A powinienes na 3ech, tylko nie posiadasz modelu :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".


Awatar użytkownika
Toczek
Chuck Norris
Posty: 552
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Toczek »

Rince pisze:A powinienes na 3ech, tylko nie posiadasz modelu :)
W sumie musze chyba zajac sie moimi rydwanami tylko wynalesc na nie pomysl.

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Kup gdzieś sam Cold Ony (6szt) do tego pudełko rydwanów Khemri i 6 szt spremenów DE. Innej drogi nie ma... ja mam 2 orginalne GW i z Gamezona - nawet widziałeś jak graliśmy na DMŚ - z tym ,że ja swoje płaciłem ponad 100 zł per szt...
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkAngel
Oszukista
Posty: 822
Lokalizacja: Wataha - Racibórz/Wrocław

Post autor: DarkAngel »

Można też zrobić ładniejszą, ale droższą wersję: Tiranoc Chariot + Cold One'y
"Nie może być kompromisu między wolnością a nadzorem ze strony rządu. Zgoda choćby na niewielki nadzór jest rezygnacją z zasady niezbywalnych praw jednostki i podstawieniem na jej miejsce zasady nieograniczonej, arbitralnej władzy rządu." - Ayn Rand

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Innej drogi nie ma...
ebay
a jak nie, to charioty z HE - są dużo ładniejsze
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Slayer
Chuck Norris
Posty: 650

Post autor: Slayer »

Nom charioty HE te z starej edycji jest ich tu i udzie sporo, lub te nowe plastikowe na BP jest ich trochę po niskich cenach z powodu nie grywalności rydwanów u HE

Awatar użytkownika
PiotrB
Maruda
Posty: 5732

Post autor: PiotrB »

Jankiel pisze:
Innej drogi nie ma...
ebay
a jak nie, to charioty z HE - są dużo ładniejsze
charioty DE na Ebay są 1-2 szt na miesiąc i trzeba za nie właśnie dać koło 100 zł
Lidder pisze:Nie kłopocz się. Miarkę i kostki też zostaw w domu, zbędny balast i trud z Twojej strony.
Obrazek

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Jest więcej.

http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid= ... t&_sacat=0

Do tego dochodzi ebay włoski, niemiecki, francuski, holenderski etc.

A cena 100 zł jest zupełnie normalna. Mniej więcej po tyle chodziły nowe, póki były w sklepach, więc cena nie jest jakoś specjalnie zaporowa.
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Raamiel
Wodzirej
Posty: 776

Post autor: Raamiel »

Kto z Was ma Charioty z Gameszone Miniatures - ostatnio się zastanawiałem o zakupie takich 2 sztuk, ale nie wiem jak wyglądają proporcje, jak się ma jakość i poziom szczegółowości modeli. Cena mała nie jest około 140-150 zł ....

Patrzyłem na necie na konwersje z Tomb Kingowych ale jakoś takie kruchawe i wydają się mało pancerne....

Awatar użytkownika
Stix
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 172

Post autor: Stix »

Ja mam jeden. Szczegóły są super, z wyglądu jest bardzo elegancki i smukły- nie to co ten barbarzynki od GW. Sam rydwan jest nieco większy od tego GW, a o rozmiarach jaszczurek chyba nie muszę pisać:P Figurki obsługi są przepiękne. Ja za swój dawałem coś koło 100 zł w jakimś polskim sklepie ale to było jakieś parę lat temu. Teraz minusy: sklejanie go to masakra, trzeba też użyć gs bo szczeliny są znaczne ale jeśli wykażesz się cierpliwością, to może to być jeden z najpiękniejszych elementów armii.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Też mam jeden. model jest cudowny, a dałem za nówkę w pudełku 50zł ;)
Faktycznie - sporo zabawy z posklejaniem, ale ja się nie spieszę, a uważam, że warto. GZ robi piękne modele.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

A ja uwazam, ze mounty sa zbyt potezne.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Rince pisze:A ja uwazam, ze mounty sa zbyt potezne.
Też tak uwazam, mi najbardziej podobaja sie wlasnie te z GW.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

mi najbardziej podobaja sie wlasnie te z GW.
Które? Bo w miarę dostępne są 3 rodzaje CO. Ja tam nawet mam sentyment do tych plastikowych krówek z VI edycji :)
Warhammer Pro-Tip #2: If Purple Sun isn't winning the game for you, consider using it more.

Awatar użytkownika
Thain
Chuck Norris
Posty: 526

Post autor: Thain »

Też mam takie. Zdaje mi się, że nawet kiedyś widziałem pomalowane w biało-czarne łaty.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jankiel pisze:
mi najbardziej podobaja sie wlasnie te z GW.
Które? Bo w miarę dostępne są 3 rodzaje CO. Ja tam nawet mam sentyment do tych plastikowych krówek z VI edycji :)
Własnie te. Moje Coki są stare i wydwanie też mam stare CO
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

A ja mam metalowe coki i bardzo je sobie cenie. W polaczeniu z rydwanami TK i jezdzcami z owych cokow, calosc prezentuje sie calkiem zgrabnie. Zreszta wrzucalem gdzies fotki.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

ODPOWIEDZ