Rydwan DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Rydwan DE

Post autor: SexRocket »

Tak sie zastanawiam jak skonwertowac rydwanik, jako ze w rozpisce mam dwa to chcial bym aby byly nieco rozne ale nie mam pomyslu na jakiekolwiek zmiany. Jeden na pewno zostawie w oryginale bo podoba mi sie bardzo ale drugi chcial bym pozmieniac nieco, macie moze jakies pomysly?

Awatar użytkownika
Nilgar
Kretozord
Posty: 1502
Lokalizacja: Caledor
Kontakt:

Post autor: Nilgar »

Może zrób z niego jeża?! tj. Morgensterna. Paczka gwoździków i wiertarka ręczna :)
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Roman Lord of the Druchii
Chuck Norris
Posty: 600
Lokalizacja: Z miasta, w którym ludzie wolą grać Dark Elfami i Mortalami Chaosu niż Bretką

Post autor: Roman Lord of the Druchii »

przede wszystkim nie jest to łatwe zadanie.

podstawową sprawą jest wymiana załogi IMO. zabierasz te wszystkie włócznie sterczące. rydwan obładowujesz jakimś badziewiem dodatkowym.

do tego jakieś futerkowe "homonta" dla cold oneów i takie tam pierdułki

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

albo rydwan Gamezone'a sobie sprawiasz....

Awatar użytkownika
wrogu
Falubaz
Posty: 1041

Post autor: wrogu »

Jakbym mial kaske i checi to bym przerzucal sie na jaszczurki z 5 ed, a najlepiej z gamezone'a. Jak nie, to tak jak romek pisal - futerka to dobry pomysl. Mozna jakies kolce czy os dorabiac, albo np. zbroje dla jaszczurek np. z (chyba tak to sie nazywa) plasticardu - mozna zobaczyc jak scupultorzy np. miecze z tego robia. Porobic polaczenia z GSu i gra. Sama kabina jest just trudniejsza do konwersji. Latwo mozna jakies lancuchu pododawac i inne bajerki.

SexRocket
Piszczałka
Posty: 2984
Lokalizacja: KGB "Rogaty Szczur" Gorzów
Kontakt:

Post autor: SexRocket »

jaszczury z 5 ed odpadaja najbardziej podobaja mi sie poprzednie co te zgarbione, naprawde wygladaja jak glupie mordercze bestie gamezone tez odpada tamte co sa wedlug mnie za wielkie. Moze zeczywiscie postaram sie przerobic scyty przy kolach i zaloge, powinno wystarczyc tylko teraz pytanie co wcisnac jako zaloge?

Patryk
Wodzirej
Posty: 715

Post autor: Patryk »

Beastmasterów pieszych, dostępni z MO.

ajpinus
Chuck Norris
Posty: 415

Post autor: ajpinus »

Dobry tematy na zaloganta to wyches z dark eldarow, ten z siatkai i harpunem (patrz 10 modeli) ten stojacy wyprostowany. Gladiatorsko wyglada, pozdro

Awatar użytkownika
Torres
Wodzirej
Posty: 675
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Torres »

A ja bym zrobil Kultowy rydwan :P Cos jak Z DL Slaanesha. Cholernie mi sie podoba.

Awatar użytkownika
Jankiel
Sol Invictus
Posty: 8228
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: Jankiel »

Obklej bitsami z chaośnickich pojazdów do 40K.
Co do obsługi - weź dowolne figurki, które nigdzie nie pasują (jacyś skonwertowani championi, championi z Vedycji), do tego jako drugi beastmaster z biczem i powinno być ok.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Pozwolę sobie odświeżyć temat… jedna rzecz mnie zastanawia. Co jest dobrego w rydwanach?

Awatar użytkownika
Paraszczak
Falubaz
Posty: 1088
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Paraszczak »

T5 z save 3+

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9482
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

do tego itp, dodakowych dwóch kuszników, S5 na impactach i 2 ataki w szarży, dodatkowe wystawienie, a to wszystko za 100 punktów - nie ma chyba porównania na scenie battlowej : )
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Niby tak, ale co zdziała taki samotny rydwan względnie dwa rydwany? Impacty są losowe. A na kolocki nie wiele zdziałają. Zresztą na lekkie strzelanie rydwan rzeczywiście jest bdb, ale właściwie każda maszyna go rozwala (nie wspominając o zerówce z metalu). Jeden strzał i 100 punktów w plecy.

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Widzę, że tak nurtował Cię ten temat, że musiałeś zapytać. ;) Cóż, ja też uważam, że wasze rydwany są niedoceniane.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

0wek z metalu jest malo, a dzialo musi jeszcze kulnac 4+, zeby go zdjac jednym strzalem.

Glupota troche te rydwany oslabia. Nie moga dac flee i trzeba je nianczyc bsbkiem, zeby przypadkiem nie narobily problemow nie zdana glupota.

Natomiast jesli chodzi o staty, to jest to mistrzowski unit. Pomijajac 5T i 3+... Maja 5 WSa, 6 Inicjatywy, co np zmienia diametralnie postac rzeczy w starciu z WL, sami z siebie 9 lidery, no i nie zapominajmy o 4 sily...

Rydwany chaosu sa jednak lepsze. Obsluga ma 2 razy wiecej atakow, nie maja glupoty, moga dac flee, a kosztuja zaledwie 20 punktow wiecej.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Rince pisze:Rydwany chaosu sa jednak lepsze. Obsluga ma 2 razy wiecej atakow, nie maja glupoty, moga dac flee, a kosztuja zaledwie 20 punktow wiecej.
I zawsze mają S5, a nie tylko przy szarży. Dziwi mnie, że nikt ich nie wystawia.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

W tych rozpach na chosenach, zwyczajnie sie nie mieszcza.
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Można by zrobi xero rozpy DE :mrgreen: Lord na smoku, bsb na dysku, mały mag z puppetem, cory (np fasty + oddział warriorów), 3 x cziriot, helupa.

Awatar użytkownika
Rince
Ciśnieniowiec
Posty: 7202
Lokalizacja: NEMEZIS Warszawa

Post autor: Rince »

Jakos tego nie czuje :)
Obrazek
Z życia europejskiego battlowca: "im going to play on UB cause we have a bomb in school, so unexpectedly some free time".

ODPOWIEDZ