Nowy Kodeks DE

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Re: Nowy Kodeks DE

Post autor: Tullaris »

W End Of Times póki co Malekith balował gdzieś w jakimś innym wymiarze, mordując jakieś uber byty po czym wrócił i zastał Naggaroth na wpół ogarnięte armią śmierdzących krwią dzikusów. Przerwał inwazję na Ulthuan i nakazał dorżnąć armię Valkii.
Tak zawsze jak już mamy podbić te nieszczęsną wyspę to korniki na północy muszą nas podgryzać :evil: i trzeba zawracać aby bronić granic :? .

Ja też słyszałem plotki, że DE i HE zawierają sojusz i wspólnie walczą z chałasem, ale co i jak dokładnie to nie wiem.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Nie no ja nie wiem kto wymyśla ten fluff :?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

No ja tam się nie dziwie, wobec totalnej inwazji chałasu, logicznym staje się zawarcie sojuszu, nawet ze śmiertelnym wrogiem. Nawet z tymi przebrzydłymi uluthańskim pomiotami.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Post autor: Pitagoras »

Może nie tyle sojusz HE i DE, ale jakaś lekka współpraca Malekitha i Teclisa, tylko między nimi. Bo taki faktyczny sojusz to nie powinien przejść :) .
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Dla mnie też motyw z "sojuszem" może wydawać się fajnym zalążkiem ciekawej fabuły, gdzie sojusz powstał z przymusu i tak na prawdę trwa też między nimi walka itp.

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

Z tego co widziałem na fotach z End of Tmes: Khaine to Teclisowi zryło beret bo Arkham zarżnął mu nową Everqueen i dźwignął Widowmaker`a i został awatarem Khaina. Wtedy część HE i DE poszła za nim, nic więcej nie dało się wyczytać. Na pejsbuku na Dark Elves są fotki
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Teclisowi, czy Tyrionowi??? Bo to Tyrion romansował z Everqueen i to on ma raczej predyspozycje do podniesienia ostrza.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

Ok, Arkham porwał Everchild czyli przyszłą Everqueen, Tyrion dowodził próbą uwolnienia jej, ale nie udało mu się, po powrocie do domu został odpierać atak chaosu a na misję pojechali inni, ale tak czy inaczej z tego co się orientuję Manfred wytoczył z niej krew do rytuału. Ariel umiera po atakach, Orion sfiksował, na Naggaroth najechała armia Khorna pod dowództwem Valkii. Rozwalili Volroth, Kouran obronił Naggarond do czasu aż wrócił Malekith i przegnał najeźdźców. Malus obronił Hag Graef i został wysłany na północ żeby rozpiżdżyć do reszty inwazję i odbić Morathi (wygląda z tekstu że jest w niewoli. To wszystko w End Times Nagash.

W ET: Khaine mamy Tyrion Avatar of Khaine, Imrik bla bla bla, Alarielle Avatar of Isha i ver.2 Incarnate of Life, i taaadaam Malekith Phoenix King 825pkt. i Malekith Eternity King 1k pkt, pan szczęśliwa szósteczka poza 10W i 10A i takie pierdoły jak noxious breath, terror i loremaster Shadow. Background do historii jest taki że zebrał cały majdan po inwazji i wyruszył na Ulthuan.

Armie są takie: Host of Aestyrion, Host of Eternity King, Host of Phoenix King - każda ma wymiksowane oddziały ze wszystkich elfów i swoje specjalne zasady i swoich specjali - Tyrion i Morathi - Malekith EK, Durthu, Hellebron, Alarielle ver.2 - Malekith PK, Alarielle, Durthu, etc.

I to chyba tyle czego się na razie doczytałem
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

Torian
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 120

Post autor: Torian »

wyraźne screeny z zasad http://imgur.com/a/Xl38N

Z pierwszych trzech rozdziałów (dostępne na GW w formacie epub i mobi) można wyczytać z rozmowy Malekitha z Kouranem i pozostałymi dwoma doradcami że Morathi siedzi w Ghrond i czeka aż chaos zaleje darki bo dobiła targu z bogami chaosu, a armię do walki prowadzi Kouran z Malkithem na Seraphon nad głową.
Okoń pisze:Może Teclis ma miecz mały,
za to odbyt wytrzymały.

ODPOWIEDZ