Historia

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Kopyt
Kradziej
Posty: 928

Historia

Post autor: Kopyt »

Witam czy na forum znajduje się dział historii DE ??
Zaczynam z nimi przygodę dopiero od najnowszej wersji podręcznika, ale czy gdzieś w internecie znajdę ich historię, rody, pochodzenie, gdzie się osiedlili itd itp.
W jaki staro edycyjny podręcznik najlepiej się zaopatrzyć ??
No i czy malunki na tarczach oznaczają rody, wodzów czy po prostu no tak jest i tyle ??
Obrazek

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

No i czy malunki na tarczach oznaczają rody, wodzów czy po prostu no tak jest i tyle ??
Już prędzej miasta.

Awatar użytkownika
zaf
Masakrator
Posty: 2653
Lokalizacja: bedzin/k-ce

Post autor: zaf »


Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Są juz może jakies wieści na temat 3 częsci End of Times i delfów ?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Okoń
Masakrator
Posty: 2336
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: Okoń »

kangur022 pisze:Są juz może jakies wieści na temat 3 częsci End of Times i delfów ?
Jest możliwość, że trzecia część The End Times będzie miała podtytuł: Khaine. :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

No i to wystarczy , spodziewajmy sie nowych figsów =P~
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Zawsze fajnie dostać nowe modele, więc liczę na to. Do tego dadzą nam avatara khaina i magię odpędzania. Demony i undedzi przyzywają a elfy odsyłają z powrotem :D

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Akurat to by pasowało do Helfow , w dark elfach jest duzo demonologii
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Cerverius
Wodzirej
Posty: 681
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Cerverius »

Ktoś ma podręcznik do End of Times ?? co tam się dzieje u dark elfów. Wiem tylko że Chaos nap%&$#@%@ i niszczy wieże na północy ale ciekaw jestem więcej wieści ktoś może jakiś spoilerowy tekst wrzucić ??
Obrazek

Armia baranów prowadzona przez lwa jest groźniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana.

konan
Wałkarz
Posty: 79
Lokalizacja: Jaworzyn

Post autor: konan »

Można kupic juz ksiązke z nowym ciągiem opowiadan do tej kampanii?

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jeśli chodziło ci o dark elfy to jeszcze nic nie ma.
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

hypnotic pisze:Zawsze fajnie dostać nowe modele, więc liczę na to. Do tego dadzą nam avatara khaina i magię odpędzania. Demony i undedzi przyzywają a elfy odsyłają z powrotem :D
Cieszłbym się, gdyby zamiast nowych modeli, napisali sensowne zasady do co najmniej połowy starych oddziałów :P Niemniej, kawalerią na pegazach nigdy nie pogardzę :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Cerverius pisze:Ktoś ma podręcznik do End of Times ?? co tam się dzieje u dark elfów. Wiem tylko że Chaos nap%&$#@%@ i niszczy wieże na północy ale ciekaw jestem więcej wieści ktoś może jakiś spoilerowy tekst wrzucić ??
Z tego co wiem Malekith przygotowywał kolejną inwazje na HE, ale musiał to przerwać, bo na północy pojawiło się spore stado Korników pod wodzą Krwawej Valki. Główna kampania ma się obracać wokół "samobójczej" misji Malusa, który ma uratować Morathii z rąk chałaśników.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »


Bamberinho
Plewa
Posty: 8

Post autor: Bamberinho »

Z tego co na dzisiaj można się dogrzebać wychodzi że będzie sojusz elficki (dziwne jak dla mnie, ale wygląda że przez niektórych spodziewane).

Tyrion zdobędzie widowmakera.

I z wrzutek facebookowych można też wyczytać, że dowiemy się kto zakończy wojnę o Koronę Króla Feniksa (czy jak to się tam tłumaczy). "The bloodiest feud in the warhammer feud is settled, for good or ill)

+ prawda o Malekith'cie i płomieniach Asuryana będzie ujawniona (gdzieś czytałem teorię, że tak naprawdę płomienie przyjęły Malekitha, ale ktoś rzucił na nie jakiś dodatkowy czar i stąd porażka)
+ gdy umierają elfy umierają też ich bogowie
+ wielu z elfich bohaterów traci życie (DE, HE i WE) <-- po tym co było w imperium, takie coś można było przewidzieć
+ w godzinie próby dawni herosi powracają
+ Araloth wybiera się z jakąś misją do samego serca chaosu
+ sporo zmian stron jeśli idzie o bohaterów

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jakos ten sojusz mi brzydko pachnie!!
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Sill
Falubaz
Posty: 1296
Lokalizacja: warszawa

Post autor: Sill »

serio a widzieliście to
http://imgur.com/kbl3bxL

trochę słabo się to zapowiada :(
Obrazek

Awatar użytkownika
MatthewKorona
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 196

Post autor: MatthewKorona »

:shock:
Impossible is nothing.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Malekith na czele armii elfickiej? :mrgreen: przynajmniej, wiemy kto wygrał wojne :D

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Mega fajnie!
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

ODPOWIEDZ