Historia

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Re: Historia

Post autor: kangur »

Jarlaxle pisze:Malekith na czele armii elfickiej? :mrgreen: przynajmniej, wiemy kto wygrał wojne :D
Nie !! Wyprzedza go starsza wersja Teclisa :D
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Sojusz czysto z rozsądku, jeżeli żadna z fakcji elfów nie jest w stanie obronić się z pojedynkę to muszą siłą rzeczy zawrzeć sojusz aby przetrwać. W jedności siła która jest potrzebna do pokonania demonów.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

kangur022 pisze:
Jarlaxle pisze:Malekith na czele armii elfickiej? :mrgreen: przynajmniej, wiemy kto wygrał wojne :D
Nie !! Wyprzedza go starsza wersja Teclisa :D
Właśnie chciałem napisać, że Teclis jest na czele armii, a Malekith smutno za nim człapie. :P
W porównaniu do roli jaką Teclis odegrał w nadawaniu nowego oblicza świata, Malekith zdaje się nic nie robić. :P

Awatar użytkownika
Khelthrai
Chuck Norris
Posty: 552

Post autor: Khelthrai »

koniec końców i tak pewnie Malekith po wojnie wszystkich pozabija, tak jego mroczna natura :twisted:

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Nowy fluff stanowi, że Malekith czuł się po prostu smutny i odrzucony. Codziennie krzyczał ze szczytu swej wieży w mroźnym Naggarond te oto słowa: "Nikt mnie nie rozumie! Nie mam żadnych przyjaciół! We wczesnym wieku straciłem tatę! Tylko mama mnie kocha!" Przez sześć tysięcy lat desperacko próbował zwrócić na siebie uwagę. W końcu Teclis postanowił go przygarnąć i stworzyli wspólnie wielką elfią rodzinę patchworkową.

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Nowy fluff stanowi, że HE przegrały. Koniec komentarza :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Tak, ale koniec końców Malekith zdradził, zostawił swoje państwo i poddanych na pastwę chałasu. I tak, ostatecznie został Królem, ale w Wieśelfowie :lol2: . Trzeba nam nowego władcy które będzie w stanie obronić Naggarond i Hag Graef i odzyskać Ghond.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

E tam naggarythe nigdy nie było "domem" tak naprawde, tylko miejscem wygnania, obelgą. I dobrze ze jest królem wszystkich elfów! :)
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

-Qc- pisze:E tam naggarythe nigdy nie było "domem"
Nie myl pojęc QC.... naggarythe, naggarond a nagaroth.

Pozwol ze Ci wytlumacze:

Naggaroth- to kraj/państwo zbudowane przez Delfy w nowym świecie
Naggarond - zwany również Tower of Cold to stolica Delfów w której siedzibe miał Melekith
Naggarythe - to ziemia utracona, zniszczona i zatopiona przez sundering na Ulthuanie.


Także naggarythe ( jak napisałes) był poniekąd "domem"


Kumasz juz? 8)

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

Składajcie lepiej rozpy na nowy draft a nie flufem się zajmujecie :wink:

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

Kumam!

Królik, kwestie fluffu sa kluczowe dla rozpiski - czy wybierac malusa czy malekitha? ja po testach malusa skłaniam sie ku temu drugiemu
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
Soulferin
Falubaz
Posty: 1431
Lokalizacja: Nicea\Warszawa

Post autor: Soulferin »

Ej a co sie wlasciwie stalo z Morathi ? Czemu ją wessało do warpa?
"Wojny przychodzą i odchodzą a moi żołnierze są wieczni"

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Królik pisze:Składajcie lepiej rozpy na nowy draft a nie flufem się zajmujecie :wink:

rozpy złożone tylko nikt w naszym dziale nie chce się pucować:P

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

-Qc- pisze:Kumam!

Królik, kwestie fluffu sa kluczowe dla rozpiski - czy wybierac malusa czy malekitha? ja po testach malusa skłaniam sie ku temu drugiemu
A nie mówiłem ? :wink:

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Soulferin pisze:Ej a co sie wlasciwie stalo z Morathi ? Czemu ją wessało do warpa?
Wmieszała się w uwalniania wiatrów magii z vortexu przez Teclisa. W pewnym momencie zaczęła nawet przyzywać samego Slanesha ale ostatecznie wraz z Caledorem została wyciągnięta przez rękę boga chaosu do zapadającego się portalu.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Czyli co, koniec końców wszystkie Elfy (Haje, Darli i Leśniaki) zebrały się na południu Bretonii pod wspólnym Malekitha (Everkinga) i Everqueen, a następnie wszyscy żyli długo i szczęśliwie :roll: ??? Zastanawiam się tylko, czy to jeszcze jest fabuła gry bitewnej, czy zwykłe happy end story :? .
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Nie wiem czy mozna nazwac to happy end'em ! Pewnie niedługo dojdzie ponownie do rozłamu
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Artein
Masakrator
Posty: 2285

Post autor: Artein »

Tullaris pisze:Czyli co, koniec końców wszystkie Elfy (Haje, Darli i Leśniaki) zebrały się na południu Bretonii pod wspólnym Malekitha (Everkinga) i Everqueen, a następnie wszyscy żyli długo i szczęśliwie :roll: ??? Zastanawiam się tylko, czy to jeszcze jest fabuła gry bitewnej, czy zwykłe happy end story :? .
Nie koniec końców bo ET jeszcze trwa.

Sama końcówka Curse of Khaine, tłumaczenie własne:
Jaka szkoda, że ani Malekith, ani elfy nie miały żadnej przyszłości, bo Rhana Dandra była Czasami Końca i miało nie być żadnego nowego początku, tylko więcej śmierci i nieszczęścia.
Lileath ich okłamała. Mieli schronienie, na razie, ale wszystko upada przed Chaosem.
W końcu.

Awatar użytkownika
Tullaris
Masakrator
Posty: 2180
Lokalizacja: Solec nad Wisłą

Post autor: Tullaris »

Oznacza to, że w ET ostatecznie wygra w końcu chałas :( . Miałem nadzieje, że znajdą sposób na jego pokonanie, a tak to będzie jak zapowiedziano jeszcze w I ed. WFRP, wszystko rozpłynie się w wszechogarniającej entropii :cry:.
Tullaris Dredbringer was dying. He knew this, and he cared not.... At last, he knew the truth that Khain had tried to share with him all theas years, and it was glorius.
"Kings of Ulthuan!" the Pheniks King spat the words sa a curse. "You are usurpres and thieves. You owne me a debt. In my name, and thad of my fadher, I call upon you to repey it now."

Awatar użytkownika
Naviedzony
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6355

Post autor: Naviedzony »

Ciekawe. Kiedyś ten dzień musiał nadejść. To była (może nawet najważniejsza) część tego świata - z góry był skazany na zagładę.

ODPOWIEDZ