Mengil Manhides Manflayers

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Re: Mengil Manhides Manflayers

Post autor: kamelot »

Organizatora pytałem, ale on pisał żebym zobaczył w regulaminie, że nie można proxować, a jak mówiłem, że shade-zi się od mengili prawie nie różnią, tak samo jak nieskończona konwersja korsarzy to mówił, że jak zobaczy to oceni... :roll:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Deliberitus886
Mudżahedin
Posty: 262

Post autor: Deliberitus886 »

Ja tam gram DoW MMM z tego co wiem najlepiej zrobić z shedów tylko trzeba im dołożyć większe miecze najlepiej z 1 mm albo 0,5 mm plastic cardu wyciąć i wyszlifować odciąć metalowe i dokleić te większe no i zbroje im trzeba dorobić obrzucając szpachlą .
Raz widziałem egzekutorów z płaszczami od Marauderów i mieszaniną mieczy oraz kusz w rękach a szefa ktoś zrobił z Malusa wypiłował siodło i wycioł czerep nieboszczyka i dał kusze . Z Worriorów do DE podobno da się ich też zrobić tylko płaszcze trzeba jakoś dorobić ta ostatnia koncepcja była by moim zdanie najlepsza po taki płaszcz od marauderów przypomina ludzką skórę a broń dwuręczną można z grotu włóczni zrobić . Perturbacji jest wiele ale ta jaszczurza skóra to nie przejdzie raczej chyba że na upartego .
Widzę Wszystko

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Przejść przejdzie ale dobrze to wygląda np. tak jak Nijlor robi tak całą armie z płaszzami Lizz a tak to to raczej średnio wkomponuje się w klimat.. Natomiast z Warriorów można zrobć prawie każdy oddizał za co ich uwielbiam :mrgreen:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Czy na masterach przejdzie oddział mengili zrobiony z wymieszanych staro edycyjnych mengili i shade-ów???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

musiałbyś zrobić szejdom dwuraki i trochę zbroi....

Awatar użytkownika
Furion
Postownik Niepospolity
Posty: 5709
Lokalizacja: Gorzów Wlkp. "Rogaty Szczur"

Post autor: Furion »

Co by nie zakładać nowego wątku - mam nadzieję że dobrze trafiłem.

SPRZEDAM 3 Mengili FCG, tj. mengila, muzyka i sztandarowego. gg 7250958, kom 607171794

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

źle trafiłeś, bo to nie dział handlowy. Ale jako że fajny jesteś... :wink:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Co to tutaj na forum się dzieje :>

Awatar użytkownika
wru
Chuck Norris
Posty: 651
Lokalizacja: "Kieł" Kielce

Post autor: wru »

Znalazł ktoś może na necie jakieś zdjęcia skonwertowanych Mengil Manhide's Manflayers?
Come crawling faster, obey your Master...

ODPOWIEDZ