Mengil Manhides Manflayers

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Re: Mengil Manhides Manflayers

Post autor: Eltharion »

Ej to juz jest spam i offtop :|
A mowia że moderator powinien dawac przyklad :roll:
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Nie przynudzaj Eltharion, święta są :P

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

Andronicus pisze:Nie przynudzaj Eltharion, święta są :P
=D> :mrgreen:
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Eltharion
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3684
Lokalizacja: Tychy

Post autor: Eltharion »

Są polskie zasady MMM ??? (Jestem bardzo leniwy pod tym względem)
Mówi się trudno i idzie się dalej ...

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

nie wiec się wysil :twisted: :mrgreen:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

Czy ma ktoś pomysł jak szybko i tanio zrobić mengili z korsarzy???
Zamierzam nimi zagrać w lidze, ale mimo, że liga dopuszcza proxy to nie dopuszcza proxów jednostek RoR oraz DoW... :roll:
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

kamelot pisze:Czy ma ktoś pomysł jak szybko i tanio zrobić mengili z korsarzy???
kup odpowiednią ilość skórek z chomików i doklej im na plecach :mrgreen:

A poważnie - po prostu poszukaj na Bitspudle (tudzież w jakimś innym miejscu) płaszczy, które by wyglądały nak zdarta z kolesi skóra i doklej je zamiast tych z korsarzy.
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

A dlaczego ma je odklejać, przecież mogą zedrzeć te skóry ze zdechłych/zarżniętych lizaków.....może stare płaszcze z ludzi się podarły hje hje....a dwuraki daj im od exeków (ja tak zrobiłem, gdy konwertowałem 5 by dopełnić oddział...)..przypomniała mi się zbroja skórzana z ludzkiej skóry w baldursie 2... :wink:

Awatar użytkownika
viatroof
Chuck Norris
Posty: 382
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: viatroof »

Z tymi lizakowymi skorkami fajny pomysł- pozwoliłem sobie pomysl już wcześniej podkraść, bo 14 miałem:] starzy korsarze z doklejonymi glowami skinkow/ saurusow i kuszami wyjda pewnie nawet lepiej od obecnych plastikow

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

a macie jakieś pomysły na fajne dwuraki inne niż te od egzeków ( nie ma jak ich zdobyć )???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

można kombinować z włóczni - spróbuj...

Awatar użytkownika
Yudokuno
Kotu
Posty: 3023
Lokalizacja: HLOS

Post autor: Yudokuno »

kamelot pisze:a macie jakieś pomysły na fajne dwuraki inne niż te od egzeków ( nie ma jak ich zdobyć )???
ulepić
lohost pisze:wspolczuje komus kto byl moderatorem gdy ja sie podobnie zachowywalem. od czytania tego szajsu mozg sie lasuje.
...mój bohater :D

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

Yudokuno pisze:
kamelot pisze:a macie jakieś pomysły na fajne dwuraki inne niż te od egzeków ( nie ma jak ich zdobyć )???
ulepić
Albo wyciąć z Plasticardu
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

W takim razie będą zwykli korsarze z kuszami, dwurakami z plasticardu i główkami skinków/saurusów doczepionych do pasów/płaszczy...
Teraz tylko musze skończyć mojego bsb i biorę się do roboty... :)
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

I tak powstanie oddział Mengil Lizardmanhide Lizardmanflayers :P

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Zawsze lepsze to niż niesławni Mengel - Khan Slavehunters nehana (konwersje sneky gitsów hobgoblińskich na mengili :P

Awatar użytkownika
Żaba
Masakrator
Posty: 2957

Post autor: Żaba »

ciekawe czy jak w przyszłości osłabią mi zasady to czy zapał modelarski sporej grupki osób nie opadnie :?: :lol2:

:wink:

Ż.

Awatar użytkownika
Nijlor
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6663
Lokalizacja: KGS "Fenix" Włocławek/ Kłodawa

Post autor: Nijlor »

Ja ich i tak jako szejdów wystawiam :)

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

A ja mam problem, bo gram w sobotę bitwę ligową, w której to lidze można wystawiać proxy ( pkt. karne ), ale niestety nie można proxować jednostek RoR i DoW... :roll:
Mam 10 mengili ( pożyczyłem ) i jak sądzicie, lepiej jako tych pięciu postawić 5 korsarzy jeszcze bez głów jaszczurek ale już z fajniejszymi dwurakami czy 5 shade-ów???
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Arbiter Elegancji
Niszczyciel Światów
Posty: 4808
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Arbiter Elegancji »

najlepiej będzie jak zapytasz się organizatora.
Barbarossa pisze:Piszesz o pozytywnych wypowiedziach ludzi z Heelenhammera, którzy "zjedli zęby na WFB" - sorry, ale zęby na WFB to zjadłem ja, a to są angielscy gracze, których wiele razy bez problemów rozjeżdżaliśmy bo nigdy nie ogarniali na takim poziomie, jak top w Polsce. Ci ludzie nie są dla mnie ekspertami, to leszcze z podcastem..

ODPOWIEDZ