Co warto mieć w armii Dark Elves?

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Air 23
Plewa
Posty: 5

Co warto mieć w armii Dark Elves?

Post autor: Air 23 »

Witam, zacząłem interesować się warhammer, a od zawsze jestem fanem czarnych smoków! Moje pytanie jest, czy są one potężne i warto w nie inwestować, czy są lepsze jednostki i bardziej potrzebne podczas walki Dark Elves?

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Na smoku da się grać, jest dosyć mocny. Jedyne co "podcina mu skrzydła" to machiny wojenne i magia - w niektórych paringach musisz chować go przed ostrzałem przez całą bitwę.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygode z WH to smok jest dla Ciebie fajniy. Z niektórymi armiami bedziesz mieć ciężko ale dopoki nie bedziesz mieć wielkiego parcia na wynik to smok jest fajną opcją. Jest stabilną jednostką i ma bardzo duży wygar w walce.
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

QQrydza
Prawie jak Ziemko
Posty: 9481
Lokalizacja: Szybki Szpil

Post autor: QQrydza »

i Ty go Garg nie odsyłasz do szybkich pytan :D ?
"W mojej ocenie byliśmy lepsi skillowo ale przeciwnicy byli lepiej ograni, przygotowani pod nas, mieli lepszy rozpiski, większy głód zwycięstwa i mieliśmy trochę peszka."
"T9A to gra o wykorzystywaniu maksymalnym potencjału obrysów figur składających się z kwadratów"

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

Qc juz moda nie mam ( dalej nie wiem czemu ) więc po co mam go odsyłać ? ;) Orkiestra gra i się bawi : http://www.youtube.com/watch?v=SyoETQLV0ds
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Stan pisze:Na smoku da się grać, jest dosyć mocny. Jedyne co "podcina mu skrzydła" to machiny wojenne i magia - w niektórych paringach musisz chować go przed ostrzałem przez całą bitwę.
Teraz to większosc armii ma maszyny idealne na smoka , nawet demony dostały działo hehe , nie wiem czy jest sens miec go w uniwersalnej rozpie , chyba ze wiesz , ze przeciwnik nie bedzie mial ich
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Jarlaxle
Kretozord
Posty: 1651
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Jarlaxle »

Co warto mieć u DE :D jakby ktoś potrzebował przetransportować kociołek krwii, to polecam użyć do tego pudełka od gry: "Neverwinter Nights" - Kolecja Wszech Czasów -:D bowiem Twórcy ów zacnej kolekcji dali pudełko, w które niedość, że idealnie wchodzi kociołek, to jeszcze wyłożyli je od spodu i na bokach gąbką. Ponadto dali instrukcje (:D), z których można zrobić przekładkę i na kolejnym "poziomie" ustawić nowe figurki :D

Niestety, ale w necie nikt nie pomyślał, że należy zrobić zdjęcie środka samego pudełka, także w hiperłączu jest tylko podglądowe zdjęcie :P

ODPOWIEDZ