Elves of Darkness czyli DE w 9th Age

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Re: Elves of Darkness czyli DE w 9th Age

Post autor: Królik »

Ale bieda...

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

45ptk za ten banner to porażka, ogólnie zmiany na minus #-o
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

jedyny pluz, że assassyn może wziąć gw i wszystkie itemy, ale poza tym straszna bida. hydra z zianiem za 200 pkt? no nic, zobaczymy, jak potną inne armie.
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 279

Post autor: cluzoe »

Cos DE to naprawde jakas znienawidzona armia albo nasz army team jest do dupy.
My sie pierdzielimy z zabójcami i dowalaniem nam kosztu na starej zgranej Hydrze a tym czasem team HE forsuje Drake Riders na mini smokach w monsrous infantry.
Widze ze musimy ostro w dupe dostac to pozniej nam erraty jak w 6tej edycji będą robili.
Ci goscie nie sa w stanie sie dogadac czy nie maja pomyslów na tą armię?.
Obrazek

as1
Chuck Norris
Posty: 626

Post autor: as1 »

Stara zgrana hydra :). Ja jeszcze pamiętam ile flaimu na tym forum padło na tą właśnie hydrę którą ty bronisz? Obecnie jest w sensownym nie przegiętym wyborem.

Awatar użytkownika
Kapeć
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kapeć »

Spoko to nam mogą zrobić coś ala jurków/kurczaki na przerośniętych cold one'ach :D Akurat Gamezonowe jaszczurki są całkiem sporę i nadadzą się do tego celu :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Królik
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3739

Post autor: Królik »

as1 pisze:Stara zgrana hydra :). Ja jeszcze pamiętam ile flaimu na tym forum padło na tą właśnie hydrę którą ty bronisz? Obecnie jest w sensownym nie przegiętym wyborem.
Bo wcześniej miała hate, 8LD i 6A S3 AP od poganiaczy. Teraz dodatkowo ma stracić zianie =D>

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Ale narazie nie straciła. Zmiany na plus ogólnie ale dziwi balans wewnętrzny. TG mogą się teraz schować przy exekach. Dobrze że wróciły wszystkie lory.

Awatar użytkownika
Ranndolf
"Nie jestem powergamerem"
Posty: 109

Post autor: Ranndolf »

Morthus pisze:Spoko to nam mogą zrobić coś ala jurków/kurczaki na przerośniętych cold one'ach :D Akurat Gamezonowe jaszczurki są całkiem sporę i nadadzą się do tego celu :D
A może po prostu ciężka kawaleria na pegazach? :>

Awatar użytkownika
Kapeć
Powergamer Rozpiskowy
Posty: 37
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kapeć »

Brzmi sensownie, tylko znając życie tak się nie stanie. BTW. ma ktoś jakieś pomysły na optymalną rozpiskę ?
Obrazek

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Morthus pisze:Brzmi sensownie, tylko znając życie tak się nie stanie. BTW. ma ktoś jakieś pomysły na optymalną rozpiskę ?
Chyba trudno o coś takiego jak optymalna rozpiska teraz. I bardzo dobrze.
Ale jak weźmiesz kultystkę Naab (czy ja o się tam teraz), wsadzisz ją na kocioł, wrzucisz to razem do 30tki Egzekutorów, to na pewno będziesz się dobrze bawił (a twoi przeciwnicy trochę mniej).

Ogólnie zmiany zdecydoanie na plus. Najbardziej dziwi, że jednak nie było tego zapowiadanego nerfu. Może nie zdążyli, nie wiem.
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Nerf był w 4 tygodniu zmian a ten podobno nie jest uwzgledniony. Wszystko przed nami.

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

No to gramy, póki można :)
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Klaudel pisze:
Morthus pisze:Brzmi sensownie, tylko znając życie tak się nie stanie. BTW. ma ktoś jakieś pomysły na optymalną rozpiskę ?
Chyba trudno o coś takiego jak optymalna rozpiska teraz. I bardzo dobrze.
Ale jak weźmiesz kultystkę Naab (czy ja o się tam teraz), wsadzisz ją na kocioł, wrzucisz to razem do 30tki Egzekutorów, to na pewno będziesz się dobrze bawił (a twoi przeciwnicy trochę mniej).

Ogólnie zmiany zdecydoanie na plus. Najbardziej dziwi, że jednak nie było tego zapowiadanego nerfu. Może nie zdążyli, nie wiem.
Ja na takim klocku gram:) Teraz to juz bedą mielic wszystko :twisted:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
hypnotic
Kretozord
Posty: 1708
Lokalizacja: Kraków

Post autor: hypnotic »

Morze gówna już wzbiera na forum 9th age, tak że nie przyzwyczajał bym się za bardzo do nowych egzeków. Przypominają się czasy jak im dali MW2 na wszystko :D

Jak ma być glass cannon to niech będzie na serio. Miękkie ale jak już dojdzie do cc to urywa dupę nawet przy 25% stanu jednostki. Czyli jeszcze kilka boostów potrzeba ;)

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Generalnie jest zapis jeśli generał bedzie miał ten Kult Nabha to upgradujesz Execkow za 1ptk , tylko ze oni juz należą do tego kultu ?!
@Hypnotic..... mieli także znerfic hydre ,ale jeszcze jest zmian, mogliby bardziej pomyślec jak ugrywalnic Black guardow bo odstają od reszty teraz
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

jest przynależność do kultu i jest bycie Chosen of... zobacz np WE
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Masz racje, nie doczytałem tego :wink:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Glegut
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3916
Lokalizacja: W-wa

Post autor: Glegut »

Chlopaki czy ja dobrze widzę że jako jedyni mamy fasta z sv3+?:) co prawda za dodatkowe 10pkt Ale jednak:)

Kozioł
Chuck Norris
Posty: 484

Post autor: Kozioł »

Źle widzisz

ODPOWIEDZ