Raporty Bitewne T9A 2.0 BETA

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Romek
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Szczecin

Re: Raporty Bitewne T9A 2.0 BETA

Post autor: Romek »

Jak grasz na Druzidyzm to sa tylko 2 czary ktore trzeba zbic, Tron i wskszeszanie.

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

Dancaarkiiel pisze:very cool 8)
radian pisze:[...]Hydra- wygrywa o kilka, ale został mu 1 pełny szereg- steadfast zdany[...]
1 pełny szereg poza pierwszym? Jeśli nie, to nie miał steadfasta bo Hydra sama z siebie ma 1 rankę (Gigantic, 1 model per rank).
niestety, jako jeden model zyskuje light troops i nie ma wtedy żadnych rank... a przynajmniej tak gramy lokalnie...
i tak, miał przedni szereg cały
~Biegnący z Berserkerami

Awatar użytkownika
Ciara
Kretozord
Posty: 1505
Lokalizacja: Animosity Szczecin
Kontakt:

Post autor: Ciara »

Nie ma czegoś takiego że jeden model zyskuje light troops. Coś takiego mają smoki z zasady fly.

Generalnie potwory które nie latają mają same z siebie jeden szereg.
Obrazek

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

a to ciekawe... może kiedyś tak było... (1.3?) hmm dobra, będziem grać jak trzeba
A to znaczy, że nie mogę hydrą "reformować" ile chce razy w ciągu ruchu?
~Biegnący z Berserkerami

Awatar użytkownika
Dancaarkiiel
Falubaz
Posty: 1038

Post autor: Dancaarkiiel »

radian pisze:a to ciekawe... może kiedyś tak było... (1.3?) hmm dobra, będziem grać jak trzeba
A to znaczy, że nie mogę hydrą "reformować" ile chce razy w ciągu ruchu?
Mogą wykonywać nieograniczoną ilośc pivotów (obrotów wokół środka) podczas zwykłego ruchu (advance, march).
Obrazek

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

No i świetnie.
Teraz myślę nad następną listą... po maju moja odpadła, próbowałem coś ugrać z suką na smoku, ale że tak powiem, nie sprawdziła mi się. Teraz szukam pomysłów na jakąś rozpiskę turniejową do oswojenia się. Na pewno bym chciał wystawić 2 hydry i 2-3 dark raidersów. i oczywiście bez grubej suki z alchemią grać nie mogę więc i ona musi być!
Co do reszty nie mam zdania... egzeki, TG i tancerki są meh (nie pasują zbyt do mojego stylu gry). Jakieś pomysły czym wzbogacić hydry DR i sukę ( zwykle na piechotę z familiarem)? Bohaterowie (z jakim złożeniem?)? Raptor Charioty? COK'i? Altar? Kraken + 2 Hydry?
~Biegnący z Berserkerami

ODPOWIEDZ