druchii...zmagania turniejowe :>

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

druchii...zmagania turniejowe :>

Post autor: Druchii »

Siemanko!
Temat Kosy zachęcił mnie do stworzenia własnego wątku (PIONA!). Co prawda gram jeszcze rzadziej niż on, ale kto wie, może się to zmieni. Przed nami masterek w Poznaniu, gdzie wybieram się taką oto rozpiseczką, wybaczcie jakość zdjęcia, ale nie miałem czasu się pobawić a i nie mam takiego sprzętu jak Kosa:
Obrazek
Duża baba alchemia dodatkowy czar
Kocioł BSB Yema, basalt, jednorazowy przerzut sejwa
40 Spearów FCG sztandar z AP
10 kusz tarcza muzyk
12 kusz tarcza muzyk
30 Exeków FCG sztandar plus jeden do ruchu
10 Cok FCG sztandar plus jeden atak
7 shades
7 shades
5 shades
5 harpii
Rozkminiałem jeszcze zamianę 20tu kusz w coreach na jedne DR i bunkier Spearów dla magiczki i zmniejszenie shades do 3 razy 5 i wrzucenie drugich harpii. No ale zobaczymy jak to pośmiga i czy w ogóle. Wszelkie commenty mile widziane :)
Pozdro!

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Wywal te kusze , dałem im szanse ze 3 razy i nic sie nie spłaciły . Lepiej zrób jak pisałeś :) DR bez kusz i masz drugą odginaczke corową . Nie wiem czy za shadów bolce nie bedą lepsze.
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

A mi się akurat shades lepiej sprawdzają niż bolce. Mobilność. Poza tym są bardziej uniwersalne i wiekozadaniowe. Bolce często stoją, straszą, nie zadają realnego damage i się nie spłacają. O!

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

Druchii pisze:Bolce często stoją, straszą, nie zadają realnego damage i się nie spłacają. O!
/\
O to to, mam to samo

Ja tam lubię brać 10 kuszników jako bunkier dla suki, lub jeśli dam ją na kunia to wsadzam do budyneczku i tam sobie siedzą
Lista spoko, bym chyba dodał piątkę harpii i może właśnie 10 kusz wymienił na 5 DR z kuszami

Śliczna armia, na żywo jeszcze większe wrażenie robi... szkoda że ja tak malować nie potrafię :/
~Biegnący z Berserkerami

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

Jak wolisz ,czekam na raport po turnieju.
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Romek
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Szczecin

Post autor: Romek »

Mnie się bolce sprawdzają, ale Shadzi moga mieć swoje zalety nad nimi. Kuszą mnie również. Ich problem to to, że często muszą grać blisko przeciwnika i wtedy są bardzo podatni na Magic Missile.

Też czekam na raport.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

A ja wiem czy to właśnie nie jest ich zaleta przy takim naporze. Jesli oni łapią missle to znaczy, ze moje główne uderzenie dochodzi bardziej liczebne ;)

Awatar użytkownika
Radian
Mudżahedin
Posty: 203
Lokalizacja: Londyn; Białystok FRONT

Post autor: Radian »

A czemu zdecydowałeś się właśnie na egzeki a nie TG czy Tancerki?
~Biegnący z Berserkerami

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Do tancerek nigdy nie byłem przekonany. Może pora je w końcu przetestować.
Exe mi się zawsze najlepiej sprawdzali. Hate. S6. KB. Teraz jeszcze trans z kotła na twardsze cele. Wypas.

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

Exe przede wszystkim rewelacyjnie się prezentują!
Powodzenia i czekam na raport :)

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Dzięki stan!
Mam generalnie b dobre wrażenia po masterze i jestem zadowolony z rozpy.
Niestety miałem skrajne wyniki. Tam gdzie mogłem pograć to pograłem, tam gdzie nie - skrajnie słabo.
20, 0, 18, 0, 20
Pierwsze zero z laikiem który mnie po prostu przemanewrowal i wystrzelał. Smutna bitwa, nie mogłem totalnie nic zrobić jego elfom. Drugie zero po super fajnej bitwie z demonami i takim festiwalu rzutów jakiego nie wudzialrm od lat. W pierwszej turze dostaje kometę i kocioł po strzale cannona zostaje na jeden ranie. Potem już tylko śmiechy.
Generalnie shades na mega plus. Cok i exe na zmianę. Jak jedni ginęli to drudzy orali. Musiałbym zagrać jeszcze ze 3 mastery ta rozpa zeby tak na prawdę zobaczyć co w niej zmienić. Sorry ze bez dłuższego raportu ale padam na twarz. Romek b fajnie pograł tez na tym turnieju. Brawo!
Edit: aha, alchemia prawdopodobnie do wymiany. Mam wrażenie, ze nic nie zrobiła przez cały turniej.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

A co te kusze robiły ? Nie ma tragedii , nabiłeś troche ponad przeciętną :wink:
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Romek
Chuck Norris
Posty: 533
Lokalizacja: "Rogaty Szczur" Szczecin

Post autor: Romek »

Dzięki Druchii

Mój Wynik to 9:11 przeciw Szczurom Mikichola, 20:0 przeciw WDG Pedra, 20:0 Przeciwko Brecie Tofica, 5:15 przeciw UD Shina i 13:7 przeciw EoS Lapomata.

Alchemia jest super na Adepcie z ksiazka/ Masz kontre na cieżkie rzeczy jak Steam tank (z którym nie ma co zrobić) i kawę oraz sporo Monsterów. Gdy pociski nie maja celu masz podbicie savea i super Buff do CC (Glory of Gold). (Obniżanie pancerza i bolec nie są warte mastera, chociaż myślałem, że przy takiej ilości pestek Ci się przyda te zbijanie pancerza). U mnie to dodatkowo Adeptka pomaga Masterowi z Div i Familiarem poprawiając zasięg z Conclave.

Rozpiski nie zmieniam, mimo, że jadąc myślałem o wywaleniu bolców i dodaniu 10 Aocolitów. Pierwotne złożenie jednak działa nadal.
Jescze potestuje jakąs ektremalną liste Monster spamu na 2 Scoringach.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Strasznie mi się zachciało grać po tym masterze. Mam mega niedosyt :)

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Mnie dalej zaskakuje że wy nie gracie na peglordzie, imho on jest obowiązkowy w każdej rozpisce DE. No bo czy np. ta 10tka CoKów u Druchii-ego zrobiła cokolwiek czego peglord by nie zrobił? A, i z kompletnie innej beczki, to uważam że są na prawde meh, a jak już brać elitarną piechotę to sisterki, ale jak nie sisterki to przynajmniej Tower Guardzi.
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

Awatar użytkownika
Klaudel
Falubaz
Posty: 1064
Lokalizacja: Rogaty Szczur

Post autor: Klaudel »

Mamut pisze:No bo czy np. ta 10tka CoKów u Druchii-ego zrobiła cokolwiek czego peglord by nie zrobił?
Nie wiem co zrobila, ale mogla zrobic duzo. Chociazby zascorowac, czy nie dac sie wyciagnac do duela. Juz nie mowiac o mozliwosciach grindowania, lamania steadfasta, nie bycia zlamanym samemu itp.

W ogole fajna rozpa Druchii. Duzy body count. Jak sie gra przeciwko pyro?
We can't stop here. This is bat country.

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Taaaa...
Peglord ma 15 ataków z siłą 6 z góry i może zawsze odmówić czalendza. Łamie wszystko.
Coki grają. Szczególnie z tym sztandarem z dodatkowym atakiem. I jak to kiedyś jakiś mądry Glegut powiedział, są za tanie zeby ich nie brać. Zgadzam się.
Na pyro jak zawsze Klaudel - najgorzej. Grałem na ten Lore na masterze raz. 18 do przodu. Ale tyra te biedne elfiki, wiadomo.
Ostatnio zmieniony 17 wrz 2018, o 14:55 przez Druchii, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kangur
Masakrator
Posty: 2975
Lokalizacja: Oleśnica

Post autor: kangur »

A co z moim pytaniem ?
Obrazek

''If you show your teeth, bite''

Awatar użytkownika
Druchii
Kretozord
Posty: 1878

Post autor: Druchii »

Popluły i jak zajaazd robił robotę to dwa razy zdobyły scenariusz.
Bez szału ale i bez takiej biedy zeby je wymieniać. Póki co.

Mamut
Oszukista
Posty: 791
Lokalizacja: Kraków, ambasador "8smej Bili"

Post autor: Mamut »

Z drugiej strony peglord nie ginie od byle strzelania/magii. No i to że on wejdzie do challangea wtedy kiedy nie będziesz chciał jest niezwyle mało prawdopodobne, biorąc pod uwagę jego mobilność(zwłaszcza w pierwszej turze). Inaczej mówiąc, po co szarżować do walki, którą wiesz że przegrasz jeżeli przeciwnik weźmie challage?
Keep Calm
and
Przestań Mamucić
"Making people happy is something to be proud of, especially if you can do it by accident"
~!
177013
"You make my heart pussy go poggers!"
~Anon to PM
"Mamut Ty weź się rozpędź a ściana sama Cię znajdzie"
~Biggos

ODPOWIEDZ