Houses/Tribes of Dread Elves, book remake proposal.

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 278

Houses/Tribes of Dread Elves, book remake proposal.

Post autor: cluzoe »

Od dłuższego czasu odnosiłem wrażenie że chłopaki z 9th Age nie bardzo wiedzą co zrobić z DE i w jakim kierunku z nimi iść.
Więc popełniłem dziś taki post na forum 9th Age.
Myślę ze fajnie by się grało taką armią.

https://www.the-ninth-age.com/index.php ... -proposal/

Dajcie znać co o tym myślicie.
Najlepiej na Forum 9th Age.
Pozdrówka
Obrazek

Awatar użytkownika
MikiChol
Chuck Norris
Posty: 565
Lokalizacja: Poznań

Post autor: MikiChol »

Drobna uwaga fluffowa - Dread Elfy mają bazować/bazują na USA tuż po rewolucji (przeciwko w tym wypadku Highborn Elfom i ich monarchii), tym samym nie mają/nie mieli króla zamiast tego bazują na trochę pokręconej "demokracji".
Natomiast motyw Rodów walczących o wpływy w ichnym senacie bardziej pasuje od kultów w tym wypadku. :D (chociaż tutaj miały być jakieś tam stronnictwa - jedno chcące odbić dawne ziemie elfów - obecne Imperium, gdzie pozostali Sylvan elfy, i drugie chcące odbić ich "drugą" ojczyznę - tą wyspę Highbornów, w sumie wciąż można w wypadku rodów coś takiego dodać dodatkowo w warstwie fluffowej)

Co do zasad aż tak się nie znam na DE żeby się wypowiadać dokładnie. Jednak wydaje mi się, że mono armie daja zbyt dużo nowych zasad, jednostek i w ogóle wszystkiego.

Awatar użytkownika
cluzoe
Mudżahedin
Posty: 278

Post autor: cluzoe »

Uuuu jak na bazie USA to będziemy mocarstwem :).
Dzięki za przeczytanie.
Dałem dużo bo tak sobie to wymyśliłem.
Mój pomysł bazuje na WAmpirach z 6 edycji,
Dla mnie najlepszą książką armi EVER. Kochałem tą armię za jej różnorodność.

Niestety w momencie jak chiałem ją zacząć zbierać GW wypuściło 7edycjię i delikatnie mówiąc to był face palm.
Podziękowałem za tą armię.

Mam nadzieję, że nie zwalą nam armii.
Obrazek

ODPOWIEDZ