FAQ

Dark Elves

Moderator: Yudokuno

Zablokowany
Awatar użytkownika
Pitagoras
Falubaz
Posty: 1443
Lokalizacja: Okolice Warszawy

Re: FAQ

Post autor: Pitagoras »

na allegro było ostatnio dużo coldów
Obrazek

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Tak się zapytam, w polskiej wersji armybooka jest sporo błędów. Czy w opisie pierścienia hoteka też on występuje? Czy tam nie brakuje frazy, iż przy rzucaniu czarów również na posiadacza działa efekt?

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Ani w angielskiej ani w polskiej wersji nie ma nic na temat posiadacza. Po prostu jeżeli rzucający lub cel czaru jest w zasięgu 12 cali i rzuci dublet to ma przej...
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Stan
Postownik Niepospolity
Posty: 5210

Post autor: Stan »

W polskiej pisze tylko, że ,,jeśli czarodziej" a w angielskiej ,,jeśli czarodziej lub cel czaru" co jest sporą różnicą.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Pytanie dotyczyło posiadacza. Ale fakt faktem nie wiem co za idiota to tłumaczył...
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Zeppelin
Falubaz
Posty: 1391
Lokalizacja: Górny Śląsk - Katowice

Post autor: Zeppelin »

A moim zdaniem ,wy popostu nie potraficie czytać ze zrozumieniem. "...rzucającego czary w odległości do 12 cali.. "
I believe in Honour.!

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Odezwał sie wszechwiedzący. Rasti chyba chciał czarke uchronić przed hotekiem dając go jej. Ale niestety tak pięknie to ni ma :wink:
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Nie, nie. Po prostu ktoś gdzieś coś podobnego na forum napisał, ja sobie sprawdziłem w AB i auć! Coś przecież się nie zgadza.

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

oczywiście, że hotek chroni posiadacza!
hotek działą na wszystkich magów i wszystkie efekty czarów w 12 calach...
chcecie powiedzieć, że czarodziejka nie jest w 12 calach od siebie?!?!
nie musi być zapisu, że chroni posiadacza skoro inne zapisy dają informację, że chroni...
co do polskiego tłumaczenia, rzeczywiście jest chore, ja w moim polskim ( niestety ) AB mam następujący opis przedmiotu:
Tom Furiona:
Tom Furiona obdarza właściciela 1 dodatkowym
zanim zobaczyłem angielski podręcznik głowiłem się o co chodzi z tym przedmiotem :P a poprostu tłumacz nie dopisał jednego słowa, które tyle zmienia...
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Wotan
Mudżahedin
Posty: 262
Lokalizacja: Jasło
Kontakt:

Post autor: Wotan »

kamelot pisze: a poprostu tłumacz nie dopisał jednego słowa
A jakiego :?:

Awatar użytkownika
Rasti
Wielki Nieczysty Spamer
Posty: 6022
Lokalizacja: Włoszczowa

Post autor: Rasti »

Wotan pisze:
kamelot pisze: a poprostu tłumacz nie dopisał jednego słowa
A jakiego :?:
"...czarem".

T jak jest z tym Hotekiem, chroni też przy rzucaniu czarów na właściciela?

Awatar użytkownika
Ukalez
Falubaz
Posty: 1212
Lokalizacja: Kielecki Klub Bitewny "Kieł"

Post autor: Ukalez »

A dlaczego miałby nie chronić??
Mieli do wyboru wojnę, lub hańbę, wybrali hańbę, a wojnę będą mieli także.

Shino: "Rb strona67 jakbys szukal zrodla"
Żaba: "raczej 65 jeśli już"

I love this game... :D

Awatar użytkownika
Andronicus
Chuck Norris
Posty: 566
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Andronicus »

Oczywiście że chroni właściciela a co za tym idzie, właściciel rzucający czary, sam też jest podatny na miscasty, wywoływane przez RoH.

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

Kamelot Ty to żałuj, że nie słyszałeś mnie jak przeczytałem opis Tomu Furiona w polskim AB :D
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

wstyd się przyznać, ale myślałem, że Tom Furiona został tak nazwany na cześć Furiona z Poznania ( chyba ) :P #-o
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
GarG
Szef Wszystkich Szefów
Posty: 3946
Lokalizacja: Przy 7 szkielecie skręć w prawo

Post autor: GarG »

kamelot pisze:wstyd się przyznać, ale myślałem, że Tom Furiona został tak nazwany na cześć Furiona z Poznania ( chyba ) :P #-o
Bez urazy ale masz naj*bane w głowie :lol: :lol:
kangur022 pisze: Ze niby czarodziejki są szpetne ? :)
dzikki pisze:Wypadki z kotłem się zdarzają ;] , nożem rytualnym można się skaleczyć jak się ofiara poruszy. Tudzież jakieś obmierzłe praktyki seksualne.
Kacpi 1998 pisze:te praktyki to chyba z użyciem cegły...

Awatar użytkownika
kamelot
Kradziej
Posty: 945

Post autor: kamelot »

tej, to była moja pierwsza styczność z wfb, a dzień wcześniej widziałem jak jakiś koleś, Furion, ogrywał 20-0 kolesia, któy uczył mnie zasad wfb
jednak po 2 dniach dowiedziałem się, że to nie z tego powodu... :P
Cosmo pisze:Tak sie kurwa hartuje komandosow. Tak sie hartuje zwyciezcow. Wchodzi i ma 6 tur zeby rozpierdolic. A jak przy okazji wygra rzut na zaczynanie, to po prostu rozpierdoli ture wczesniej.

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

Mam głupie pytanie :P

Hydra porusza się jako skirmish tak ?? czyli przez las latam sobie normalnie i dopiero kiedy chce szarżować to staje się zwykłym monsterem i las obcina mi ruch tak ??

Awatar użytkownika
Mhroczny Rycerz
Falubaz
Posty: 1146

Post autor: Mhroczny Rycerz »

YES (zajebiaszczo jak za 175 pkt, co? 8) )
White Lion pisze:Mam prośbę :)

Nie, nie masz. Chyba że znudziło Ci się to forum, to wtedy możesz kontynuować nakłanianie do piractwa -- Tomash
Why so serious? ;)

Awatar użytkownika
Rydl
Mudżahedin
Posty: 218
Lokalizacja: ŁDZ

Post autor: Rydl »

to mnie sędzia dzisiaj zwałował na turnieju :(

Zablokowany